Clicks6.6K
pl.news
13

Dziennikarz: "sekretarz kardynała powiedział mi, że Franciszek umiera"

Główny polityczny felietonista NewsMax.com, John Gizzi, twierdzi, że Franciszek "umiera" i jest śmiertelnie chory.

Jego źródłem jest "sekretarz jednego z najbardziej wpływowych kardynałów watykańskich". Gizzi dowiedział się z anonimowych źródeł, że Watykan nie spodziewa się, by Franciszek doczekał końca 2022 roku i że kardynałowie są w "trybie przedkonklawe".

Nie podano żadnych innych faktów ani diagnoz. Wcześniejsze pogłoski spekulowały o raku jelita grubego, ponieważ Franciszek przeszedł w lipcu operację jelita grubego. Wówczas IlSismografo.BlogSpot.com informował, że stan Franciszka był poważniejszy, niż przyznawano.

Podczas wyczerpującej podróży na Cypr i do Grecji Franciszek wyglądał i zachowywał się jak zwykle.

Grafika: John Gizzi, Twitter.com, #newsJfxvoiuldn

CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.

Papieżu Franciszku, czy jesteś wilkiem w owczej skórze, o którym ostrzegły nas katolickie proroctwa?

Czy jesteś przepowiedzianym fałszywym prorokiem kłamstwa i odstępstwa, który doprowadzi Kościół do schizmy?

Czy jesteś anty Janem Chrzcicielem i prekursorem antychrysta, który będzie panował nad światem?


Czy będziesz wkrótce na krawędzi śmierci, jak przepowiada Księga Apokalipsy, a właśnie…More
.
.

Papieżu Franciszku, czy jesteś wilkiem w owczej skórze, o którym ostrzegły nas katolickie proroctwa?

Czy jesteś przepowiedzianym fałszywym prorokiem kłamstwa i odstępstwa, który doprowadzi Kościół do schizmy?

Czy jesteś anty Janem Chrzcicielem i prekursorem antychrysta, który będzie panował nad światem?


Czy będziesz wkrótce na krawędzi śmierci, jak przepowiada Księga Apokalipsy, a właśnie wtedy, tak jakby zdarzył się cud, będzie się wydawało, że powstałeś z martwych?

.
.
.


Dr Kelly Bowring pyta Franciszka, czy jest fałszywym prorokiem –

.
CÓRKA MARYI
Krystian N.
Umiera albo i nie umiera. W każdym razie niszczy wiarę jak buldożer.
Tadeusz Kaktus
Taaaa, dwa razy rezygnował teraz umiera... Ilekroć coś konkretnie zniszczy puszczana jest w obieg jakaś informacja tego typu, po czym wybucha kolejny skandal rozbiórki prawa kościelnego, obyczaju i liturgii. Nieprędko, złego diabli nie biorą. Ale nie zaszkodzi modlić się gremialnie o dobrą śmierć dla niego.
Jan Kanty Lipski
"Takie rzeczy to tylko w Erze".
Weronika....S
Watykan nie ,,spodziewa się,, aby Franciszek doczekał końca roku 2022. Co za dziwne to ich przepowiadanie! Czy coś zaplanowali? Być może jest coś na rzeczy w związku z tym, co zawiera komentarz poniżej. Wyszczepienie wszystkich ludzi, jak chce Franciszek, to zmiana kodu i inna rasa ludzka, która ,,potrzebuje,, też ,,nowego mesjasza,, który powinien również ,,cudownie zmartwychwstać,,. Księga …More
Watykan nie ,,spodziewa się,, aby Franciszek doczekał końca roku 2022. Co za dziwne to ich przepowiadanie! Czy coś zaplanowali? Być może jest coś na rzeczy w związku z tym, co zawiera komentarz poniżej. Wyszczepienie wszystkich ludzi, jak chce Franciszek, to zmiana kodu i inna rasa ludzka, która ,,potrzebuje,, też ,,nowego mesjasza,, który powinien również ,,cudownie zmartwychwstać,,. Księga Daniela zawiera informacje o ,,wielkim ucisku,,, który będzie trwał 3,5 roku. Ten globalny ucisk rozpocząłby się 11 III 2020 roku. Należy być czujnym na bieżące i przyszłe fakty tego okresu.
Sławomir Sokołowski
Lepszego łajdaka od Franciszka nie znajdą... Poza tym, nowe konklawe to zawsze ryzyko, że coś nie wyjdzie zgodnie z planem. Moim zdaniem, a specjalistą w tym temacie nie jestem, Pan Jezus zainterweniuje jeszcze za życia niekwestionowanego papieża - Benedykta XVI (a przecież już swój wiek ma) i przed śmiercią Franciszka. Raczej następnego "dublera" już nie będzie.
przeciwherezjom
Jest zapowiedziane w Księdze Prawdy, że do takiej ściemy dojdzie. Fałszywy papież będzie umierał, a potem jakoby "cudownie" zmartwychwstanie. I wszyscy będą się zachwycać... No cóż, fałszywe cuda związane z fałszywym prorokiem (antypapieżem) i bestią-antychrystem zostały zapowiedziane już w apokalipsie św. Jana.
Armia_Reszty
@. Leliwa - jak to nie ma takiej księgi? To co, Biblia kłamie, że na koniec czasów będzie Księga Prawdy odpieczętowana?
Armia_Reszty
One more comment from Armia_Reszty
Armia_Reszty
@. Leliwa - zadałem Ci pytanie: czy Biblia zatem kłamie? Nie, nie kłamie, to jest niemożliwe. Więc po prostu nie znasz Biblii, a chcesz nas tutaj pouczać. Więc weź Pismo Święte do ręki i czytaj. A dowiesz się o Księdze Prawdy. Podpowiem Ci gdzie należy szukać o Niej informacji: Księga Daniela oraz Apokalipsa. I życzę Ci, żeby te herezje które wypowiadasz były ostatnimi.
przeciwherezjom
A zresztą, Leliwa. Poczekajmy. Po co się spinasz? Będziesz miała dowód, bo do tej ściemy dojdzie lub nie. Nieprawdaż? Pogadamy (lub nie...) jak dojdzie do tego wydarzenia i tak się stanie. Ciekawe, czy wtedy uwierzysz. Wiesz, bo opieranie się w nieskończoność Słowu Bożemu uwiarygodnianemu przez wypełniające się jedne po drugich proroctwa jest ostatecznie grzechem przeciw Duchowi Świętemu. Tak! …More
A zresztą, Leliwa. Poczekajmy. Po co się spinasz? Będziesz miała dowód, bo do tej ściemy dojdzie lub nie. Nieprawdaż? Pogadamy (lub nie...) jak dojdzie do tego wydarzenia i tak się stanie. Ciekawe, czy wtedy uwierzysz. Wiesz, bo opieranie się w nieskończoność Słowu Bożemu uwiarygodnianemu przez wypełniające się jedne po drugich proroctwa jest ostatecznie grzechem przeciw Duchowi Świętemu. Tak! Jedne po drugich! Czy wiesz, gdzie zostały przepowiedziane 10 lat temu wydarzenia, o których nikomu przy zdrowych zmysłach się nie śniło? Właśnie w Księdze Prawdy! Np powszechne mordercze szczepionki! Szczepienia też dzieci! Nikt, żaden prorok na to nie wpadł! Albo, że katolikom będą zamykać przed nosem ich własne kościoły! Czy jeszcze 2 lata temu ktoś mógłby sobie wyobrazić, że na Wielkanoc będzie mogło być 5 osób w kościele?! Dałem tylko niektóre przykłady, wiele proroctw też czeka na wypełnienie. Jeśli Ty, lub Tobie podobni odrzucicie to, że zostały wiarygodnie zapowiedziane i że się wypełniają wbrew oczywistym faktom, to powtarzam: jesteście winni grzechowi przeciw Duchowi Świętemu!!!
przeciwherezjom
Leliwa, to Ty kłamiesz. Daj dowód - źródło prorockie, kto zapowiedział mordercze szczepionki!!!!! Z kłamcą ucinam dyskusję!