Clicks11.4K

śmierć 40 % siły roboczej

Libor Halik
6
21-go sierpnia 2009 w Waszyngtonie skończyła sie kilkudniowa Międzynarodowa Konferencja n.t. “Świńskiej Grypy”. Wzięło w niej udział 700 osób z 40 krajów: przywódcy i czołowi decydenci z wielkich …More
21-go sierpnia 2009 w Waszyngtonie skończyła sie kilkudniowa Międzynarodowa Konferencja n.t. “Świńskiej Grypy”. Wzięło w niej udział 700 osób z 40 krajów: przywódcy i czołowi decydenci z wielkich firm, znamienici naukowcy, przedstawiciele instytucji zdrowia publicznego, egzekwowania prawa i służb pierwszego reagowania.
“Konferencja przygotowuje na katastrofę w USA, na masowe ewakuacje, zapaść gospodarki oraz chorobę lub śmierć 40 procent siły roboczej. Dlaczego, jeśli przecież ludzie mają dostać ponoć bardzo skuteczny zastrzyk na “świńską grypę”?. Konferencja omawiała zarządzanie masową śmiertelnością, ochronę (chyba przez policję i armię) “centrum zarządzania akcją ratunkową”, które ma podlegać Światowej Organizacji Zdrowia i ONZ, i z którego wyjdą rozkazy do zespołów działania przeciw pandemii. Konferencja poruszała ewakuację i masowy transport (dokąd, do obozów FEMA??)

Zobaczcie sami program konferencji: Population Reduction-Flu Conference
sobolewskiwojtek1968
Oddam za darmo klucz do wieczności i na troski dnia codziennego.

przeklej.org/file/nS3BdK/Rozaniec.Swiety.rar

pompejanska.rosemaria.pl
Tylko prawda jest ciekawa
Tylko prawda jest ciekawa
Barbara Anna
🙂
Tylko prawda jest ciekawa
Piotr Bein - cz. 4. Szczepionki, pandemia, ludobójstwo.
www.youtube.com/watch
😡
diogenes
what a bullsh....