Clicks57
lt.news

Nostalgija: Naujoji Amazonės vyskupų konferencija skelbia liūdesį ir pražūtį, nori padėti „Motinai Žemei“

Birželio 26–29 d. vykusiame „Zoom“ susirinkime Amazonės vyskupai sukūrė dešimtąją tarptautinę vyskupų konferenciją: Amazonės vyskupų konferenciją.

Konferencijos prezidentas yra 85 metų kardinolas Klaudijus Humesas (Claudio Hummes), kuris, jau būdamas gilioje senatvėje, vis dar ieško naujų dvasininko pareigų.

Ta proga prelatai ekstravagantiškai skelbė savo įprastas mantras, pavyzdžiui, „žemės ir čiabuvių šauksmai“ ir „mūsų bendrieji namai“, ir skelbė savo liūdesio ir pražūties pranešimą apie „nuniokotą ir sunaikintą“ Žemę.

Jie taip pat nori „atsiliepti į vargšų ir Motinos Žemės šauksmus“. Tačiau vargšai mažai rūpinasi Amazonės vyskupais ir mieliau renkasi protestantų sektas.

Tikrasis bendruomenės tikslas yra „įgyvendinti“ galutinį Amazonės sinodo dokumentą, t. y., įvesti vedusius kunigus ir įdiegti protestantų bažnyčios struktūrą.

Jie vis dar tikisi, kad Amazonė taps visuotinės Bažnyčios „bandymų stendu“, nors koronavirusas nukreipė dėmesį nuo jų šou. Likę vyskupai dabar sušoko ant koronaviruso traukinio ir pamiršo apie Amazonę.

#newsWnvamiezjh