57:08
Janko333
41.7K
Matovičovo blúznenie o povinnostiach. JUDr. Štefan Harabin slovenský právnik, bývalý sudca a dočasne a predseda Najvyššieho súdu SR. Matovičové blúznenie a príkazy nemôžu zamestnávatelia použiť tak …More
Matovičovo blúznenie o povinnostiach. JUDr. Štefan Harabin slovenský právnik, bývalý sudca a dočasne a predseda Najvyššieho súdu SR. Matovičové blúznenie a príkazy nemôžu zamestnávatelia použiť tak, že pištoľ ktorá bola namierená Matovičom na ich hlavu, presmerujú na hlavu zamestnanca (vyžadovaním testov a očkovania po hrozbou prepustenia zo zamestnania) Pre občanov, ktorí sa neplánujú zúčastniť akože “dobrovoľného”, ale zjavne sankčného testovania, vyberáme najpodstatnejšie citáty ►
Zdravý človek nemá právnu povinnosť nosiť rúško, dať sa testovať a podstúpiť izoláciu (karanténu).
Zdravého človeka NIKTO nemôže žiadať predložiť jeho zdravotnú dokumentáciu (aj keby ste podstúpili test – on je zjavne súčasťou tejto dokumentácie). Do zdravotnej dokumentácie podľa platného právneho stavu môže nazerať len osobný lekár dotknutej osoby a v zákonom osobitne predpokladaných prípadoch iba orgány činné v trestnom konaní pri objasňovaní trestnej činnosti. Nikdy nie poriadkový policajt, alebo zamestnávateľ, resp. riaditeľ školy.
Ak to robí zamestnávateľ, (resp. riaditeľ školy voči deťom) evidentne pácha úmyselný Trestný čin nátlaku podľa § 192 ods. 1, 4-Ak Vás o to požiada policajt, ten pácha i Trestný čin zneužitia právomoci verejného činiteľa a ak Vás násilím dotiahne na policajnú stanicu, tak pácha aj Trestný čin obmedzovania osobnej slobody. V takom prípade tam VY podajte trestné oznámenie na daného policajta a vyžiadate si opis zápisnice na ktorú máte ako poškodený právny nárok!

VARUJEM zamestnávateľov, riaditeľov škôl, ktorí si myslia, že môžu pre nepredloženie testu vyhodiť zamestnanca, že budú niesť okrem trestnoprávnych následkov niesť aj následky viažuce sa na náhradu škody z neplatne skončeného pracovného, resp. štátnozamestnaneckého pomeru a budú doplácať aj mzdu za kritické obdobie!!! Úplne na záver treba iba pripomenúť Matovičovi, že Sloboda pohybu v zmysle čl. 23 ods. 1, 3 našej Ústavy sa môže obmedziť iba zákonom, ak je to nevyhnutné i pre ochranu zdravia, ale nie uznesením vlády počas núdzového stavu. (pre ochranu zdravia zneužívajú falošný poplach COVIDU )
stranavlast.sk/…pomoc/judr-harabin-radi-ludom/

stranavlast.sk/…-by-chceli-uradnici-pokutovat/

❌❌❌❌ Mnoho žien po prijatí vakcíny, požiadalo lekára o zmenu pohlavia. youtube.com/watch?v=cLmAJ1o59PE Eugenici sa vakcínami pokúšajú geneticky vylepšiť ľudí tak, aby boli ekologickejší, menej sa rozmnožovali a boli poslušnejší je možné vylepšiť človeka tak, že jeho vlastná vôľa úpIne zanikne.Geneticky upravení lidé už existují. Bojím se vzniku elitářské společnosti, říká profesor Petr. youtube.com/watch?v=cLmAJ1o59PE
geneticka-vakcina.com/o2/

Co NIKDO neříká o lockdownech - že tisíce lidí zemřou v důsledku odložení operací rakovin kvůli zdravotním lockdownům.
Poukážu na výzkum WBT, co ukazuje, že se očekává, že 75 tisíc Američanů zemře ze zoufalství včetně zneužívání alkoholu a drog, a sebevražd a to pouze tento rok v důsledku lockdownů, 265 milionů lidí se očekává, že spadnou do vážné potravinové nejistoty v důsledku těchto lockdownů. Dokonce 125 tisíc dětí se očekává, že zemřou na podvýživu v důsledku těchto lockdownů.
Nesete spoluvinu na vraždě.”“Pokud zastáváte lockdowny, nesete spoluvinu v rozdělování rodin, máte svoji vinu na obrovském utrpení milionů lidí po celém světě. Nesete spoluvinu na uvalení těch nejchudších a nejzranitelnějších lidí v naší společnosti do ještě větší chudoby.
otevrisvoumysl.cz/co-nikdo-nerika-o-lockdownech/
facebook.com/…o-lockdownech/689047108386015/

geneticka-vakcina.com/umrtnost-graf/

Slovenská vláda poškodzuje ľuďom zdravie nariadením nosenia nehygienických rúšok a distribúciou otrávených antigénových testov. Umierajú len tí, čo sa nechajú očkovať alebo testovať nasálnymi vakcínami, ktoré nazývame antigénový/PCR test. geneticka-vakcina.com/umrtnost-graf/ Pandémia Covid-19 je podvod - dôkaz | geneticka-vakcina.comgeneticka-vakcina.com 1 hod. 48 min. 53 sNapíšte správu

Proč nás chtějí vlády zabít
youtube.com/watch?v=RMWoxj2ydBY
MAP 834 EU - chce provést povinné genetické sekvenování 5%! dětí. Bude porušena mezinárodní smlouva
youtube.com/watch?v=AgJUTbbwvWs

Co se bude dít s odebranými vzorky DNA na špejlích? Kdo komu dává právo bez vašeho souhlasu sekvencovat vaši DNA, anebo dokonce DNA vašich dětí?
aeronet.cz/…-antigennich-plosnych-testech/

Kňaz varuje: Neberte vakcínu, zabije vás!

Knedlíková pohoda spiacich ľudí
Buď sledovaný, buď dobrý, občane! kdo nebude očkovaný, bude muset nosit dusítko a dusit se do konce života! A kdo bude očkovaný, bude evidovaný v databázi. A bude sledovaný, kontrolovaný, monitorovaný! Roušky, respirátory, plynové masky a internační kempy koncetráky jako 4 stupně mučení a lámání populace.

když nejsi v databázi a sledovaný, tedy pardon, očkovaný, tak představuješ pro globalisty hrozbu. Buď sledovaný, buď dobrý, občane! A kdo se nepodvolí sledování, kdo se odmítne sledovat a zapsat do databáze očkovaných, toho budou globalisté mučit více a více, respirátory FFP2 to neskončí.

Nebude dlouho trvat a budou povinné FFP3 respirátory pro neočkované, a později už rovnou dýchací masky. A to už bude takový teror, že většina lidí se zlomí a podvolí se ke sledování, rozuměj k očkování jako zámince pro totální sledování. knedlíková pohoda a tiché ulice v ČR a v SR k této vizi budoucnosti mohutně utíkají naproti. Ano, nazývejte si, páni novináři z mainstreamu, tento můj článek jako další konspiraci, ale za pár měsíců, za půl roku a podobně si o tom ještě řekneme.
aeronet.cz/…i-andrej-babis-a-igor-matovic/

Nemecko sa chystá zadržiavať narušiteľov opatrení kvôli COVID 19 v utečeneckých táboroch alianciazanedelu.sk/archiv/8069
Toto nás asi očakáva aj na Slovensku Toto nás asi očakáva aj na Slovensku
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Globalistom,satanistom,slobodomurarom a psychopatom je to úplne jedno čo je právne a v zákone oni si idú po svojom a ľudské práva a sloboda bude úplne zničená.
Laco Bajzo
V právnom štáte áno,pán Harabín ,ale my sme v totalite. Tam platí právo sily.
Samson1
Obrana katolíckej Cirkvi