Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks141

SI HORŠIE POKOLENIE ,AKO POKOLENIE SODOMY!!!!

Laudetur Jesus Christus.

Môj Všemohúci Pán...Stvoriteľ Sveta Boh Otec..už trestá...intenzita bude narastať...Katastrofi,aké ľudstvo nezažilo....neverné,stále urážajúce..nemajúce lásku..,ktoré stále ukrižováva môjho Pána Ježiša Krista svojimi odpornými hriechmi...stačilo....prelialo si ľudstvo kalich trpezlivosti Všemohúceho Boha Otca.

Óooo Taliansko ako budeš trpieť.. tvoje sopky ukážu svoju silu.

VEZUV ...čoskoro vybuchneš....

LAGO DI GARDA....tvoja voda zmizne...

CAMPI FLEGREI.... tvoj výbuch bude mať nepredstaviteľné dôsledky pre toto ľudstvo,ktoré sa rúha Bohu a ktoré je vlažné a neverné Jedinému Pravému a Večnému Bohu,ktoré vyznáva inú vieru a postavilo svoje zákony nad Božie Zákony.

Zabudlo si ľudstvo na Boha...môj Pán ti rôznymi spôsobmi pripomínal jeho existenciu..no ty ju popieraš a smeješ sa svojmu Stvoriteľovi...a radšej sa klaniaš šelme...tej,ktorej nepatríš,ktorá ti ponúkla svetlá tohoto sveta.

Ale môj Boh sa ti pripomenie..pripomenie ti..že on je Jediný Večný Plný Lásky no aj Žiarlivý a Trestajúci Boh.Boh,ktorého toto nešťastné pokolenie odsunulo a vyznáva iných Bohov,ktorí patria k šelme.

SI HORŠIE POKOLENIE ,AKO POKOLENIE SODOMY!!!!

ETNA....ty sa prepadneš a pol Sicílie s tebou...

Ó čo ťa čaká,človek,ktorý si neverný Môjmu Všemohúcemú Bohu...si vlažný vo viere...čo ťa čaká?

VEČNÁ SMRŤ ZATRATENIA...POKIAĽ SA NEZAČNEŠ KAJAŤ..A PROSIŤ O ODPUSTENIE HRIECHOV A MILOSRDENSTVO...!!!!

TVOJ ČAS ĽUDSTVO SA ZASTAVIL...DOSTANEŠ POSLEDNÚ MOŽNOSŤ..SA OBRÁTIŤ...POSLEDNÝ AKT MILOSRDENSTVA MÔJHO BOŽSKÉHO SPASITEĽA JEŽIŠA KRISTA PRED POSLEDNÝM SÚDOM..AK SA NEOBRÁTIŠ...ZOMRIEŠ NA VEKY..DRUHÝ PRÍCHOD MÔJHO PÁNA JEŽIŠA KRISTA SA PRIBLIŽUJE
ON VEČNÁ LÁSKA ZNOVA PRÍDE V SLÁVE Z NEBIES....

UŽ NEMÁŠ ČAS..ĽUDSTVO...UŽ NEMÁŠ ČAS.....SPAMÄTAJ SA....!!!PRIJMI LÁSKU VŠEMOHÚCEHO TROJJEDINÉHO BOHA...INAK BUDEŠ ZATRATENÉ!!!.

Glória Patri et Fílio et Spirítui Sancto.
Sicut erat in princípio, et nunc et semper et in sǽcula sæculórum. Amen.
Peter(skala)
...toto vzyera na nejaký zlepenec ... ale pointa je jasná... som povedal: HAU 😁