uk.news
31

«Чудо»: кардинал Берк помирав

Кардинал Реймонд Берк повертається до «більш-менш» нормального ритму життя після подолання влітку вірусу Covid-19, - написав портал EWTN.com (20 січня).

Після дев'яти днів у штучній комі на апараті штучної вентиляції легень Берк «відразу відчув, що Наша Пресвята Мати піклується про мене». Лікарі повідомили його сестрі Мері, що надії на те, що він виживе, насправді немає. Берк сам розумів, що вмирає.

Тепер він упевнений, що Господь почув багато молитов і врятував його «для якоїсь роботи, яку він має зробити для нього». Своє одужання він називає «чудом».

Як і можна було очікувати, після того, як Берк прийшов до тями, він не міг встати, йому довелося відновлювати свою здатність ходити, він страждав від жахливої втоми близько місяця після виписки з лікарні («Я весь час був втомлений»).

Щодо злорадства Папи Франциса про відсутність вакцинації у Берка, який страждав на Covid, він відповів, що отримання ін’єкції є особистим рішенням, прийняти яке - право людини, що Христос є єдиним спасителем, і «щеплення всіх не врятує світ».

Щодо мандату Ватикану щодо вакцин, Берк сказав, що ця позиція є «дуже суворою» і що примусові щеплення є «порушенням прав людини». Він також зазначив, що щеплення були [поки що невдалим] експериментом.

#newsZhrqtklpsi

29:29