Matematyk udowodnił, że Franciszek kłamie

Twierdzenie Franciszka, że dziennikarz Javier Martínez-Brocal "przypadkowo" znalazł się na miejscu zdarzenia, gdy ten opuszczał rzymski sklep z płytami, który odwiedził prywatnie 11 stycznia, zostało przeanalizowane przez statystyka dla LiberoQuotidiano.it (16 stycznia).

Wynik: prawdopodobieństwo, że jeden z trzech milionów mieszkańców Rzymu spotkał w tym momencie Franciszka, wyniosło 0,0009%. W Rzymie jest 200 dziennikarzy akredytowanych przy Stolicy Apostolskiej. Prawdopodobieństwo, że któryś z nich wpadł na Franciszka, wynosiło 0,000012%.

W ciągu ośmiu lat pontyfikatu Franciszka sklep z płytami był otwarty w sumie 38 400 półgodzinnych okresów. Prawdopodobieństwo, że jeden z nich czekał na postoju taksówek [jak twierdził Martînez-Brocal] w promieniu kilku metrów, aby zrobić zdjęcie Franciszkowi, wynosiło 0,000000062%.

Zatem prawdopodobieństwo, że Bergoglio kłamał na temat Martíneza-Brocala, wynosi 99,999999938%. Można bezpiecznie założyć, że Martínez-Brocal wiedział i czekał na Franciszka. Martínez-Brocal jest nie tylko dyrektorem portalu RomeReports.com, który hołubi Franciszka, ale także autorem hagiografii Franciszka "Papież Miłosierdzia".

#newsJbrngqlqkf
slawomira1812 shares this
2
CÓRKA MARYI
przeciwherezjom
Jeden z najłatwiejszych procesów dowodowych, to to, że bergoglio kłamie. Łatwo też udowodnić, że plandemia to ściema. Łatwo, że szczepionki to trucizna. Ale żeby te oczywiste prawdy przyjąć nie można być pod wpływem mediów (w tym tzw katolicko-rydzykowych itp) i szatana. Proste. Wystarczy się nawrócić, media wywalić na elektro-śmieci - (nie dawać w prezencie, by inni się nie truli) i przede …More
Jeden z najłatwiejszych procesów dowodowych, to to, że bergoglio kłamie. Łatwo też udowodnić, że plandemia to ściema. Łatwo, że szczepionki to trucizna. Ale żeby te oczywiste prawdy przyjąć nie można być pod wpływem mediów (w tym tzw katolicko-rydzykowych itp) i szatana. Proste. Wystarczy się nawrócić, media wywalić na elektro-śmieci - (nie dawać w prezencie, by inni się nie truli) i przede wszystkim szukać Życia - prawdziwego w świętych Sakramentach - Spowiedź, Eucharystia, a nie śmierci wiecznej w anty-sakramentach szczepionkowych.
Tadeusz Zborek
Elkam - zablokował mnie za pisanie prawdy. Tak wygląda lewicowa tolerancja w każdej dziedzinie życia. Ty mnie toleruj bo wiem lepiej a ja ciebie nie bo uważam ciebie za gorszego.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
borgolio zachęcający do wyszczepiania ma udział w tej śmierci.
.
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Ten nie kłamie -tylko rozwala Kościół do cna od wewnątrz i współpracuje ściśle z tymi , którzy mu ta " misje " powierzyli !
MementoMori+++
"Paweł w liście do Tymoteusza, pisze o generacji egoistów skłonnych do szkalowania innych, którzy będą znakiem ostatnich czasów ( 2 Tm 3 1-9). W dniach aresztowania, procesu oraz ukrzyżowaniu Jezusa Chrystusa szyderców mnożyło się bez liku. W godzinach umierania Jezusa drwiły z Niego tłumy. To jest znak dla nas, bowiem gdy mistyczne Ciało Chrystusa- Kościół będzie ukrzyżowany, szyderstwo będzie …More
"Paweł w liście do Tymoteusza, pisze o generacji egoistów skłonnych do szkalowania innych, którzy będą znakiem ostatnich czasów ( 2 Tm 3 1-9). W dniach aresztowania, procesu oraz ukrzyżowaniu Jezusa Chrystusa szyderców mnożyło się bez liku. W godzinach umierania Jezusa drwiły z Niego tłumy. To jest znak dla nas, bowiem gdy mistyczne Ciało Chrystusa- Kościół będzie ukrzyżowany, szyderstwo będzie się wzmagać na wszystkich płaszczyznach życia społecznego. Co to jest szyderstwo? Jest to odniesienie do czegoś lub kogoś w słowach, gestach, a nawet spojrzeniu, wyrażające pogardę. To dawanie upustu drwinom, sarkazmowi, wysmiewaniu się, ironii, uraganiom. "- O. Augustyn Pelanowski List Judasza nie Iszkarioty
Stina Kri
Nie potrzeba być matematykiem żeby widzieć kłamstwa Franciszka. Ludzie myślący widzą to od początku.
TomUrb
Pani: Jasiu, jak brzmi twierdzenie Franciszka?
Jasiu: Prawda nie jest pochodną prawdopodobiństwa