Clicks657

Prominentný havloid Saša Vondra bije na poplach, politika EÚ zruinuje európsky priemysel a vyvolá obrovské sociálne nepokoje + Video: Otec národa Vdp. M. Kuffa

Anton Čulen
41
Prominentný havloid Saša Vondra bije na poplach, politika EÚ zruinuje európsky priemysel a vyvolá obrovské sociálne nepokoje + Video: Otec národa Vdp. M. Kuffa. Bývalý disident a signatár Charty 77, …More
Prominentný havloid Saša Vondra bije na poplach, politika EÚ zruinuje európsky priemysel a vyvolá obrovské sociálne nepokoje + Video: Otec národa Vdp. M. Kuffa.

Bývalý disident a signatár Charty 77, v súčasnosti poslanec Európskeho parlamentu, Alexander Vondra sa s veľkým pohoršením vyjadril o najnovších plánoch Európskej komisie (EK), podľa ktorých musia členské štáty EÚ do roku 2050 transformovať svoje hospodárstvo na tzv. „bezuhlíkovú ekonomiku“.

Finančne nákladnú transformáciu majú financovať nielen súkromné podniky a finančný sektor, ale hlavne radoví Európania prostredníctvom drastického zvyšovania existujúcich a zavádzaním nových daňových povinností
Podpredseda EK Frans Timmermans za potlesku väčšiny Európskeho parlamentu inicioval tzv. zelenú revolúciu v Európe, ktorá však podľa mnohých kritikou privedie k nastoleniu zelenej totality a k zničeniu samotných základov dnešného kapitalistického systému. Dokonca aj taký vplyvný havloidný politik ako je Saša Vondra sa vo svojom komentári pozastavil nad týmito plánmi, ktoré budú podľa neho znamenať, že životné náklady Európanov sa dramaticky zvýšia, pritom však ich osobná sloboda bude výrazne okresaná.

Otec národa Vdp. Marián Kuffa Boh si s obľubou vyberá najslabších TU:
alianciazanedelu.sk

EÚ sa podľa Sašu Vondru uchyľuje k znásilňovaniu procedúr a valcuje obyvateľov Európy neúmerným zdražovaním životných nákladov, čo povedie k tomu, že príde ďalšia revolúcia, ktorá zmetie priateľskú spoluprácu medzi európskymi štátmi.

Európska komisia na jednej strane navrhuje masívne zdanenie leteckej, lodnej a cestnej dopravy, ako aj zdanenie výroby energie. Zároveň s tým maľuje vzdušné zámky a nerealistické ciele ako sú chytré rozvodné siete a pobrežné veterné farmy, ktoré by mali namiesto klasických tepelných elektrární a jadrovej energetiky prevziať rolu kľúčového a exkluzívneho zdroja energie v celej Európe. To všetko majú samozrejme zaplatiť zo svojich daní občania Európy. Podľa Sašu Vondru to bude skutočná revolúcia, ktorá definitívne zruinuje nielen európsky priemysel, ale vyvolá tiež obrovské sociálne nepokoje.

Gabriel Gačko
alianciazanedelu.sk
One more comment from Anton Čulen
Anton Čulen