Clicks2K

Francouzský nobelista nedává naději očkovaným, nEočkujte se!

Po podrobnom štúdiu zložiek obsiahnutých v očkovacích látkach dospel Montagnier k záveru, že každý očkovaný nakoniec zákonite zomrie na zlyhanie obranyschopnosti organizmu. Tiež známe ako choroba ADE. „To je všetko, čo k tomu možno povedať,“ hovoril pochmúrne francúzsky nositeľ Nobelovej ceny do francúzskej televízie 19.5.2021 „Nie je zatiaľ žiadna nádej a ani možná liečba pre tých, ktorí už boli očkovaní.“ „Musíme sa preto pripraviť na ich spopolnenie,“ dodal. Montagnier nie je obyčajný virológ. Preslávil sa tým, že ako prvý objavil HIV. Už na jar 2020 dokonca varoval, že vírus z čínskeho Wu-chanu obsahuje umelo zostrihanú DNA z autoimunitného vírusu. Teraz sa podľa neho zdá, že rovnaké „zložky“ sa nachádzajú i v takzvaných covid vakcínach.

(Montagnier na fotke) Viac na: naturalnews.com/…everyone-vaccinated-will-die-within-two-years.html a slovensky: hlavnydennik.sk/…sokuje-vsetci-covid-ockovani-skor-ci-neskor-zomru/ Pravděpodobně Montagnierova informace motivuje nejsilněji francouzské protestující. 100 000 Francouzů se vzbouřilo a podpálili 2 vakcinační centra!

L: Američanka dr. Judy Mikovitsová dala nešťastným naočkovaným naději v léku na spavou nemoc. Kdo má víc a přesnější informace z těchto 2 virologů, ví asi jen vševědoucí Bůh. Ten jediný je uzdravovatelem ze všech nemocí - z přirozených i z umělých jedů, pro ty jednotlivce, kteří činí pokání a znovu si Boha zamilují celým srdcem. Dělá i zázraky vyléčení v případě, že tato Covid vakcína není ještě znakem Antikrista 666, ale jen předchůdcem, poslední přípravou na budoucí 666.
Gruzínský světec Gabriel Urgebadze, který spálil na komunistické slavnosti obří portrét Lenina a trpěl za to, předpověděl, že 666 bude ve vakcíně, která se dá lidem do ukazováčku pravé ruky. Ale současná vakcína na Covid se dává do ramene. Kromě toho se ještě nevrátili na Zem kázat pokání Enoch a Eliáš, které Bůh bez smrti přenesl k sobě, aby je na Zem vrátil těsně před světovládou Antikrista. Budou po určitém počtu měsíců zabiti Antikristem, ale 4. dne vstanou z mrtvých a všichni lidé na Zemi to skrze kamery naživo uvidí.
Public domain
hello
Ve Francii budou Vakcinovat již na r. 2022 + 2023 a udou vakcinovat každý měsíc.. ... info aeronet.cz ...

Francouzská vláda oznámila, že podepíše s Pfizerem smlouvu na 2 miliardy vakcín proti Covid-19 na pokrytí očkování v letech 2022 a 2023, jenže něco tu nehraje! Francie má jenom 67 milionů obyvatel, tak k čemu proboha 2 miliardy vakcín na 2 roky? Známe odpověď, chystají se totiž přeočkování …More
Ve Francii budou Vakcinovat již na r. 2022 + 2023 a udou vakcinovat každý měsíc.. ... info aeronet.cz ...

Francouzská vláda oznámila, že podepíše s Pfizerem smlouvu na 2 miliardy vakcín proti Covid-19 na pokrytí očkování v letech 2022 a 2023, jenže něco tu nehraje! Francie má jenom 67 milionů obyvatel, tak k čemu proboha 2 miliardy vakcín na 2 roky? Známe odpověď, chystají se totiž přeočkování vakcínou ne jednou za rok, ale na měsíční bázi! A to prý kvůli mutacím! Francie totiž nebude člověka očkovat jednou za rok, ale mnohokrát do roka! První pilotní test už chystají ve Velké Británii! Andrej Babiš to nepřímo potvrdil Lubomíru Volnému v dopise, tohle nerozdýcháte!
Martin - Patrón Svätý Malachiáš shares this
120
Francouzský nobelista nedává naději očkovaným !