Posoborowe absurdy
TomaszBiał Co nie piszcie bzdur. Chyba słuchasz za dużo Radia Maryja, który nawet nie pokazał zdjęć , filmów Franciszka z transwestytami, pielgrzymkami homoseskualnymi, z Pachamamą,
TomaszBiał
Nie piszcie bzdur .
Wieczne Odpoczywanie Amen
316

borgolio to fałszywy prorok, sługa antychrysta, jeśli ktoś tego nie pojmuje, nie zna wiary katolickiej.

wszyscy którzy promują tego ,,SIEWCĘ ZŁA,, będą mieli udział w zgorszeniu jakie czyni.
Rycerz Bożego Miłosierdzia
Wielu nie będzie na tyle silnymi, aby walczyć przeciwko aborcji, eutanazji i małżeństwom tej samej płci

Wrogowie Boga powstaną teraz bardzo licznie w każdym narodzie, aby potępić Prawa Boże.

Pojawi się wiele nowych praw, które wprowadzone zostaną w każdym kraju i w każdym kościele. Większość tych praw przeciwstawi się Naukom, usankcjonowanym w Świętej Biblii. Każdy rodzaj grzechu zostanie praw…More
Wielu nie będzie na tyle silnymi, aby walczyć przeciwko aborcji, eutanazji i małżeństwom tej samej płci

Wrogowie Boga powstaną teraz bardzo licznie w każdym narodzie, aby potępić Prawa Boże.

Pojawi się wiele nowych praw, które wprowadzone zostaną w każdym kraju i w każdym kościele. Większość tych praw przeciwstawi się Naukom, usankcjonowanym w Świętej Biblii. Każdy rodzaj grzechu zostanie prawnie zalegalizowany i ciemność pochodząca od bestii spowije ziemię. Ci, którzy przeciwstawią się tym prawom, zostaną odrzuceni jako dziwacy i opętańcy. Ich głosy zostaną zatopione przez tych, którzy przyjęli sekularyzm, tak jakby to była autentyczna religia. Wykorzystają oni każdy z intelektualnych argumentów, aby wymusić swoje haniebne prawa, i oszukają wielu, ponieważ użyją praw człowieka jako pretekstu, aby kontrolować innych ludzi.

Wielu nie będzie na tyle silnymi, aby walczyć przeciwko aborcji, eutanazji i małżeństwom tej samej płci. I właśnie wtedy, kiedy prawa te zostaną wprowadzone, Kościół Katolicki ogłosi reformy i zaakceptuje wszystkie prawa człowieka i wszystkie religie. Po tym nastąpi straszliwy podział pomiędzy tymi, którzy pobłogosławieni są darem wglądu, udzielonym im przez Ducha Świętego, a tymi, których jedynym pragnieniem jest miłość do samego siebie i którzy odrzucają Boga. Widzą oni Boga i Moje Nauczanie jako przeszkodę na drodze do tego, by żyć wolnym — jak to oni wierzą — stylem życia.

Potężna, elitarna, światowa organizacja, która przeniknęła w każdy z zakątków ziemi, planuje nowe prawa dla Kościoła oraz spiskuje, aby obalać przywódców, i aranżuje wojny, które przyniosą spustoszenie. Są tak pełni pychy i tak oddani służbie na rzecz szatana, że wierzą, że są niezastąpieni. O, jakże będą musieli cierpieć za swoje złe czyny. I właśnie wtedy, kiedy nabiorą przekonania, że potrafią kontrolować innych oraz narzucić im swoje przebiegłe plany, właśnie wtedy zostaną powaleni Dłonią Mojego Ojca. Otrzymają tylko tyle czasu, aby zdążyć odżegnać się od swojej działalności. Potem zwrócą się sami przeciwko sobie i będą niszczyć jeden drugiego. Ich cierpienie będzie tak intensywne, że nawet przy samym końcu nie pozwoli im ono pojąć, co ich oczekuje, jeżeli nadal będzie trwać w ich przywiązanie do diabła.

Wielu ludzi, tych nie od Boga, prawie nie spostrzeże, co się wokół nich wydarza. Dopiero kiedy ich wolność zostanie ograniczona, otwarcie zbuntują się przeciwko niesprawiedliwościom, mającym miejsce w ich krajach. Wtedy uświadomią sobie koszmar, jaki nastał na skutek ugaszenia Bożego Światła. Jego miejsce zajmie ciemność, pustka, głód i niedostatek miłości. Dopiero wtedy człowiek będzie się rozdzierał (w poszukiwaniu) Miłosierdzia Bożego. Ja będę tam czekał, aby ich pocieszyć i ocalić ich nędzne, przerażone dusze.

Wasz Jezus
Szukający PRAWDY
Franciszek popełnił "poważny błąd".... - TO NIE BŁĄD, to jego świadoma decyzja.... Biskup Rzymu Franciszek JUŻ DAWNO ODRZUCIŁ BOGA, na rzecz realizacji planów szatana (ok. 35-40 lat temu) ! Doszedł do wniosku, że jeżeli Bóg do niego nie przemawia.... to znaczy, że się nie interesuje ludzkością (to moje zdanie - stwierdzenie)!
PiotrM
Realizacji nowego porządku świata, nowej religii.
PiotrM
Mnie już nic nie zdziwi 😬
annaaurelia
świadomie roz......la KK
Weronika....S
mimo wszystko mnie zdziwił...