Anton Čulen
14684

Nemôžem súhlasiť so šéfredaktorom Katolíckych novín, ktorý napísal úvodník proti biskupovi, ktorý …

Nemôžem súhlasiť so šéfredaktorom Katolíckych novín, ktorý napísal úvodník proti biskupovi, ktorý je jeho nadriadeným! Nenechal na ňom ani suchú …
dyk
Petíciu za odstránenie šéfredaktora Katolíckych novín. Nemá tam čo robiť.
Mne to pripadá tak, že otec Arcibiskup Orosch strašne vadí šéfredaktorovi a tak prišla príležitosť a on si hneď kopol. Neovládol sa. Toto je slušne povedané sprosté a to spravil kňaz ktorý je šéfredaktor katolíckych novín!!! Dokonca vraj moralista a je v ňom toľko nenávisti, že by mohol rozdávať a on aj rozdáva. …More
Petíciu za odstránenie šéfredaktora Katolíckych novín. Nemá tam čo robiť.

Mne to pripadá tak, že otec Arcibiskup Orosch strašne vadí šéfredaktorovi a tak prišla príležitosť a on si hneď kopol. Neovládol sa. Toto je slušne povedané sprosté a to spravil kňaz ktorý je šéfredaktor katolíckych novín!!! Dokonca vraj moralista a je v ňom toľko nenávisti, že by mohol rozdávať a on aj rozdáva. Štedro. Zaútočil na toho, ktorý je jeho šéfom. V normálnej firme by mal sekundovú výpoveď. Ale v Cirkvi sa to bude prehliadať? Uvidíme. Očividne otec šéfredaktor sa nevie dočkať, kedy o. Arcibiskup Orosch skončí. Evidentne ho má v zuboch. A to je fakt. Jeho útok bol útokom na o. Arcibiskupa Orosha bol útokom šelmy. Hneď roztrhať. Zabiť.
Strašné čo urobil ten šéfredaktor, ale prezradil sa. Stojí na opačnej strane barikády. Stratil dôveru. Tu by mal okamžite zakročiť o. Arcibiskup Bober a všetci biskupi, lebo to isté urobí aj keď sa "potkne" hociktorý biskup na Slovensku. Ten šéfredaktor možno túži po biskupskej berle a dúfa, že možno by on mohol na opustený ... .

Šéfredaktor bez pokory, rozumnosti a múdrosti, ktorá sa očakáva od toho, čo zastáva takúto funkciu. Mozno je veľmi precitlively na zmienky o LGBTXYZ.
Prečo asi? Žeby aj on ... .
dyk
S liberálnym šéfredaktorom normálny človek nesúhlasí. To je fakt.
Zuzka M S shares this
60
Metod
Katolícke noviny aj TV LUX sú vysoko toxické!
majina1
Metod súhlas veru TV LUX a Katolícke noviny už nie sú na povzbudenie vo viere pre hľadajúcich veriacich ani pre tradičných, ale idú so svetskou mocou.