57:08
Janko333
71.7K
Matovičovo blúznenie o povinnostiach. JUDr. Štefan Harabin slovenský právnik, bývalý sudca a dočasne a predseda Najvyššieho súdu SR. Matovičové blúznenie a príkazy nemôžu zamestnávatelia použiť tak …More
Matovičovo blúznenie o povinnostiach. JUDr. Štefan Harabin slovenský právnik, bývalý sudca a dočasne a predseda Najvyššieho súdu SR. Matovičové blúznenie a príkazy nemôžu zamestnávatelia použiť tak, že pištoľ ktorá bola namierená Matovičom na ich hlavu, presmerujú na hlavu zamestnanca (vyžadovaním testov a očkovania po hrozbou prepustenia zo zamestnania) Pre občanov, ktorí sa neplánujú zúčastniť akože “dobrovoľného”, ale zjavne sankčného testovania, vyberáme najpodstatnejšie citáty ►
Zdravý človek nemá právnu povinnosť nosiť rúško, dať sa testovať a podstúpiť izoláciu (karanténu).
Zdravého človeka NIKTO nemôže žiadať predložiť jeho zdravotnú dokumentáciu (aj keby ste podstúpili test – on je zjavne súčasťou tejto dokumentácie). Do zdravotnej dokumentácie podľa platného právneho stavu môže nazerať len osobný lekár dotknutej osoby a v zákonom osobitne predpokladaných prípadoch iba orgány činné v trestnom konaní pri objasňovaní trestnej činnosti. Nikdy nie poriadkový policajt, alebo zamestnávateľ, resp. riaditeľ školy.
Ak to robí zamestnávateľ, (resp. riaditeľ školy voči deťom) evidentne pácha úmyselný Trestný čin nátlaku podľa § 192 ods. 1, 4-Ak Vás o to požiada policajt, ten pácha i Trestný čin zneužitia právomoci verejného činiteľa a ak Vás násilím dotiahne na policajnú stanicu, tak pácha aj Trestný čin obmedzovania osobnej slobody. V takom prípade tam VY podajte trestné oznámenie na daného policajta a vyžiadate si opis zápisnice na ktorú máte ako poškodený právny nárok!

VARUJEM zamestnávateľov, riaditeľov škôl, ktorí si myslia, že môžu pre nepredloženie testu vyhodiť zamestnanca, že budú niesť okrem trestnoprávnych následkov niesť aj následky viažuce sa na náhradu škody z neplatne skončeného pracovného, resp. štátnozamestnaneckého pomeru a budú doplácať aj mzdu za kritické obdobie!!! Úplne na záver treba iba pripomenúť Matovičovi, že Sloboda pohybu v zmysle čl. 23 ods. 1, 3 našej Ústavy sa môže obmedziť iba zákonom, ak je to nevyhnutné i pre ochranu zdravia, ale nie uznesením vlády počas núdzového stavu. (pre ochranu zdravia zneužívajú falošný poplach COVIDU )
stranavlast.sk/…pomoc/judr-harabin-radi-ludom/

stranavlast.sk/…-by-chceli-uradnici-pokutovat/

❌❌❌❌ Mnoho žien po prijatí vakcíny, požiadalo lekára o zmenu pohlavia. youtube.com/watch?v=cLmAJ1o59PE Eugenici sa vakcínami pokúšajú geneticky vylepšiť ľudí tak, aby boli ekologickejší, menej sa rozmnožovali a boli poslušnejší je možné vylepšiť človeka tak, že jeho vlastná vôľa úpIne zanikne.Geneticky upravení lidé už existují. Bojím se vzniku elitářské společnosti, říká profesor Petr. youtube.com/watch?v=cLmAJ1o59PE
geneticka-vakcina.com/o2/

Co NIKDO neříká o lockdownech - že tisíce lidí zemřou v důsledku odložení operací rakovin kvůli zdravotním lockdownům.
Poukážu na výzkum WBT, co ukazuje, že se očekává, že 75 tisíc Američanů zemře ze zoufalství včetně zneužívání alkoholu a drog, a sebevražd a to pouze tento rok v důsledku lockdownů, 265 milionů lidí se očekává, že spadnou do vážné potravinové nejistoty v důsledku těchto lockdownů. Dokonce 125 tisíc dětí se očekává, že zemřou na podvýživu v důsledku těchto lockdownů.
Nesete spoluvinu na vraždě.”“Pokud zastáváte lockdowny, nesete spoluvinu v rozdělování rodin, máte svoji vinu na obrovském utrpení milionů lidí po celém světě. Nesete spoluvinu na uvalení těch nejchudších a nejzranitelnějších lidí v naší společnosti do ještě větší chudoby.
otevrisvoumysl.cz/co-nikdo-nerika-o-lockdownech/
facebook.com/…o-lockdownech/689047108386015/

geneticka-vakcina.com/umrtnost-graf/

Slovenská vláda poškodzuje ľuďom zdravie nariadením nosenia nehygienických rúšok a distribúciou otrávených antigénových testov. Umierajú len tí, čo sa nechajú očkovať alebo testovať nasálnymi vakcínami, ktoré nazývame antigénový/PCR test. geneticka-vakcina.com/umrtnost-graf/ Pandémia Covid-19 je podvod - dôkaz | geneticka-vakcina.comgeneticka-vakcina.com 1 hod. 48 min. 53 sNapíšte správu

Proč nás chtějí vlády zabít
youtube.com/watch?v=RMWoxj2ydBY
MAP 834 EU - chce provést povinné genetické sekvenování 5%! dětí. Bude porušena mezinárodní smlouva
youtube.com/watch?v=AgJUTbbwvWs

Co se bude dít s odebranými vzorky DNA na špejlích? Kdo komu dává právo bez vašeho souhlasu sekvencovat vaši DNA, anebo dokonce DNA vašich dětí?
aeronet.cz/…-antigennich-plosnych-testech/

Kňaz varuje: Neberte vakcínu, zabije vás!

Knedlíková pohoda spiacich ľudí
Buď sledovaný, buď dobrý, občane! kdo nebude očkovaný, bude muset nosit dusítko a dusit se do konce života! A kdo bude očkovaný, bude evidovaný v databázi. A bude sledovaný, kontrolovaný, monitorovaný! Roušky, respirátory, plynové masky a internační kempy koncetráky jako 4 stupně mučení a lámání populace.

když nejsi v databázi a sledovaný, tedy pardon, očkovaný, tak představuješ pro globalisty hrozbu. Buď sledovaný, buď dobrý, občane! A kdo se nepodvolí sledování, kdo se odmítne sledovat a zapsat do databáze očkovaných, toho budou globalisté mučit více a více, respirátory FFP2 to neskončí.

Nebude dlouho trvat a budou povinné FFP3 respirátory pro neočkované, a později už rovnou dýchací masky. A to už bude takový teror, že většina lidí se zlomí a podvolí se ke sledování, rozuměj k očkování jako zámince pro totální sledování. knedlíková pohoda a tiché ulice v ČR a v SR k této vizi budoucnosti mohutně utíkají naproti. Ano, nazývejte si, páni novináři z mainstreamu, tento můj článek jako další konspiraci, ale za pár měsíců, za půl roku a podobně si o tom ještě řekneme.
aeronet.cz/…i-andrej-babis-a-igor-matovic/

Nemecko sa chystá zadržiavať narušiteľov opatrení kvôli COVID 19 v utečeneckých táboroch alianciazanedelu.sk/archiv/8069
Toto nás asi očakáva aj na Slovensku Toto nás asi očakáva aj na Slovensku
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Globalistom,satanistom,slobodomurarom a psychopatom je to úplne jedno čo je právne a v zákone oni si idú po svojom a ľudské práva a sloboda bude úplne zničená.
Laco Bajzo
V právnom štáte áno,pán Harabín ,ale my sme v totalite. Tam platí právo sily.
Bratia a sestry
Hypnoterapeuti si všimli do očí bijúcu hypnózu a
techniky NLP ktoré používa vláda a štátom
kontrolované médiá
dFrakcionácia:
Prinútite ich, aby niečo robili nie raz, ale znova a
znova a zakaždým zvyšujú úroveñ intenzity.
Spravidla to robíte 3x. (Pri prvom lockdown som
povedala - pozor, bude druhý a treti!) To zvyšuje
zhodu-je ovela pravdepodobnejšie, že ich
prinútite robit, čo chcete.
Set …More
Hypnoterapeuti si všimli do očí bijúcu hypnózu a
techniky NLP ktoré používa vláda a štátom
kontrolované médiá
dFrakcionácia:
Prinútite ich, aby niečo robili nie raz, ale znova a
znova a zakaždým zvyšujú úroveñ intenzity.
Spravidla to robíte 3x. (Pri prvom lockdown som
povedala - pozor, bude druhý a treti!) To zvyšuje
zhodu-je ovela pravdepodobnejšie, že ich
prinútite robit, čo chcete.
Set Sada Áno":
Nechajte ich najskôr povedať,áno" niečomu
malému (len dva týždne na ,vyrovnanie krivky"),
potom sa postupne zvyšujte (mesiace
lockdownu, Vianoce zrušené, sociálne/
ekonomicky vynútené použitie vakcín). Týmto
spôsobom ovela pravdepodobnejšie povedia
áno. (Boli by nepokoje, keby povedali, že v marci
budú lockdowny, pokračovať cez Vianoce.)
Zmätok:
Jdržujte ich v neustálej neistote. Vedomá mysel
na to reaguje prechodom do režimu offline, ked
hl'adá vhodnú odpoved na niečo, pre čo nemá
obdobu. Potom je pre manipulátora ovela
jednoduchšie získať prístup k nevedomej mysli a
zmenit systémy viery. Napriklad pravidlá
lockdownu sa menia prakticky zo dňa na deň;

Zijeme vo svete, v ktorom sme nikdy predtym
nežili, klopýtajú všetci a netušia, ako sa majú
správat. Nezostáva nám žiadna energia na boj
proti našim utláčatel'om.
Opakovanie:
Opakujte stále tie isté informácie (dôkazy
nájdete v akýchkolvek novinách / televíznych
správach!)
rlluzia volby
Umožnite im verit, že majú všetko pod kontrolou,
a to tak, že im dáte 2 možnosti, z ktorých obe
vedú k rovnakému výsledku. Napríklad: ,Chcete
Pfeizer alebo Oxford?" alebo ,Môžete si zvolit, či
budete dobrí alebo zlí. Zlí = viac lockdownu.
Dobri = viac lockdownu. "
Sociálny dôkaz"
,Pozri, všetky tieto velké osobnosti to
podporujú"
dr,Nedostatok"
Na vakcinu si budeš musiet počkať, kým na
teba príde... možno by sa nám minulo!"
A este ovela viac... Všetky klasické techniky
psychologickej kontroly. Akonáhle to uvidite, už
to nemôžete nevidiet!
Prezrite si knihu ,Vplyv", sila presviedčania od
Roberta Cialdiniho všetky metódy, o ktorých
hovorí, sa denne používajú v správach a iných
médiách
Samson1
Stano Kobella
"Sloboda pohybu podľa čl. 23 ods. 1, 3 našej Ústavy sa môže obmedziť iba ak je to nevyhnutné pre ochranu zdravia, pre ochranu zdravia zneužívajú falošný poplach COVIDU." - tu je celý problém: TVRDENIE PROTI TVRDENIU, oni vravia že poplach je pravý a my že je falošný.
Právnický pat, lebo ich verziu môžu ľahko podložiť s ich lživými štatistikami a dezinformáciami. A pravda, že rúška sú len fiktívna …More
"Sloboda pohybu podľa čl. 23 ods. 1, 3 našej Ústavy sa môže obmedziť iba ak je to nevyhnutné pre ochranu zdravia, pre ochranu zdravia zneužívajú falošný poplach COVIDU." - tu je celý problém: TVRDENIE PROTI TVRDENIU, oni vravia že poplach je pravý a my že je falošný.
Právnický pat, lebo ich verziu môžu ľahko podložiť s ich lživými štatistikami a dezinformáciami. A pravda, že rúška sú len fiktívna ochrana šírenia vírusu, zhoršujú prísun čerstvého vzduchu a oslabujú imunitu a že ľudia kapú z ich falošných vakcín a zo svojich hriechov, pretože nemajú v sebe Božieho Ducha a nedokážu sa uzdraviť, a že uzdravenie je jedine zvnútra, že imunita je vec nášho ducha a pokánia a nie hriechu farmakei=nečistých jedovatých látok. - pravdu nazývajú hoaxom. Tvrdenie proti tvrdeniu.
Obrana katolíckej Cirkvi