Clicks1.1K

Keď sa blíži Bergogliov príchod do Košíc

Nuž, dnes od rána v Košiciach bolo krásne počasie. Až nevedno odkiaľ sa presne o 15-tej, v hodine Božieho Milosrdenstva, zatemnila nad Košicami obloha, spustil sa prudký lejak, blýskalo sa a hrmelo. Ani by som nepísal, keby tá búrka netrvala približne presne hodinu. Celú jednu hodinu v Košiciach lialo ako z krhly, dážd poľavil len na chvíľku veľmi mierne, a celú hodinu aj blýskalo a hrmelo. S príchodom 16-tej hodiny dážď úplne prestal. Áno, pápež Bergoglio, veľký mariánsky ctiteľ, až taký, že obrazy a sochy Matky Božej ronia slzy a rozbíjajú sa, keď sem má prísť, už čoskoro príde do Košíc, aby nás povzbudil vo viere v „pačamamu“. Nepochybujem o tom, že táto búrka bola znamením od Boha, keďže viem, že Boh si dosť často používa počasie, aby prejavil svoju nevôľu s niečím.
agnesino
Zo správy
ekans
a bude cikánom optůlat nohy
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Opľuvať nohy. 🤣
apredsasatoci
Farimske deti tvrdili, neustále opakovali, že sa máme modliť za úbohého sv. otca (nie bergoglia) a za prelat, ktorí sú pod diablovym vedením.
Zuz S
Dnes viaceri knazi, ktorych mozno povazovat za odbojnych a dobrych, zdielaju rozny obsah na obhajobu alebo proste v konsenze s JB. Zarazilo ma to. Znamena to, ze sa vyfarbili, alebo to maju prikazom? Mam info, ze knazovi volali z arcibiskupskeho, aby si napr. nejaku vec stiahol z fb, takto to asi funguje...