Obowiązek szczepienia w Austrii jest Historią

Jedna jaskółka nieczynni wiosny, dlatego trzeba działać dalej dla dobra ogółu.

Dzisiaj minister zdrowia ogłosił wycofanie się Austrii z obowiązku szczepienia.
Od tego czasu szczepienia mają być wyłącznie dobrowolne.

Niebyło to zaskoczeniem, ponieważ 85% respondentów oświadczyło, że nie da się już zaszczepić.
Co miał zrobić minister zdrowia w obliczu takiej sytuacji?
Intensywne uświadamianie społeczeństwa przez „zwolenników teorii spiskowej” media i naukowców niezależnych, nieskorumpowanych, przyniosło oczekiwane rezultaty.
Jedna bitwa została przez nas wygrana, ale nie cała wojna, jaką rząd prowadzi ze społeczeństwem w imieniu sektora finansowego i przestępczej oligarchi grupującej się w prywatnym klubie Klausa Schwaba w Davos.
Arogancja władzy pozostała i trzeba być czujnym, ponieważ jeden krok do tyłu nie oznacza jeszcze, że rząd nie zrobi wkrótce dwa kroki do przodu. Obecnie opozycja stawia sobie za cel doprowadzić rząd eunuchów do upadku i przeprowadzić nowe wybory, po których należy dokonać rozliczenia tych pajaców, którzy zamiast służyć społeczeństwu latają na smyczy oligarchii.


Demonstracje nieustaną dopóki cel niezostanie osiągnięty. Celem jest również wprowadzenie takich zabezpieczeń prawnych, w których będzie niemożliwe dokonanie takiego skoku na demokracje i podstawowe prawa i swobody obywatelskie, jak to miało miejsce obecnie w pseudo pandemii.
Wiadome jest przecież, że czynione są przygotowania w świecie do podobnego skoku na wolności i swobody obywatelskie, tym razem z powodu ocieplenia klimatu.

Impfpflicht in Österreich abgeschafft (msn.com)

StanW
Don Mac
Czy "małpia ospa" to wymówka na objawy chorób autoimunnologicznych pk szczepieniach na C19?
Czy "małpia ospa" to wymówka na objawy chorób autoimunnologicznych pk szczepieniach na C19?
Roj
Kolejny krok: rozliczyć winnych.