forthetruth333
dalila
Peťo, to posolstvo je odkiaľ. A ten olej tiež kde alebo ako urobím.
Svätý Malachiáš(prorok)
Prečo si nechavaš vymyvať mozog falošnými zjaveniami a posolstvami aj ľuďmi,ktorý také veci podporujú?
dalila
Neviem. Hľadám, či to je pravda. Aj keď v podstate na tom nezáleží. Lebo Eucharistia je liek. Čo ti viac treba? A viac sa vlastne ani nedá :)
Svätý Malachiáš(prorok)
Jasné,že eucharistia aj ďalšie veci pokora,viera,pôst,liturgia,ľútosť,modlitba aj vrátane ruženca je najlepší liek viac ti netreba !
Laco Bajzo
dalila-ten olej určite zoženieš u Zvolenského :)
Peter(skala)
Dobre že sa pýtaš a "Najsampresprepresvätejšieho proroka Maliho" nemusíš riešiť, lebo on nepotrebuje prorokov, jemu stačí Sväte Písmo ako apoštolovi Tomášovi, ktorý uveril v zjavenia Ježiša krista až ked sa jemu osobne zjavil. Tak je to aj s novodobými apoštolmi a učeníkmi: nepotrebuju prorokov a potom sa s nimi musia trápiť vlastní spolubratia v Kristovi a dokonca aj Panna Mária, ktoru sice …More
Dobre že sa pýtaš a "Najsampresprepresvätejšieho proroka Maliho" nemusíš riešiť, lebo on nepotrebuje prorokov, jemu stačí Sväte Písmo ako apoštolovi Tomášovi, ktorý uveril v zjavenia Ježiša krista až ked sa jemu osobne zjavil. Tak je to aj s novodobými apoštolmi a učeníkmi: nepotrebuju prorokov a potom sa s nimi musia trápiť vlastní spolubratia v Kristovi a dokonca aj Panna Mária, ktoru sice maju na perách, ale neveria ani jej -nič nového pod slnkom, ked sa toto stalo Tomášovi, tak prečo nie sučasným tomášom?

... ale k veci: posolstvo je od Luz de Márii z Argentíny a Olej dobrého Samaritana sa sklada s 1.zakladneho oleja (Najlepšie olivový alebo mandlový)
a 4 esencialne, čiže vonave oleje:
1.škoricový
2.citronový
3.rozmarín
4.eukalyptus

Napr. dáš 1 polievkovu lyžicu olivoveho oleja a do neho 5 polievkove lyžice zo škoricového, citronoveho, roznarinoveho, eukalyptusoveho oleja.


Jednoduche davkovanie spočiva v tom, že esencialne oleje je potrebné dať 5x viac ako zakladný olej, čiže olivový olej, ale so skusenosti viem, že je lepšie prispôsobiť podla toho, ako si ty alebo komu to dáš náchylný-citlivý na vône.

napr. pre mna to bolo silné a tak som pridal viac olivoveho oleja, čím sa zmiernila sila vonavých olejov. Povedal by som že na toto by mohli byť velmi citliví práve alergici alebo astmatici, tí ktorí maju problem s dýchaním, plucami..

Odporučam aj z toho dôvodu, že sa jedná o výnimočnu aromu, ktoru bežne ludia nepoužívaju a hlavne prírodnu, nakolko v obchodoch predávaju väčšinou samu chémiu vo vonavkach, sprejoch... TU však olej chráni nie len pokožku a pluca, ale zaroven osviežuje dych a šatstvo.

Niekto by mohol povedať, že tie esencialne nie su až tak dôležité, kedže ide o vôňu, ktoru ludia hlavne muži až tak nepovažuju za dôležitu, ale práve tieto esencialne oleje odpudzuju virusy a to rovnako ako vôňa resp.pel kvetov. Preto kvety su dôležité v zahrade, v domacnostiach...

Pozri si taktiež dôležité rady dalších ludí, čo už s tým maju skusenosti
zdravotnictvo2.webnode.sk/…itana-liek-proti-koronavirusu/
dalila
Ďakujem
Svätý Malachiáš(prorok)
Ja nepotrebujem ani tie falošné drísty a posolstva a viem ako uvažujúci zdravý človek,že normálne je si dať ako bežný človek keď chce ako počas života normálne fungovať a žiť tak bude jesť bežné ovocie a zeleninu ( samozrejme nie umelo vypestované alebo GMO ) a čo sa týka doplnkov vitaminovych tak je veľmi dobre vitamín C,D,E,B je celkom dobre,ale B nemusí každý deň,zinok,selén,omega,cesnak, …More
Ja nepotrebujem ani tie falošné drísty a posolstva a viem ako uvažujúci zdravý človek,že normálne je si dať ako bežný človek keď chce ako počas života normálne fungovať a žiť tak bude jesť bežné ovocie a zeleninu ( samozrejme nie umelo vypestované alebo GMO ) a čo sa týka doplnkov vitaminovych tak je veľmi dobre vitamín C,D,E,B je celkom dobre,ale B nemusí každý deň,zinok,selén,omega,cesnak, magnézium a som zdravý a odolný voči vírusom,baktériám a zápalom a rôznym ochoreniam aj chorobám. Samozrejme zdravý štýl života to už každý asi vie ani netreba písať a hovoriť niekomu čo sa týka viacerých opatrení čoho sa vyhýbať a čo robiť proti tomu atď. Netreba mi ani tie oleje od petraskalu a jeho šamanov.
Peter(skala)
tie tzv. "oleje" maju byť posvätene, takže kto odmieta sv.olej, potom je otazne, či vôbec prijma Božie posvätenie - ochranu. Ved prečo knaz posvätným olejom pomazuje chorého človeka? Len tak zo srandy alebo kvôli symbolike?
Veru že nie! Knaz tým ukazuje, že aj ked on poskytuje človeku len malé množstvo oleja, tak ten človek ho má užívať vo väčšom množstve.

Olej totiž ako aj voda su najdôležitejš…More
tie tzv. "oleje" maju byť posvätene, takže kto odmieta sv.olej, potom je otazne, či vôbec prijma Božie posvätenie - ochranu. Ved prečo knaz posvätným olejom pomazuje chorého človeka? Len tak zo srandy alebo kvôli symbolike?
Veru že nie! Knaz tým ukazuje, že aj ked on poskytuje človeku len malé množstvo oleja, tak ten človek ho má užívať vo väčšom množstve.

Olej totiž ako aj voda su najdôležitejšími prvkami ľudskeho organizmu na to, aby pracoval v správnej životopsráve. Tak ako bez vody aj bez oleja nemôže človek žiť zdravo: ked prišiel Eliaš ku vdove, tak čím ho ponukla? Chlebom a olejom, vodou.

Ked proroci pomazali králov na znak Božej ochrany, tak čím ...? Posvätným olejom.

Keby človek neužíval olej v rôznych formách, tak by velmi rýchlo pocítil bolesť v klboch a chodil by ako ochrnutý.

Ináč olej obsahuje nie len chlieb naš každodenný, ale aj Eucharistia.

Všetky tie vitaminy, čo si spomínal obsahuju olej a vodu, takže odmietať jedno a nie druhé znamená neznalosť jadra-podstaty prvkov.

Olej v Biblii je preto tak často spomínaný, podobne ako voda, lebo je zdrojom života
Svätý Malachiáš(prorok)
Znova peterskala prekrúcaš ja viem,že posvätný olej a svätená voda je podstatná a dôležitá. Ja hovorím od falošných prorokov a šamanov čo si vymýšľajú a ty to žerieš s navijakom a šíriš falošné veci akože na covid atď.
forthetruth333
BEZ posolstiev by ste zahynuli ako bez liekov Fatima Garabandal Turzovka
MBM MB namiesto vďaky nehorázne urážky pravoverných ktorí nepotrebujú žiadne posolstvá malachiaš ak ty nepotrebuješ posolstvá je to tvoja voľba ale nepľuj na ostatných UKAZUJEŠ aký si
Svätý Malachiáš(prorok)
🤫🙍🤦🤦 trepeš voloviny 😂 😂 😂 😂
Peter(skala)
Milované deti, modlite sa, dalšia choroba človeka prekvapí tým, že je agresivna, trpím za vás, moje deti.
...
Vyzývam vás, aby ste naďalej používali olej dobrého Samaritána (*).

😇

Panna Mária hovorí dalšej chorobe, ktorá bude agresívnejšia ako COVID ale zároveň ponuka liečivá, už len aby sme prijali Jej výzvy, pokial nie je neskoro