Tomasz Orlicki
Kochani, kiedy się zjednoczymy i wyjdziemy na ulice? Oni się tego boją, bo wiedzą że ich jest za mało a nas za dużo!
etbilard shares this
1.3K
henryk33 shares this
204
Dr Domenico Biscardi znaleziony martwy; ujawnił grafen, nanocząstki, kropki kwantowe w szczepionce COVID
darek104
Wielu producentów chwali się obecnie nowymi telewizorami LCD LED z technologią kwantowej kropki.
olek19801 shares this
143
Dr Domenico Biscardi znaleziony martwy; ujawnił grafen, nanocząstki, kropki kwantowe w szczepionce COVID
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
„Szczepionki” wyciszają geny odpowiedzialne za naprawę DNA i usuwają je na zawsze z ludzi
Szczepionki usuwają ludzkie geny i transfekują komórki wirusem Ebola/Marburg... Następna "pandemia" będzie wynikiem tych szczepionek... Bill i Melinda Gates mówią na swojej stronie internetowej Gavi, że spodziewają się, że następna pandemia będzie wybuchem w Marburgu . Ci dwaj psychopaci lub psycholodzy …More
„Szczepionki” wyciszają geny odpowiedzialne za naprawę DNA i usuwają je na zawsze z ludzi
Szczepionki usuwają ludzkie geny i transfekują komórki wirusem Ebola/Marburg... Następna "pandemia" będzie wynikiem tych szczepionek... Bill i Melinda Gates mówią na swojej stronie internetowej Gavi, że spodziewają się, że następna pandemia będzie wybuchem w Marburgu . Ci dwaj psychopaci lub psycholodzy twierdzą również, że Ebola i Marburg są noszone przez afrykańskie zielone małpy . CDC twierdzi, że ludzie mogą dostać „Gorączka krwotoczna Ebola” poprzez bezpośredni kontakt z zakażonym zwierzęciem . Robią u nas absolutne wkurzenie! Nigdy w historii medycyny nie zarażono ludzi chorobą zwierzęcą! Jedynym możliwym sposobem spowodowania choroby zwierzęcej u człowieka jest genomika międzygatunkowa przy użyciu adenwirusa lub mRNA i nanotechnologii. (czyli zaszczepionych ).... Kartel farmaceutyczny nie tylko wstrzyknął ludziom wirusy Ebola i Marburg, ale także transfekował ludzkie komórki tymi katastrofalnymi chimerowymi patogenami. Zaszczepiony będzie walczył z przewlekłymi infekcjami i niepełnosprawnością przez całe życie, podczas gdy jego komórki nieustannie replikują się z syntetycznymi sekwencjami genetycznymi Eboli i Marburga...''
Edward7
Do 65% wzrost liczby zgonów wśród osób w wieku 18-49 lat w USA w roku 2021, roku eksperymentalnej "szczepionki" COVID.

Na początku tego miesiąca (styczeń, 2022), Scott Davison, dyrektor generalny "OneAmerica", firmy ubezpieczeniowej o wartości 100 miliardów dolarów z siedzibą w Indianie, trafił na pierwsze strony gazet w mediach alternatywnych, kiedy ogłosił, że wskaźnik zgonów w przypadku …More
Do 65% wzrost liczby zgonów wśród osób w wieku 18-49 lat w USA w roku 2021, roku eksperymentalnej "szczepionki" COVID.

Na początku tego miesiąca (styczeń, 2022), Scott Davison, dyrektor generalny "OneAmerica", firmy ubezpieczeniowej o wartości 100 miliardów dolarów z siedzibą w Indianie, trafił na pierwsze strony gazet w mediach alternatywnych, kiedy ogłosił, że wskaźnik zgonów w przypadku roszczeń z tytułu ubezpieczeń na życie gwałtownie wzrósł o bezprecedensowe 40% wśród osób w wieku od 18 do 64 lat w 2021 roku. Zobacz: Kryzys w Ameryce:Wzrost liczby zgonów o 40% wśród osób w wieku 18-64 lat na podstawie wniosków o ubezpieczenie na życie w 2021 roku po wprowadzeniu szczepionki COVID-19.

Zwykłe korporacyjne media "sprawdzające fakty" szybko opublikowały artykuły próbujące obalić to twierdzenie... Przeprowadziłem własne śledztwo, aby potwierdzić jego doniesienia, i zbadałem liczbę zgonów, które CDC zgłaszało do grudnia 2020 roku, zanim zmienili swoją stronę internetową i zmienili całkowitą liczbę osób, które zmarły w 2020 roku, roku rozpoczęcia pandemicznego oszustwa, co wyraźnie pokazało, że całkowita liczba zgonów w 2020 roku była mniej więcej taka sama jak w poprzednich dwóch latach, i że wszystko, co w zasadzie zrobili, to wyeliminowanie większości zgonów z powodu grypy i zrzucenie winy na COVID-19.

Rezultatem tego dochodzenia było to, że zobaczyliśmy około 400 000 dodatkowych zgonów w 2021 roku, roku wprowadzenia szczepionki COVID-19. :
2021: COVID Deaths Increase, Flu Deaths Disappear, 400,000+ More Total Deaths than 2020

Od czasu opublikowania tego raportu, , Petr Svab z Epoch Times również przeprowadził dochodzenie w tej sprawie, przyglądając się świadectwom zgonu ze strony CDC osób w wieku od 18 do 49 lat w 2021 roku. Zbadał dane według stanów i odkrył, że w niektórych stanach zgony w tej grupie wiekowej wzrosły aż o 65% w porównaniu z tym samym okresem w 2018 i 2019 roku.

Oto dwa opublikowane przez niego artykuły, które o tym informują:
EXCLUSIVE: Nationwide Surge In Deaths Among People Aged 18-49: A State by State Overview
EXCLUSIVE: States Investigating Surge in Mortality Rate Among 18–49-Year-Olds, Majority Unrelated to COVID-19

Jeśli trafisz na płatną platformę, ZeroHedge News również to opublikowali:
Nationwide Surge In Deaths Among People Aged 18-49: A State By State Overview
States Investigating Surge In Mortality Rate Among 18–49-Year-Olds, Majority Unrelated To COVID-19

Ogólnokrajowy wzrost liczby zgonów wśród osób w wieku 18-49 lat: przegląd stanów Państwa badające gwałtowny wzrost śmiertelności wśród osób w wieku 18-49 lat, większość bez związku z COVID-19
Kilka fragmentów:

Zgony wśród osób w wieku od 18 do 49 lat wzrosły o ponad 40 procent w ciągu 12 miesięcy kończących się w październiku 2021 r. w porównaniu z tym samym okresem w latach 2018-2019, przed "pandemią" COVID-19, wynika z analizy danych z aktów zgonu z Centrów Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) przez The Epoch Times. Wzrost był zauważalny w całym kraju i w żadnym stanie COVID nie został zgłoszony w więcej niż 60 procentach nadwyżki zgonów. Niektóre stany doświadczyły znacznie gwałtowniejszego wzrostu niż inne.

Najgorsza okazała się Nevada, w której odnotowano 65-procentowy wzrost śmiertelności w wieku "prime-age", z czego tylko 36 procent przypisano COVID. Na drugim miejscu znalazł się Teksas z 61-procentowym skokiem, z czego 58 procent przypisano COVID. Arizona i Tennessee odnotowały 57-procentowy wzrost, z czego 37% i 33% przypisano COVID. Nie daleko w tyle była Kalifornia na 55 procent i 42 procent przypisywane do COVID, jak również Nowy Meksyk (52 procent, 33 procent), Floryda (51 procent, 48 procent), i Luizjana (51 procent, 32 procent).

Departamenty zdrowia w kilku stanach potwierdził The Epoch Times, że są one patrząc na gwałtowny wzrost śmiertelności wśród osób w wieku od 18 do 49 w 2021- większość z nich nie są związane z COVID-19. Texas doświadczył od 18 do 49 % wzrostu śmiertelności w tym wieku, skok o 61 procent, drugi najwyższy wzrost w kraju. Z tego, mniej niż 58 procent zostało przypisane do COVID-19. "Nasze Centrum Statystyki Zdrowia patrzy na dane," powiedział Chris Van Deusen, szef Media Relations w Texas Department of State Health Services, za pośrednictwem poczty elektronicznej. "Wrócimy z tobą". Floryda, która widziała wzrost o 51 procent, 48 procent z tego przypisane do COVID-19.

"Przyglądam się temu, aby zobaczyć, czy istnieje jakiś rodzaj korelacji/przyczyn," powiedział Jeremy Redfern, rzecznik Departamentu Zdrowia Florydy za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Petr Svab był ostrożny, aby nie łączyć lub obwiniać nadmiar zgonów do strzałów COVID-19, prawdopodobnie, aby spróbować i uniknąć tych samych "fact checkers" próbuje zdyskredytować jego dochodzenia. Ale korelacja ze szczepionkami COVID-19 jest teraz niepodważalna, tylko na podstawie własnych danych rządu USA z CDC, a także z systemu zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS).

Jest to katastrofa narodowa o skali, jakiej ten naród nigdy wcześniej nie doświadczył, a całkowity upadek Stanów Zjednoczonych wydaje się teraz nieunikniony.

Up to 65% Increase in Deaths Among 18-49 Year Olds in the U.S. During 2021, the Year of the Experimental COVID “Vaccines”

Zakrzepy poszczepienne...

Z całego świata napływają informacje od uczciwych lekarzy i niezależnych naukowców, o fakcie uszkodzenia krwi osób zaszczepionych przez „szpryce”. U prawie 100% osób zaszczepionych niebezpiecznie dla zdrowia rośnie krzepliwość krwi.

Informację tą udało mi się zweryfikować na przykładzie mojego kolegi i jego żony, którzy po zaszczepieniu nabawili się zakrzepicy i są aktualnie leczeni.
Niestety kolega zignorował moje ostrzeżenia i podwójnie „zaszprycował”siebie i swoją żonę. Po drugim szczepieniu miał groźny incydent za kierownicą auta, zasłabł i w ostatnim momencie zjechał na pobocze. Za moją namową zrobił sobie badanie krzepliwości krwi, które wykazało początki zakrzepicy.
Apeluję do osób „szczęśliwie zaszczepionych”: zróbcie sobie badanie krzepliwości krwi, być może uratuje to Wam życie.

Jak wygląda Wasza krew po szczepieniu możecie sobie obejrzeć na poniższym filmie. W niemieckim laboratorium zbadano pod mikroskopem krew 8 osób zaszczepionych i 8 osób nie zaszczepionych.
Krew osób nie zaszczepionych wygląda pod mikroskopem „pięknie”: równomiernie, symetrycznie rozmieszczone „punkciki” o kształcie foremnych kółeczek.
Krew osób zaszczepionych to posklejane w różne przypadkowe kształty „grudy” i bryły”, które mogą w każdej chwili wywołać jakiś zakrzep.


Filmik do obejrzenia tutaj: Badanie krwi - Szczypawica

Apeluję do lekarzy: jeśli zgłosi się do was pacjent z dolegliwością której wcześniej nie miał a jest „szczęśliwie” zaszczepiony, skierujcie go na badanie krzepliwości krwi, prawie na pewno ma początki zakrzepicy.
Z filmu do którego link podałem, wynika „światełko w tunelu” dla osób zaszczepionych.

W jednym przypadku krew osoby zaszczepionej wyglądała pod mikroskopem dużo lepiej niż krew innych „wyszczepieńców”, choć zdecydowanie gorzej niż krew osób nie szczepionych. Okazało się, że osobnik o „lepszej krwi” był „wyszczepiony” na początku akacji szprycowania i od tego momentu minęło sporo czasu.

Ten przypadek świadczyłby o tym, że organizm człowieka potrafi zregenerować uszkodzoną krew, nie wiemy jednak czy całkowicie i jakiego czasu potrzebuje do uporania się ze skutkami uszkodzenia krwi przez „szczepionki”.
Być może nie ma już powrotu do normalności.

O tym, że powyższe informacje nie są bredzeniem anty szczepionkowego foliarza czy płaskoziemcy, świadczą działania rządu Wielkiej Brytanii. W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęły się dostawy do tego państwa leków przeciw zakrzepowych, zamówionych w ilości 33 milionów opakowań. Kontrakt o wartości 3 mld. Funtów, rozpisany przez angielski rząd, zobowiązuje dostawcę do zaopatrywania wysp brytyjskich w leki przeciw zakrzepowe przez kilka lat! (więcej na ten temat pisałem tutaj: pospoliteruszenie.org/kowidianie.html)

Drodzy Kowidianie którzy daliście się oszukać kłamcą telewizyjnym, jak małe dzieci: walczcie o swoje zdrowie i życie, Wasza krew została uszkodzona przez trutki na szczury zwane szczepionkami: przebadajcie ją na krzepliwość. Jeśli będzie ona podwyższona, rozpocznijcie leczenie. Być może macie szansę na wyzdrowienie, niestety nikt tego nie wie na pewno!

Anthony Ivanowitz 10.01.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org