Clicks1.9K
grafix
9
SUMLIŃSKI o powiązaniach Bronisława Komorowskiego z kardynałem Kazimierzem Nyczem. Nycz wydał osobiście zgodę sataniście i homoseksualiście Maciejowi Zieniowi, aby 8 listopada 2013 roku sprofano…More
SUMLIŃSKI o powiązaniach Bronisława Komorowskiego z kardynałem Kazimierzem Nyczem.

Nycz wydał osobiście zgodę sataniście i homoseksualiście Maciejowi Zieniowi, aby 8 listopada 2013 roku sprofanował kościół Św. Augustyna. Rozebrane panienki maszerowały przed tabernakulum przy rytmach satanistycznej muzyki. Wtajemniczeni wiedzą, że była to tylko zasłona dymna. O 12 w nocy odbyła się czarna msza gdzie konsekrowano świątynie szatanowi. Wkrótce pewien rugbista dostał po zakończeniu mszy szatańskiego ataku i zamordował ojca księdza z tej parafii rozbijając mu czaszkę. Konsekracja szatańska szybko przyniosła owoc!
tekla
Media Narodowe to porażka. A p. Sumliński i p. Bąkiewicz już pokazali, po której stronie stoją, po stronie cywilizacji PiS.
V.R.S.
Cywylizacji judeochrześcijańskiej.
V.R.S.
Gawędziarz pan Sumliński niech lepiej opowie dzięki komu to tam Nycz został arcybiskupem warszawskim tj. komu nie przeszkadzali TW Dąbrowski, KI Cappino, TW Henryk czy TW Zefir a nawet TW Filozof ale S. Wielgusa musiał "odstrzelić".
Tak się też zastanawiam kto po coming oucie Bąkiewicza wpłaca na MN. PiS i Duda?
grafix
Komunia Święta na rękę to profanacja a nie zachęta do profanacji
wacula25wp.pl
A pokaż nam GDZIE TO JEST NAPISANE???????????
grafix
Weronika-S.
@grafix Słuszna uwaga pod moim adresem. Miałam jednak na myśli, że stanowisko kard. Nycza w tej kwestii jest zachętą do profanacji.
jac505
Nasuwa się jeden bardzo smutny wniosek. Abp Nycz stał się anty-kapłanem. Niewiele mu brakuje do Judasza. A w kurii warszawskiej są sami zimni dranie ? Zachowania kapłanów tej kurii są OBURZAJĄCE ! Jezus Królem Polski albo wszyscy ZGINIEMY ! Pozdrawiam
Weronika-S.
Teraz jest związany z PiSem i promuje maski, symbol covidian wśród wiernych i kapłanów. Komunia Święta na rękę to zachęta do profanacji. Tak udzielana Komunia jest obłożona nie zniesioną ekskomuniką.