Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks4.7K
jadwiska
7

Przerażająca Profanacja! - Halina Łabądź

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Dnia 16 lipca, w Święto Matki Boskiej z Mount Carmel, na publicznym placu w Mompox (Kolumbia) doszło do strasznej profanacji. Na oczach wielu ludzi samozwańczy protestancki "pastor" Elías Ospina Gazcon ostentacyjnie rozbił młotkiem Figurę Matki Boskiej z Lourdes, a następnie z ogromną butą i pychą podeptał swoimi buciorami pozostający po Figurze pył. Nie było nikogo, kto by zaprotestował, przeszkodził, przeciwstawił się temu bluźnierstwu. Była zatrważająca obojętność i wręcz aprobata tego czynu, ponieważ na koniec dostał nawet brawa za to świętokradztwo.

Ten satanistyczny bohater zniszczył naszą Świętość i powinien za to być srogo ukarany, sprawiedliwą karą byłaby jakaś publiczna chłosta na opamiętanie dla niego i ku przestrodze dla innych. Szkoda, że takich kar już się nie stosuje. Jednak czy znajdzie się ktoś, kto będzie domagał się zadośćuczynienia, za obrazę naszych uczuć religijnych i niszczenia naszych Świętości?
Protestanci nie uznają, żadnych Obrazów i Figur Pana Jezusa i Matki Bożej, za to czczą posągi opętanego satanisty Marcina Lutra. Wiadomo w czyim imieniu ten bluźnierca dokonał tego satanistycznego czynu.
Póki co wynagradzajmy Bogu za tę straszną profanację i nie bądźmy obojętni na takie czyny. Módlmy się też za tego samozwańczego pastora o łaskę nawrócenia i wynagrodzenia Matce Bożej za to bluźnierstwo, bo grozi mu wieczne potępienie.
Poniżej podaję link do obejrzenia tego strasznego czynu: www.youtube.com/watch
PiotrM
Czas czasów jest bliski.
jadwiska and one more user like this.
jadwiska likes this.
m.rekinek likes this.
olek19801
Przyjdzie zapłata
jadwiska and one more user like this.
jadwiska likes this.
Weronika..S likes this.
Yugo
Mundo liberal y loco , esta ofendiendo mucho al CIELO
Yugo
jadwiska likes this.
RKL25
Pastor parte a martillazo la imagen de la Virgen de Carmen en la plaza de Mompox, Bolivar
www.youtube.com/watch
jadwiska
Pan Bóg cierpliwy, ale sprawiedliwy.
wacula25wp.pl likes this.
wacula25wp.pl
a ten młotek w jego ręku stał się kluczem do bram piekła