Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks939
jan316316
4

Modlíme sa spoločne za Slovensko a obete mafie.

Vo Veľkej Mači zastrelili reportéra Aktualít Jána Kuciaka. Potvrdilo to ministerstvo vnútra. Mal 27 rokov a venoval sa hlavne podozreniam z daňových podvodov.
Reportéra Aktualít Jána Kuciaka a jeho priateľku Martinu Kušnírovú cez víkend zavraždili vo Veľkej Mači v jeho rodinnom dome. Posledný text mal Kuciak o Mariánovi Kočnerovi. Venoval sa hlavne podozreniam z daňových podvodov ľudí, ktorí sú blízko Smeru.
„Zabezpečil som všetky potrebné zložky tak, aby boli prítomné na mieste, aby boli urobené prvotné úkony, dôsledná obhliadka miesta činu,“ povedal Denníku N riaditeľ NAKA Peter Hraško.
Podľa neho bude cez deň o situácii informovať policajný prezident. „Vyšetrujeme to ako dvojnásobnú vraždu,“ povedal Hraško.
Generálny prokurátor Jaromír Čižnár vyslal na miesto činu trnavského krajského prokurátora, informovala hovorkyňa Andrea Predajňová.
Kuciak si dom vo Veľkej Mači sám prerábal, s partnerkou boli zasnúbení.

Začiatkom februára písal Kuciak o IT firme Anext, ktorá sídli v budove oligarchu Jozefa Brhela. „Podľa Transparency International vyvoláva jej nová akcionárska štruktúra pochybnosti, či ide o skutočných vlastníkov alebo nastrčené osoby.“
Kočner sa Kuciakovi aj vyhrážal, keď napísal, že predal svoj byt v Bonaparte manažérovi Prvej stavebnej sporiteľne Erichovi Feixovi.
Keď Kuciak oslovil Kočnera, či zbavovanie sa majetku súvisí s jeho rozsiahlym policajným preverovaním, Kočner sa mu začal vyhrážať.
Povedal mu, že bude „hľadať špinu“ na jeho rodinu a zverejní ju. „Začnem sa špeciálne venovať vám, vašej osobe, vašej matke, vášmu otcovi a vašim súrodencom,“ povedal Kočner Kuciakovi.
„Redakcia Aktuality.sk odmieta akékoľvek formy zastrašovania našich reportérov. A to kýmkoľvek,“ napísal vtedy v reakcii na Kočnera šéfredaktor portálu Peter Bardy.

Modlíme sa spoločne za našu milovanú krajinu.
+Joseph+
všihcni zde jste obětmi sionistické mafie, stejně jako tento mladý naivní chlapec který si myslel že je na stopě velkého zločinu a on ho pozřel se všemi jeho důsledky a proto se modlete hlavně za spásu své nesmrtelné duše, aby jste nedopadli ještě hůře než pan Kuciak a jeho souložnice
jan316316
Navrhujem modlitbu posv. ruženca za Janka a jeho snúbenicu..
Caesar
No ziadné prekvapenie v tom to slobodomurárskom neomarxistickom satanizme.
Politické strany sú pobocky roznych mafii, korporacii, zaujmových skupín, oligarchie....
Nazorná ukazka: 4.bp.blogspot.com/…/democ.jpg
Liberalizmus je SATANIZMUS!

"Liberalismus je světem Luciferovým, který je v radikální opozici a neutuchající válce proti společnosti a Církvi Ježíše Krista." Liberalismus je hřích, …More
No ziadné prekvapenie v tom to slobodomurárskom neomarxistickom satanizme.
Politické strany sú pobocky roznych mafii, korporacii, zaujmových skupín, oligarchie....
Nazorná ukazka: 4.bp.blogspot.com/…/democ.jpg
Liberalizmus je SATANIZMUS!

"Liberalismus je světem Luciferovým, který je v radikální opozici a neutuchající válce proti společnosti a Církvi Ježíše Krista." Liberalismus je hřích, Dr. Don Felix Sarda y Salvany

"Ideologie lidských práv, liberalismus, není obyčejný blud, ale je to čistý, osobní Satanův blud." bl. Pius IX.

"...původ státní moci je třeba hledat v Bohu samém a nikoliv v lidu..."
Immortale Dei, papež Lev XIII., Notre Charge Apostolique, sv. Pius X.

"Demokratické zřízení doplatí na to, že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých a demokracie jim to dá. Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů, a cizinci budou chtít práva občanů a demokracie jim to dá. Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce a demokracie jim to umožní. A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie..." Sókrátés (4. června 469 - 399 př. n. l.)

"Monarchie je nejlepší ze všech známých zřízení..." Papežská alokuce Pourquoi Notre Voix papeže Pia VI. z roku 1793 odsuzující popravu krále Ludvíka XVI. francouzskými revolucionáři.
miňocraft
Toto sú obete politickej mafie 😡