lt.news
4

Butkerio komentarai apie nervingą režimo propagandos lūžį

Penktadienio vakarą "Kansas City Chiefs" puolėjas Harrisonas Butkeris padarė viešą pareiškimą po savo įsimintinos pradžios kalbos Benediktino koledže Atčisone, Kanzaso valstijoje, kuri sukėlė režimo propagandos aktyvistų nervinį sukrėtimą.

Butkeris kalbėjo renginyje, kurį rėmė DailyWire.com - karo kurstytojų leidinys, neseniai išmetęs katalikę konvertitę Candace Owens už karo Gazoje pasmerkimą.

"Jei dar nebuvo aišku, kad laikui nepavaldžių katalikiškų vertybių daugelis nekenčia, tai dabar jau yra aišku", - sakė Butkeris ir paskelbė, kad "šokiruojantis neapykantos lygis" nesustabdys jo nuo tikėjimo "nesivaržymo".

"Per pastarąsias kelias dienas mano įsitikinimai arba tai, ką žmonės mano, kad aš tikiu, buvo nesuskaičiuojamų diskusijų visame pasaulyje dėmesio centre."

"Kuo daugiau kalbėjau apie tai, ką labiausiai vertinu, savo katalikų tikėjimą, tuo labiau poliarizavau. Šį sprendimą priėmiau sąmoningai ir dėl jo nesigailiu".

"Bėgant dienoms net tie, kurie nesutiko su mano pažiūromis, dalijosi parama mano religijos laisvei."

"Dievo, o ne savęs šlovinimas visada turėtų išlikti mūsų motyvacija, nepaisant bet kokio pasipriešinimo ar net palaikymo. Aš remiuosi artimiausių žmonių patarimais, bet niekada negaliu pamiršti, kad ne žmonėms, o Jėzui Kristui stengiuosi įtikti."

Pagrindinis Butkerio argumentas: "Jei dangus yra mūsų tikslas, tuomet turėtume paimti savo kryžių, kad ir koks didelis ar mažas jis būtų, ir gyventi su džiaugsmu, kad drąsiai liudytume Kristų."

Jis viliasi, kad "dar daugiau žmonių nesigėdytų savo katalikiškojo tikėjimo ir niekada nebijotų kalbėti apie tiesą, net jei ji prieštarauja garsiausiems balsams".

AI vertimas

01:31