lt.news
13

Ekspertas Bergoglio vėl rėkauja: Bergoglio: "Šie žmonės "yra kvailiai!"

Trečiadienį Pranciškus davė dar vieną interviu, šį kartą, kas reta, propagandiniam JAV tinklui "CBS News". Visas interviu bus paskelbtas tik gegužės mėn.

Kiek žinoma, Pranciškus palietė susirūpinimą keliančius klausimus apie karą, taiką, badą ir klimato kaitą, atsakydamas giliomis įžvalgomis, pvz: Taikos derybos yra geriau nei karas be pabaigos.

Žiniasklaidos aktyvistė Nora O'Donnell, tarnaujanti režimo naratyvui, uždavinėjo tik švelnius klausimus, nutylėdama daugybę moralinių, seksualinių ir ekonominių bei teisminių skandalų, už kuriuos Pranciškus yra tiesiogiai atsakingas.

Paklaustas apie "klimato kaitos neigėjus" - propagandinį terminą, naudojamą kritikai užgniaužti, klimato specialistas Pranciškus Bergoglio perėjo į puolimą: "Yra žmonių, kurie yra kvaili, ir kvaili net tada, kai jiems parodai mokslinius tyrimus. Jie tuo netiki. Kodėl? Nes nesupranta situacijos arba dėl savo interesų. Tačiau klimato kaita egzistuoja".

Bergoglio klysta. Rimtais moksliniais tyrimais nereikia "tikėti". Jis įtikina faktais, kurių trūksta žmogaus sukelto klimato isterikų propagandoje.

Buvo laikas, kai didžiąją Europos dalį dengė ledynai. Šis laikotarpis vadinamas paskutiniuoju ledynmečio maksimumu, kuris įvyko maždaug prieš 20 000-25 000 metų per paskutinį ledynmetį. Tuo metu Fenno-Skandinavijos ledo skydas dengė didžiąją dalį Šiaurės Europos, o Alpių ledo skydas užėmė didelę dalį Vidurio ir Pietų Europos. Ledynų atsitraukimą pirmiausia lėmė šiltėjantis klimatas.

Šis atšilimas buvo natūralaus ledynmečių ir tarpledynmečių ciklo dalis. Niekas neteigia, kad šiuos didžiulius klimato pokyčius "sukėlė žmogus".

AI vertimas

07:16
lt.news and one more user link to this post