Silvia Ivanová shares this
757
Zuzka M S shares this
617
dyk
Prečo Putin jedna, ako jedna. Rusko pripravil na rozhodujúci konflikt, ktorý jednoducho musí nastať.
Tajné vojenské plány Winstona Churchilla proti ZSSR v máji 1945 |More
Prečo Putin jedna, ako jedna. Rusko pripravil na rozhodujúci konflikt, ktorý jednoducho musí nastať.

Tajné vojenské plány Winstona Churchilla proti ZSSR v máji 1945 |
Janko333
🇺🇸 Profesor Chicagskej univerzity John Mearsheimer: Konflikt na Ukrajine je katastrofou. Za toto "stroskotanie" sú zodpovedné predovšetkým USA a ich spojenci.
▪️Rozhodnutie z roku 2008 pripojiť Ukrajinu a Gruzínsko k NATO bolo odsúdené na konflikt s Ruskom.
Hoci ruskí predstavitelia dali jasne najavo, že vstup Ukrajiny do NATO by znamenal prekročenie červenej línie, USA sa odmietli zaoberať …More
🇺🇸 Profesor Chicagskej univerzity John Mearsheimer: Konflikt na Ukrajine je katastrofou. Za toto "stroskotanie" sú zodpovedné predovšetkým USA a ich spojenci.
▪️Rozhodnutie z roku 2008 pripojiť Ukrajinu a Gruzínsko k NATO bolo odsúdené na konflikt s Ruskom.
Hoci ruskí predstavitelia dali jasne najavo, že vstup Ukrajiny do NATO by znamenal prekročenie červenej línie, USA sa odmietli zaoberať najhlbšími bezpečnostnými obavami Ruska a namiesto toho sa vytrvalo usilovali o to, aby sa Ukrajina stala západným štítom na hraniciach s Ruskom.

▪️Pravdou je, že keby sa Západ neusiloval o rozšírenie NATO na Ukrajinu, je nepravdepodobné, že by sa dnes na Ukrajine bojovalo. A Krym by bol stále súčasťou Ukrajiny.
Washington hral hlavnú úlohu pri smerovaní Ukrajiny na cestu skazy. História bude USA a ich spojencov za ich pochabú politiku voči Ukrajine tvrdo súdiť

📰 Ukrajinský minister obrany Oleksiy Reznikov v rozhovore pre americkú publikáciu Politico povedal, že Ukrajina sa stala „bojovým cvičiskom“ na testovanie západných zbraní. Noviny s odvolaním sa na Reznikova píšu, že použitie západných zbraní Ukrajinou „pomáha nielen vytlačiť ruské jednotky z okupovaného územia, ale tiež umožňuje krajinám otestovať svoju techniku proti ruskej armáde“
.....
⚡Putin: Ukrajina stratila suverenitu a je priamo riadená Spojenými štátmi, je používaná ako baranidlo proti Rusku

Ukrajina je napumpovaná ťažkými zbraňami, sme si vedomí plánov na použitie „špinavej bomby“. 📌 Špinavá bomba je rádiologická zbraň, ktorá spôsobuje zamorenie územia rozmetaním či rozprášením rádioaktívnych látok klasickou výbušninou alebo iným spôsobom.
Stále existuje riziko, že sa MANPADS a vysoko presné zbrane dostanú do rúk teroristov.„Rozliezanie sa“ zahraničných žoldnierov s bojovými skúsenosťami predstavuje hrozbu pre krajiny SNŠ.

☢ Rádioaktívne látky, keď Ukrajina odpáli „špinavú bombu“, môžu pokryť Poľsko, šíriť sa v atmosfére na vzdialenosť až 1500 km, tvrdí ruské ministerstvo obrany. 📌 Vyjadrenia veliteľa síl radiačnej, chemickej a biologickej obrany generálporučíka Igora Kirillova: ▪️ Dve ukrajinské spoločnosti majú špecifické pokyny na vytvorenie „špinavej bomby“, pracujú v záverečnej fáze. ▪️ Účelom provokácie je obviniť Rusko z použitia zbraní hromadného ničenia a spustiť vo svete silnú protiruskú kampaň. ▪️ Technológiu na výrobu jadrových zbraní môže Kyjevu poskytnúť Londýn. ▪️ Na výrobu „špinavej bomby“ môže Ukrajina použiť rádioaktívne látky z vyhoreného jadrového paliva jadrovej elektrárne v Černobyle.

🇧🇾 Ministerstvo obrany Bieloruska "Nechceme vojnu a nikoho neohrozujeme. Na výzvy a provokácie však odpovieme bezodkladne." Ministerstvo obrany Bieloruska reagovalo na video Ozbrojených síl Ukrajiny, v ktorom ukrajinská strana vyzývala, aby neplnili príkazy vedenia-

Mohutnost Ruska může být podkopána jenom jeho oddělením od Ukrajiny. Je třeba Ukrajinu nejenom oddělit, ale především postavit proti Rusku, národ rozdělit na dvě části a pak se jenom dívat, jak bude bratr vraždit bratra.
Proto musíme najít a vychovat zrádce z prostředí ukrajinské nacionalistické elity a s jejich pomocí změnit uvažování jedné části velikého národa až do toho stadia, kdy bude nenávidět vše ruské. Vše ostatní je jenom otázka času.
(Otto von Bismarck, německý kancléř v letech 1862-1890)

Ukrajinska vláda sa oficialne zasvätila diablovi. Vláda UK oficiálne sa praktizuje fašizmus dokonca i na vlastných ľuďoch.
Ukrajina oficiálne zaregistrovala Satanovu cirkev (29.augusta 2014)
Komunita sa nazýva „Bozhici“ (satanisti). Vodca diablových modloslužobníkov sa volá Serghei Neboga (Neboh). Je to prvá a zatiaľ jediná komunita satanistov v celom postsovietskom priestore, ktorá legálne, v súlade s Ústavou Ukrajiny, vyznáva uctievanie diabla. Kultovú knihu napísal sám Neboga a nesie názov „Tajná prax čiernej mágie slovanských národov“. Podľa vyjadrenia zakladateľa satanovej cirkvi je jeho komunita „združením čarodejníkov a čarodejníc, ktorí praktizujú modlárstvo diabla“. Neboga tiež robí platené služby: diagnostikuje problémy a vplyv temných síl- a Ukrajine nedávno „bol zistený nárast vplyvu a prítomnosti rôznych satanských siekt, viac ako 100 satanských komunít s viac ako 2 000 nasledovníkmi“

rainews.it/…i-Satana-55581f09-facb-4ad6-aa75-5763e0e1f8c1.html
Vojna temnoty proti svetlu. Fašizmus na Ukrajine. Je to pekelná elita,…

Niekoľko faktov o Putinovi - o čom sa v mainstreame nedočítate
Putin za 12 rokov svojej vlády zvýšil rozpočet Ruska 12 krát, rozpočet na armádu 30 krát, hrubý domáci produkt 12 krát.
Rusko sa prebojovalo z 36. miesta na svete v tabuľke HDP na 6. miesto.
Zlaté štátne rezervy zvýšil 48 krát.
Vrátil pod Ruskú jurisdikciu 256 zdrojov nerastných surovín (zostalo ich vrátiť ešte 3).
Zrušil "liberálnu" jednostrannú zmluvu o rozdelení produkcie. Znárodnil 65% ropného a 95% plynového priemyslu a mnohé iné odvetvia. Pozdvihol priemysel a poľnohospodárstvo (Rusko 5. rok za sebou je na 2 - 3 mieste na svete v exporte obilnín, dokonca predbehlo i USA, ktoré sú dnes na 4 mieste).
Zvýšil priemerné platy v rozpočtovej sfére 18,5 krát. Priemerné dôchodky sa zvýšili 14 krát.
Znížil vymieranie obyvateľstva Ruska z 1,5 milióna ľudí ročne v roku 1999 na 21 tisíc v roku 2011, čo v absolútnych číslach znamená 71,5 násobné zníženie úmrtnosti.
Okrem toho Putin zrušil tzv.. "Chasavjurtovskú zmluvu" (Zmluva o vzájomných vzťahoch medzi RF a Čečenskou republikou) a tým prispel k ukončeniu tzv. 1 čečenskej vojny, zároveň zachoval územnú celistvosť Ruska a v podstate ukončil vojnu v Čečensku.
"Postavil do pozoru" mimovládne organizácie a "5 kolónu" a zakázal poslancom vlastniť bankové účty v zahraničí.
Svojim postojom ubránil Sýriu.
Pretože dnes je trend ohovárať Putina čo sa do neho vojde, napadlo ma pozrieť sa, čo v Rusku za jeho vlády zrušili či zakázali. Je to veľmi zaujímavé.

Zakázali agentúram práce zamestnávať. Môžu prácu len sprostredkovávať.
Zakázali vrcholným predstaviteľom štátu a funkcionárom (vrátane sudcov, úradníkov...) vlastniť účty a cenné papiere v cudzine.
Vykopli z krajiny všetky "neziskovky", napojené na cudzie zdroje (napr. na Sorosa).
Zakázali misie OBSE. Posvietili si na cudzie "ľudskoprávne" organizácie.
Zakázali geneticky upravené potraviny.
Zakázali všetky herne v celom Rusku a hazard (tým v Rusku zatvorili kohútiky gruzínskej mafii).
Zakázali oligarchom zasahovať do politiky.
Zakázali adopciu ruských detí americkým párom (po skúsenostiach).
Zakázali vyvražďovanie tuleních mláďat a obchod s tuleními kožušinami.
Majú snahu zoštátniť základné štátne zdroje. Tlačia súkromných ropných producentov k predaju svojich podielov štátu. (S tým súvisí aj zákaz zasahovať oligarchom do politiky. Obmedzujú ich moc.)
Na rozdiel od ostatných krajín Rusko vždy ihneď reaguje na ohrozenie Rusov. Zakázali napríklad dovoz rádioaktívnych áut z Japonska. Dočasne zakázali dovoz mliečnych produktov z Litvy, tvrdého alkoholu z Česka, hydiny z Česka (bol tam mor), mäsa z EU a USA, zeleniny a zemiakov z EU... Vždy išlo o nejakú chorobu alebo hroziacu otravu.
V roku 2010 naopak dočasne zastavili ruský vývoz pšenice kvôli suchu, aby zaistili sebestačnosť Ruska.
Momentálne vyvíjajú spolu s Čínou internet, nezávislý na USA.
Putin chce urobiť z rubla nezávislú menu na západných špekulantoch a bankároch krytú zlatom.

Ak sa niekomu zdá, že niečo z toho je zlé, tak mne sa zase zdá, že zle to robíme u nás.

USA tak vyhľadávajú krajiny, ktoré môžu pod rúškom boja za „demokraciu“ ovládnuť a rozkradnúť!
Pre USA je každý ulúpený poklad a cennosť mimoriadne vzácna, pretože trezory Fedu sú očividne prázdne. USA majú len kopy dolárov, ktoré nemajú na čo premeniť a nie sú ničím kryté! Dobre o tom svedčí aj nasledujúci príklad. Pred pár mesiacmi Nemecko požiadalo americký FED, že do roku 2020 chce vrátiť 50% svojich celkových zlatých rezerv späť do Frankfurtu, vrátane 300 ton zlata uložených v zlatých trezoroch Fedu. Kuriózne na tomto prípade je fakt, že keď po niekoľkoročnom váhaní nakoniec USA súhlasili s navrátením zatiaľ aspoň tých 300 ton zlata, "dohodli" sa s Nemeckom na osemročnom termíne dodania. Konkrétne, do roku 2020. Samozrejme, celý svet si z toho odvodil, že USA zjavne nemajú dosť zlata na to, aby ho Nemcom v najbližšom čase vrátili. A to napriek tomu, že deklarujú svoje vlastné zásoby vo výške cez 8.000 ton. No čo je oficiálne na papieri, nemusí vždy byť fyzicky prítomné v trezoroch Fedu.

USA tak vyhľadávajú krajiny, ktoré môžu pod rúškom boja za „demokraciu“ ovládnuť a rozkradnúť! Takto to už zrealizovali v Iraku, v Lýbii a najnovšie na Ukrajine. Dané štáty zničili a okradli o ich najvzácnejšie poklady, ktoré mali nesmiernu hodnotu! Pôjde teda tých 42,3 tony zlata a pokladov, ktoré boli ukradnuté Ukrajine, do Nemecka, ktoré pýta od Fedu späť svoje zlato? Je teda otázne, kde dané zlato skončí, no jedno je isté – Ukrajina svoje zlaté poklady už nikdy neuvidí!
PS: Výstižne to povedal riaditeľ Moskovského centra Ľva Gumileva, Pavel Zarifullin, ktorý takto reagoval na americkú krádež zlatého pokladu Skýtov s podporou ukrajinských nelegitímne dosadených verejných činiteľov:

"Za toto Jaceňuka a Turčinova treba jednoducho kladivom po hlave!“
Historická cennosť - Skýtsky poklad bol ochránený aj pre Nemeckom počas vojny.

Veliteľ' námorných
operácií
USA admirál Michael M. Gilday
povedal, že USA by mali byť
pripravené ísť do vojny s Čínou
o Taiwan už tento rok:
"Podľa môjho názoru by to
malo byť okno roku 2022 alebo
2023. Mali by sme byť pripravení
bojovať dnes večer... aby sme
zoslali tie najsmrteľnejšie sily,

aké môžeme."

Ruský prezident Putin podpísal zákon o zákaze propagácie homosexuality. Zákon zavádza prísne tresty a pokuty za šírenie informácií o komunitách lesbičiek, gayov, bisexuálov a transsexuálov v prostredí neplnoletých osôb alebo organizovanie pouličných pochodov typu "gay pride" na miestach ľahko dostupných deťom.
Zákon zakazuje propagáciu homosexuality medzi maloletými a za porušenie ukladá pokutu do 5,000 rubľov (117 EUR).
Pri právnických osobách právomoc vyplývajúca z tohto zákona umožňuje suspendovať status právnickej osoby na 90 dní ak sa prostredníctvom nej tvrdí, že homosexulita je „sociálne rovná“ heterosexualite. Zahraničné osoby môžu byť postihnuté administratívnym zatknutím po dobu 15 dní a možnosťou deportácie.
Organizácie môžu okrem suspendácie ich výkonu po dobu 90 dní môžu dostať pokutu do 200,000 rublov (4668 EUR).

Zákon vyvolal obavy liberálov Európskej únie. A čudujete sa prečo tá nenávisť voči Rusku?
Vakcíny z potratených detí - Dr. René Balák PhD je expertom na bioetic…

Nepokoje na Ukrajine, Iráne a v Číne sú pod plnou réžiou CIA a MI6. EU je poskok USA. Ríše fašisticého zla made in NWO. Globálny mainstream ovláda CIA a netají sa tým. Klamať a štvať ľudí proti sebe to je základ úspechu ich akcií. Soros a kyjevský režim ... Večeře s ďáblem

Jakov Kedmi označil Zelenského za najodpornejšieho a najpodlejšieho predstaviteľa židovského národa: Zelenskij podľa Kedmiho napľul na hrob svojich ľudí, ktorých zabili jeho súčasní “partneri”: “Napľul na hrob svojho starého otca, ktorý bojoval proti nacistom.” VIDEO: Bývalý šéf izraelskej služby „Nativ“ Jakov Kedmi označil Zelenského za najodpornejšieho a najpodlejšieho predstaviteľa židovského národa: „Napľul na hrob svojho starého otca, ktorý bojoval proti nacistom!”

Nastolenie totalitneho globalneho systemu - ale ich najväšou prekažkou je Cirkev

Zednářské vraždy a převrat v Rusku
Veľká októbrová socialistická revolúcia 1917 V RUSKU bola financovaná z vonku. Prevrat v Rusku až po dnešné časy robí slobodomurarský západ.
V roku 1733 pribudla prvá americká lóža v Massachusetts a v roku 1776 už slobodomurári zohrávali dôležitú úlohu pri písaní americkej demokratickej ústavy." chcú vládnut ale ich najväšou prekazkou je Cirkev. Ti slobodomurari, ktori schvaluju interupciu, homosexualne manzelstva, nemravnost, rozvody, antikoncepciu, eutanaziu, umele oplodnenie a revolucie. Podla slobodomurarov si ma clovek zabezpecit slobodu a stastie pomocou svojho rozumu, cize sebalaskou-egoizmom.
slobodomurari maju agendu, klamat a zavadzat.
Uz staci len zrusit diskusie, zaviest ministerstvo pravdy, vybudovat myslienkovu policiu a vsade ludom vstepovat vojna je mier, laska je otroctvo a v nevedomosti je sila..... Orwel nebol daleko od pravdy vsak vsetko sa salamovou metodou deje, staci len otvorit oci.
-znizenie poctu obyvatelov, genocida na 500 milionov cez GMO,Hak,Monsanto atd. -povolenky k rodeniu deti -nove pojatie sexu -sex bez reprodukcie -kdekolvek dostupna ochrana HAK -sexualna osveta mladeze ako nastroj svetove vlady -podpora potratov ako nastroj na znizenie poctu obyvatelov -podpora homosexuality -nove technologie reprodukcia bez pohlavneho spojenia -zanik rodiny -obmedzenie pristupu k bezplatnej starostlivosti a tym vylucenie starsich ludi zo systemu - umyselne sa zkomplikuje diagnostika novych nevyliecitelnych nemoci -potlacovanie liecby rakoviny -zanik starych nabozenstiev -skolna dochadzka ako nastroj indoktrinacie -zmeny zakonov ktore vyvolaju socialny a moralny chaos -podpora uzivania drog, myslene aj televizor a mobily - obmedzenie slobody pohybu -vyuzivanie nemocnic ako vazenskych zariadeni -nulova psychologicka a fyzicka istota - sex a nasilie ako sucast zabavnych programov -podpora sportu za ucelom prestavby spolocnosti - implantovanie mikrocipov - ovladanie a kontrola ludstva - zkreslovanie ekonomomickych informacii - terorizmus za ucelom vacsej kontroly - manipulacia pocasia -kontrola potravin -televizia sledujuca svojeho divaka -zrusenie sukromneho vlastnictva -nastolenie totalitarneho globalneho systemu
----

Kdo ho financoval a kto financuje dnešné "revolúcie"? Veľká októbrová socialistická revolúcia bola financovaná z vonku to isté je s Ukrajinou

Zednářské vraždy - a převrat v Rusku
Bilderbergem jsou ovšem židovské finanční klany, které kontroluji Federální Rezervu USA. Aby se udrželi v Rusku u moci, židé si našli pár obětních beránku. prvním z nich byt Gusinskij, majitel 4 televizních programu NTVi, který nakonec emigroval do Izraele (vysílání je dnes dostupné na internetu). Další byl Chodorkovskij, který se za Jelcina zmocnil sibirské ropy a plynu - dnes je ve vězení za nezaplacení dani. Existuje mezi námi tajná společnost, o níž se nemluví. Její členové se vzájemně poznávají tajnými slovy, zvláštními stisky ruky a jistými znameními na hrdle, hrudi a břiše.

Vzpomeňme si, že bolševickou revoluci financovali pravé oni (Schiff a Kuhn).
Ruská Říjnová revoluce 1917 byla připravena vnějšími silami, které se snažily odstranit ruskou vládu a tím také carskou křestanskou rodinu, která sjednocovala ruskou šlechtu a dávala celistvost celému impériu. V boji o nadvládu bylo nutné tuto celistvost odstranit a Rusko ovládnout pomocí revoluce.

Marx předpovídal, že k revoluci proletariátu dojde v průmyslově nejvyspělejších zemích; Rusko byla země zemědělská s ohromným prostranstvím.
V knize "The World at the Cross Roads" ("Svět na rozcestí" od Borise Brasola se uvádí:
"Ruská revoluční strana Ameriky zřejmě započala opět svoji činnost.

Ohromný vývoj událostí bude následovat. První důvěrná schůze, která znamenala začátek nové éry násilí, se uskutečnila 14. února 1916 v New Yorku, East Side. Bylo přítomno 62 delegátů, padesát z nich "veteránů" revoluce z roku 1905, zbytek nově přijatí členové. Mezi delegáty bylo velké procento Židů náležejících k intelektuální třídě doktorů, spisovatelů atd., ale také profesionální revolucionáři.... Diskuse se hlavně týkala toho, jak najít prostředky k zahájení revoluce v Rusku, jelikož podle tajné zprávy obdržené z Ruska byl příznivý moment velice blízko, pokud by byly nutné přípravy neprodleně provedeny. Nejzávažnější problém - finanční otázka - se setkal s okamžitým ujištěním, že potřebné prostředky budou velkodušně financovány jedinci, kteří sympatizují s hnutím za "osvobození ruského lidu". Jméno Jakoba Schiffa bylo několikrát zmíněno." Boris Brasol pokračuje:
"Historie spolupráce německé vlády s mezinárodním kapitálem, který sehrál roli v zničení Ruska. Není náhoda, že na schůzi ve Stockholmu v roce 1916 došlo k dohodě mezi bývalým ruským ministrem, vnitra, Protopopovem a německým ministerstvem zahraničí, reprezentovaným Maxem Warburgem (jeho bratři byli členové mezinárodní bankovní firmy Kuhn, Lób a co., ve které Jakob Schiffbyl partner - seniora která financovala ruskou revoluci).

Versailleské konference se zúčastnil také Max Warburg, který byl v té době šéfem poloprívatní organizace kontrolující finance US) byl současně členem americké delegace vedené Bernardem Baruchem, hlavním finančním poradcem amerického prezidenta Wilsona.

Versailleské smlouvě je přičítána zodpovědnost za vytvoření podmínek pro vznik druhé světové války.
Lenin byl s pomocí německé císařské tajné služby, jejímž šéfem byl Max Warburg, převezen se svým doprovodem v zapečetěném vagóně ze Švýcar přes Německo do Ruska.

Lenin dva týdny před takzvanou Velkou říjnovou socialistickou revolucí v roce 1917 svolal tajnou schůzi klíčových členů Ústředního výboru, kteří rozhodli o násilném převzetí moci.

Z dvanácti zúčastněných byli čtyři Rusové (včetně Lenina), jeden Gruzínec (Stalin), jeden Polák (Dzeržinský, později nejobávanější šéf tajné police ČEKA) a šest Židů. (Taktéž Paul a Max Warburg, Baruch a četní méně důležitější činitelé Versailleské smlouvy byli sionesté Židé.) Svedectvá-zatajovaná pravda o zrode komunizmu

Pravda o bolševickom prevrate: Kdo ho financoval a kto financuje dnešné "revolúcie"?

Satanske astrologie a převrat v Rusku

účastníci převratu meli mezinárodní krytí Lenina. Revoluce, financovaná zvenčí zapadu.

Jiné početné skupiny agitátorů následovaly Trockého z New Yorku. Uváděl to i George A. Simons z americké ambasády, který zaznamenal: „Byli jsme překvapeni, že židovský element dominoval od samého počátku.“ Odhady hovoří o 25.000 aktivistech z celého světa. Laičtí komunisti toužili převzít moc co nejdříve.

Špičky hnutí globalistu věřily v astrologicky vhodný čas pro převrat, (komunikace s ďablem) a proto se nekontrolovaným akcím snažily zabránit. Trocký provolával: „Běžte domů! Uklidněte se!“
Přestože komunisté téměř okamžitě ovládli tisk, sporadicky se objevovaly necenzurované články z rozličných frakcí revolucionářů.

Nutno podotknout, že první účastníci převratu si dobře uvědomovali mezinárodní krytí Lenina.
Např. list Živé slovo vydal článek Grigorije Alexinského a Vasilije Pankratova z 5. července o německém financování Leninovy strany. Článek obsahoval informace o zprostředkovateli fondů - jistém Svenssonovi z německé ambasády ve Stockholmu. Stejně tak ukázal na Jakuba Fürstenberga (Hanecky) a Alexandera Parvuse, od nichž dostával Lenin a spol. instrukce.

Další a další poznatky vyplývaly na povrch, a tak hlavní prokurátor neměl jinou možnost než zahájit vyšetřování Lenina. Na základě důkazů byl obviněn ze zrady a špionáže. Ve skutečnosti ho však nikdo nechtěl zavřít do vězení. Ačkoliv vyšetřovací spis, zpřístupněný historikům až po pádu komunismu, obsahoval 24 svazků nahromaděných důkazů o kolaboraci s nepřítelem, nikdo už nebyl ochoten ho odsoudit. 20. června 1918 nechal Lenin zlikvidovat Volodarského, který požadoval jeho postavení před soud.

Revoluce, financovaná zvenčí
Vše proběhlo v klidu. Během „bitvy“ o Zimní palác nedošlo k žádnému zranění i podle marxisty Uralova, který se toho zúčastnil. Povstalci v klidu vešli do paláce a nesetkali se s žádným odporem. Potkali pouze několik nečinných obránců.
Na den Posledního soudu Jahve došlo ke zformování elitního Politbyra a Vojenského revolučního výboru. Kromě Bubnova se skládal z Židů nebo polovičních Židů.: Lenin, Bronštejn (Trocký), Zinovjev, Kameněv, Sokolnikov, Sverdlov, Stalin, Dzeržinský, Urický.
Celý tento spektákl proběhl na půdorysu svobodo-zednářského spiknutí, jehož součást tvořila prozatímní vláda. (8) Nevlastní syn Kerenského a zednář 32. stupně Jurij Steklov zaslal během roku 1919 velké množství peněz francouzské lóži Grand Orient pro posílení její role v Paříži, na propagandu a jiné účely. (9)

Podle sovětské propagandy došlo k zatčení všech ministrů prozatímní vlády (kromě Kerenského), přestože řada z nich pak získala nové funkce ve správě komunistického státu. Konkrétně o tom pojednává článek profesora Pervušina „The Russian Freemasons and the Revolution“ v Novoje Russkoje Slovo, New York, 1. srpna 1986) nebo Velká sovětská encyklopedie (svazek 56, Moskva, 1936, str. 301). Bolševici tvrdili, že Kerenský uprchl do Gačina a poté do Pskova. Avšak podle historiků Nesty Websterové a Kurta Kehlena ho nechali Lenin a Trocký „uklidit“ za to, že je uchránil před vězením v červenci 1917 (Boche and Bolshevik, New York, 1923). Vybavili ho falešnými dokumenty, penězi a nechali eskortovat do Brity okupovaného Murmansku.

Tak došlo de facto k předání moci do rukou bolševiků za účasti zahraničních vlivů a peněz. Do značné míry to osvětluje i to, proč československé legie byly odvolány, když žádaly další státy o vyslání nevelkých expedičních jednotek, které by společně stačily na zastavení poněkud nerevoluční revoluce v Rusku. USA, Velká Británie a další na tom zjevně neměly zájem zastavení revoluce.
Prof. Antony C. Sutton - Wall Street a Bolševická revoluce 1917- CZ titulky
Mýty a pravda o bolševickém převratu: Kdo ho financoval?
Víťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie už začalo. Záchrana Prahy p…

Víťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie už začalo. Záchrana Prahy p…


Co napsal Alexandr Isajevič Solženicyn (1918-2008), nositel Nobelovy ceny za literaturu (1970) v jeho
knize z roku 1998 Rossija v obvale (Rusko v troskách), konkrétně v kapitole Slovanská tragédie:
Nechť Bůh požehná Ukrajině její samostatný rozvoj, ale její neodpustitelnou chybou bylo její
nepoměrné rozšíření o území, která do Lenina nikdy ukrajinskými nebyla – dvě Doněcké oblasti,
celý jižní pás Novoruska (Melitopol – Cherson – Oděsa) a Krym. Kolik ruských občanů protrpělo
s nelibostí a úžasem tuto násilnou, ničím neoprávněnou a bez nejmenšího protestu, s ochablostí naší
tehdejší diplomacie uskutečněnou krádež Krymu během čtyřiadvaceti hodin. I jeho zradu při každém
dalším krymském konfliktu. I bez sebemenších politických kroků nepochopitelné předání
Sevastopolu, démantu ruské vojenské slávy. Toto zlodějství udělala naše zvolená moc, ale my, občané,
jsme včas neprotestovali. A nyní bude třeba našim nejbližším pokolením se s tím smířit na dlouhou
dobu. Krádež Sevastopolu je nízkým zlostným pohrdáním celou ruskou historií 19. a 20. století.
Při všech těchto podmínkách Rusko nemůže v žádné formě bez váhání zradit mnohamilionové ruské
obyvatelstvo na Ukrajině, zříci se naší jednoty s ním. Ukrajinské mocenské kruhy si zvolily cestu
usilovného utlačování ruského jazyka.
........
Božia násobilka
Najmenší sa zmení na tisíc, najchatrnejší na mocný narod. Ja, Hospodin, v pravý čas to rýchlo uskutočním."
(Iz 60,22)

Služba Bohu sa začína nepatrnými krokmi. Horčičné semienko je najmenším medzi semenami, predsa vyrastie
na veľký strom, na ktorom nebeskí vtáci hľadajú svoje
útočisko.

Začnime jednym krokom viery, ktorý je maličký. Keď ho Boh požehná, predsa sa rozrastie. Božia násobilka je iná. Boh často povedal
osamelo bojujúcim služobníkom: „Rozmnožím vás!“
Dôverujte Pánovi, vy, ktorí ste sami alebo kde len dvaja
tvorite spoločenstvo veriacich, ak sa zidete v Jeho mene,
je tam medzi vami.
Malé stádo.

Kto hľadí len na počet a silu, prepadne
malovernosti.

Pred Bohom málo verných predstavuje
semeno mocného ľudu. Večer sa zažne len jediná hviezda, ale čoskoro sa nebo trbliece nespočetným množstvom
hviezd.
Nemyslime si, že splnenie tohto zasľúbenia pripadá na
nejaký vzdialený čas, veď Boh hovori: Ja, Hospodin, v pravý čas to rýchlo uskutočním." Nenáhlime jeho naplnenie,
ako to robia horlivci. Stane sa to vo vhodnom čase a určite pride bez meškania. Odkázanosť pestuje našu vieru a lásku, nuti byť v Božej blízkosti.

Skutočná tvár USA a Ukrajiny v 20 a 21 storočí je fašizmus, teror. diktatúra !
Na Ukrajině operují tajné soukromé americké armády, tak jako operovaly proti Jugoslávii, severoafrickým legitimním vládám, v Gruzii
Ukrajina 2014: - Oficiálne zaregistrovaná cirkev Satanova

Mons. Carlo Maria : Prebuďte sa, milí Američania!
webnode.sk

Drsná zpověď ukrajinského vojáka - ARMYWEB.cz - drsná zpověď ukrajinského vojáka

UKRAJINA - TRI ŠTVRTINY NÁRODA SYMPATIZUJE S BANDEROM!
Definitívne padol mýtus, že fašizmus na Ukrajine je nejaký okrajový fenomén. Podľa aktuálneho prieskumu drvivá väčšina Ukrajincov sympatizuje s banderovcami.
1. Toto sú presné čísla. 81% Ukrajincov sympatizuje s banderovskou organizáciou OUN-UPA, ktorá počas druhej svetovej vojny zmasakrovala 90 tisíc Poliakov, Židov aj Slovákov.
2. Vo Volyni upaľovali zaživa, párali bruchá, hádzali bábätká o steny. Krutosť banderovcov šokovala aj nemeckých nacistov.
3. Ich ideový vodca Stepan Bandera bol terorista, ktorý vraždil poľských či ruských politikov. Hlásil sa k fašistickým myšlienkam a bol kovaný antisemita.
4. Podľa aktuálneho prieskumu z mája 2022 Banderu pozitívne vníma 74% ukrajinských občanov. To je pľuvanec do tváre všetkých obetí fašizmu.
5. Takmer dvojnásobný nárast popularity zaznamenal aj Simon Petliura, ktorý bol počas občianskej vojny v rokoch 1918-1921 spoluzodpovedný za obrovské pogromy na Ukrajine, v ktorých zomrelo desiatky tisíc Židov.
6. Naozaj chce ešte niekto hovoriť, že fašizmus je na Ukrajine okrajový jav? Zelenskyj otvorene hovorí, že to, že je Bandera hrdina pre množstvo Ukrajincov, je vraj cool.
7. Viete si predstaviť, že by toto povedal nejaký politik na Slovensku o Vojtechovi Tukovi či Šaňovi Machovi? Rovno by ho zavreli do väzenia. Prečo to tolerujeme v prípade Ukrajincov?
8. Ide o otvorenú podporu fašizmu. A to isté platí aj pri banderovskom pozdrave Sláva Ukrajine. Tento pozdrav sa na Ukrajine rozšíril najmä počas Majdanu 2014.
9. Nebola to náhoda. Tento pozdrav spopularizovali krajne-pravicové neonacistické skupiny, ktoré mali leví podiel na násilnostiach počas Majdanu a protiprávnom zvrhnutí legitímneho prezidenta Janukovyča.
10. Všetci na Ukrajine vedia, že tento pozdrav je spájaný s banderovcami. Vedia, že sa tým hlásia k fašistickým zverstvám. Vedia, že ide o symbol krajnej pravice.
11. To, že bol tento pozdrav používaný aj pred Banderom, je asi rovnako dôležité, ako že pozdrav Na stráž! ešte pred gardistami používala televýchovná jednota Sokol. Aj hajlovanie má pôvod v starom Ríme. A čo?
12. Je absurdné, že tento banderovský pozdrav používa aj prezidentka Čaputová. Je absurdné, že denník SME píše oslavné články o neonacistickom batalióne Azov.
13. Je absurdné, že slovenské médiá otvorene klamú, že Bandera na Ukrajine je hrdinom len pre hŕstku neonacistov. A vraj čo tam po sochách pre masového vraha Romana Šucheviča.
14. Nech si pozrú aktuálny prieskum a nech si predstavia, že by 74% Slovákov sympatizovali s Tukom alebo Machom. A nie, v mene Tuku ani Macha Slováci nemučili a nevraždili desiatky tisíc Poliakov či Židov. Banderovci áno.
15. Toto všetko sú jasné dôkazy, že na Ukrajine bujnie fašizmus a nejde o žiadnu ruskú propagandu. Prestaňme s tým dvojakým metrom - ak je fašizmus zlo na Slovensku, rovnako ho odsúďme aj na Ukrajine.
Ak sa Zuzana Čaputová nevie vymedziť proti ukrajinskému fašizmu, je to pľuvanec do tvárí všetkých tých, ktorí bojovali proti fašizmu v druhej svetovej vojne.
Akosi nebezpečne hnednete, pani Čaputová, nemyslíte?
P.S. Americká korporácia naďalej blokuje.