Stylita
Zveřejněno: 6. DUBNA 2010 15:12

Egged odstraňuje plakát 3. chrámu. Obrázek chrámové hory s vynechanou mešitou Al-Aksa byl odstraněn ze strachu z vandalismu. Reklamní kampaň Pessah vyzývající k přestavbě jeruzalémského chrámu byla odstraněna z autobusů Egged v hlavním městě po stížnostech a hrozbách vandalismu. Skupina Our Land of Israel, která si kampaň objednala, uvedla, že bude žalovat Egged …More
Zveřejněno: 6. DUBNA 2010 15:12

Egged odstraňuje plakát 3. chrámu. Obrázek chrámové hory s vynechanou mešitou Al-Aksa byl odstraněn ze strachu z vandalismu. Reklamní kampaň Pessah vyzývající k přestavbě jeruzalémského chrámu byla odstraněna z autobusů Egged v hlavním městě po stížnostech a hrozbách vandalismu. Skupina Our Land of Israel, která si kampaň objednala, uvedla, že bude žalovat Egged and Cnaan Advertising, společnost, která se zabývá reklamními službami Egged, za porušení smlouvy. Na 200 autobusech Egged na trasách, které projíždějí Jeruzalémem, včetně východních čtvrtí města, byly umístěny plakáty s uměleckým ztvárněním Chrámu spolu s citátem „Nechť je Chrám rychle přestavěn za našeho života“.
Podle rabína Naše země Izraele Shay Geffena se plakáty objevily před svátkem, ale byly odstraněny osm dní před plánovaným ukončením kampaně. "K našemu zármutku Egged ustoupil tlakům levicových a arabských organizací. Ani nás neoznámili, že plakáty sundávají," řekl Geffen. Dodal, že jeho organizace plánovala žalovat jak Egged, tak Cnaan Advertising. za 1 milion NIS jako náhradu škody v důsledku zrušené kampaně. „Mohli bychom také odstranit všechny židovské svaté knihy, které vyzývají k přestavbě chrámu," řekl Geffen sarkasticky. „To jsou slova, která každý Žid vysloví třikrát denně ve svých modlitbách. Překvapuje mě, že zavedená společnost jako by Egged reagoval tímto způsobem."
Our Land of Israel založili krajně pravicoví aktivisté Baruch Marzel a rabi Shalom Dov Wolpe v roce 2008. Jedním z nejkontroverznějších cílů skupiny je výstavba třetího chrámu na hoře Moria v Jeruzalémě, na místě, kde stál první a druhý chrám Cíl je kontroverzní, protože na místě se v současnosti nachází mešita Aksa a Skalní dóm a muslimové jej považují za třetí nejposvátnější místo v islámu. Geffen odmítl hlasy, které označovaly kampaň za provokaci, s tím, že jde pouze o sváteční požehnání pro obyvatele města: "Pokud je to tak, pak je provokací samotný Stát Izrael. Všechno je provokace kromě toho, co dělají Arabové." Jsou to andělé, kteří nemohou udělat nic špatného,“ řekl.
zdroj: jpost.com/Israel/Egged-removes-3rd-Temple-poster
překladač google
Alois Kreps
Tohle je snůška nesmyslů chorých hlav, ale proti gustu... Marine, Vy nemáte svůj vlastní názor? Jenom se ptám.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Keď neveríte v akých časoch žijeme ste slepý dosť človek. Lebo čas sa veľmi kráti.
Alois Kreps
Nevím co odpovědět, ale přesto odpovím. OK
Alois Kreps
Jsem slepejš, podle vás. Vím, že máte obrovský strach, a šíříte ho okolo sebe, ale strach není od Boha. Já mám také velký strach, ale z Boha. Proto se snažím, co můžu, abych ho nemusel mít, ale přesto se mi to nedaří jak bych chtěl, jsem posraný strachy, to je fakt.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ja sa menej bojím keď prídem o všetko aj o všetkých na tomto svete aj keby som mal byť bezdomovec a zomrieť od hladu to je nič s porovnaním keby som mal prijať satanské veci či čipy alebo satanské jedovaté "vakcíny" do tela vtedy už je to omnoho horšie a takému ťažko Boh bude odpúšťať také veci.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Je to jasné napísané v Biblii a hlavne v knihe zjavenia Jana Apokalypsa.
Alois Kreps
Myslíte že Bible je jen návod, nebo také upozornění. Máte svůj vlastní názor nebo ne.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Tak určite radšej budem počúvať svätého Boha čo hovorí,varuje a žiada od ľudí čo robiť a konať ako obyčajného človeka tu na zemi.
Alois Kreps
Chápu, jenže Vy to nevíte Marine. Opakuji, strach není od Boha, a Vy se v něm příšerně utápíte. Přesto už Vás nechám být, protože Vy přesně víte, že jsem slepý, a já vím, že jste posraný až za ušima. Pěkný zbytek večera. Odpovídat už nebudu, protože je to jako na kolovrátku.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Neviem či hovoríte v druhej osobe,ale dobre pochopím. Sám seba ste priznali,že sa bojíte príšerné strašne a teraz píšete o mne. Schíza ?
Alois Kreps
Bože ty jsi kretén, omlouvám se!
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Keby som bol vystrašení čo vy píšete tak tu vôbec nie som ani sa neozývam a som zavretí v trezore a sám žijem.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Diki vážim si to. 😉 😂
Alois Kreps
Strach má mnoho podob, ale Vám to nevysvětlím, i kdybych se rozkrájel.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Stačí iba pomazať s kečupom alebo horčicou. 😂
Alois Kreps
2. Královská 17,39
"Ale Hospodina Boha vašeho se bojte; on vás vysvobodí z ruky všech nepřátel vašich."
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Každý človek je hriešnik a sa musí báť Svätého Boha lebo nikto nieje bez hriechu na tomto svete,ale ja píšem o iných veciach z tohoto sveta a tamto je samozrejmosťou keď človek bude stáť nie len na osobnom súde pred ním,ale aj poslednom na konci sveta. Zároveň každý sa môže obrátiť a ísť k Bohu aj najväčší hriešnik,ale je jednoznačne jasné keď prijmeš satanské veci do tela aj duše už neodpustí …More
Každý človek je hriešnik a sa musí báť Svätého Boha lebo nikto nieje bez hriechu na tomto svete,ale ja píšem o iných veciach z tohoto sveta a tamto je samozrejmosťou keď človek bude stáť nie len na osobnom súde pred ním,ale aj poslednom na konci sveta. Zároveň každý sa môže obrátiť a ísť k Bohu aj najväčší hriešnik,ale je jednoznačne jasné keď prijmeš satanské veci do tela aj duše už neodpustí aj keby si sa denne 10 krát spovedal a prosil na kolená do konca života.
Alois Kreps
Bát se nemusí a také se ho téměř nikdo nebojí, včetně Vás Martine. A to je opravdu tristní, citáty si nechte před zrcadlo. Já to přiznal veřejně, ale i před Bohem. Na rozdíl od Vás.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Neviem čo si mám o vás myslieť,ale radšej už nebudem písať lebo vaše komentáre sú dosť veľmi čudné a po ďalšie ja už dávno pri modlitbách všetko spomínam keď sa modlím a omnoho viac takže žiadna reč tu neobstojí a je asi zbytočne niečo rozpisovať,ale ďakujem niečo sme pokecali.
Stylita
Alois Kreps

Ano, tomu se říká nedokonalá láska. Podobno nedokonalé lítosti (dostatečné pro platnost zpovědi). Lituji svých hříchů kvůli strachu z Boha.
Avšak:
Láska nezná strach; dokonalá láska strach zahání, vždyť strach působí muka, a kdo se bojí, nedošel dokonalosti v lásce.
1. Janův 4,18
Freddy Gargamel
Mošijach už asi trieska na dvere, a zasadnúť nemá kde... proste průser 😬
dominikguzman
To je pekné, nech si postavia chrám pre Antikrista.