ľubica
11.3K

Vytvoria génové terapie=kovidové "vakcíny", z ľudí hybridy?

Očkovaní rodičia majú deti s mutáciami... Elon Musk: mRNA vakcíny vás môže premeniť na čokoľvek, dokonca aj... motýľ - changesnaziemi.co.uk/...i-mrna-moga-zmena-v-všetko-až-na-motýľa

...Je úžasné, keď stačí zmeniť softvér DNA v bunke a bunka okamžite začne čítať tento nový softvér a začne produkovať úplne iný súbor proteínov. A v krátkom čase všetky vlastnosti prvého druhu zmiznú. Z tohto softvéru, ktorý riadi vývoj tejto bunky, vzniká nový druh...

Tureckí vedci dokazujú, že očkovaní rodičia majú deti s mutáciami

Predseda tureckej Strany starostlivosti Fatih Erbakan a traja lekári predstúpili pred kamery a ukázali fotografie detí s chvostami, so zvieracími vlasmi, ktoré majú len jedno oko, niektoré majú štyri nohy a tri ruky. Fatih Erbakan povedal, že to nie je vakcína, ale genetický modifikátor, experiment, ktorý mení gény, je to zbraň, ktorá mení gény a spôsobuje mutácie.

---
Video tu
---

Injekcie menia našu DNA a robia z nás hybridov - Dr. Ariyana Love


VIDEO!!!!!!!!!!!DOCTOR: HYDRAS & PARASITES TRANSFECTING HUMANS INTO NEW SPECIES

Hydry v ich prirodzenom prostredí

Niekoľko vyjadrení Dr. Love:

Vo vakcínach sú stonožky (geneticky modifikované v laboratóriu na Kyjevskej univerzite v Rusku; nie sú to prirodzené organizmy ) a iné parazity. A jeho existencia je obsiahnutá v dokumentoch, ktoré sú ťažko zrozumiteľné, pretože obsahujú kódy a musia sa interpretovať; V týchto dokumentoch sa tiež ukazuje, že fungujú ako operačný systém; Fauci a DARPA sa podieľali na financovaní tohto programu. V projekte ľudského genómu z roku 2000 bol na ovplyvnenie ľudského genómu použitý chrobák obyčajný - na transfekciu ( vnášanie vonkajšieho genetického materiálu do eukaryotických buniek pomocou plazmidov alebo iných prenosových nástrojov ) bol už použitý u ľudí na kríženie s inými druhmi. Urobili to na Kyjevskej univerzite a použili luciferázu (enzým, ktorý dáva fosforeskujúcu farbu).

Vakcína je biologická zbraň, ktorá obsahuje súbor vírusov SARS, MERS, HIV a vírus, ktorý spôsobuje AIDS (to, čo všetci nazývajú bodkovaný proteín), nielenže ich obsahuje, ale naša DNA je obeťou transfekcie s týmito vírusmi; naše orgány sa spájajú s týmito vírusmi, ktoré nesú parazity a hydry - v ich genetických kódoch - a stávajú sa jedným. Takto sa ľudia po očkovaní stávajú geneticky modifikovanými bytosťami. Hydry boli umelo upravené tak, aby vydržali veľmi nízke teploty(skladovanie injekcií ) alebo aby žili v ľudskej krvi. Živia sa grafénom a rýchlo rastú a množia sa.

Embryonálne bunky v semenníkoch a vaječníkoch sú cielené, čo znamená, že klonujú potomstvo očkovaných a vytvárajú deti nového druhu, ako aj nervové bunky. Preto tieto vakcíny spôsobujú toľko neurodegeneratívnych a autoimunitných problémov. Týmto spôsobom umlčujú gény, ktoré nechcú, aby sa prejavili (zostávajú neaktívne), a programujú nové gény, ktoré umiestňujú do nášho genómu.... Vďaka luciferáze nás môžu lokalizovať. Ide o diaľkové monitorovanie a ovládanie modifikovaných bytostí... Použili techniku CRISPR a nanoboty. Ich cieľom je transfekcia: vyrežú kúsok našej DNA a nahradia ho kúskom svojej vlastnej (modifikovanej), a teda neľudskej DNA, ktorá obsahuje gény, ktoré chcú zahrnúť do nášho genotypu.

Čelíme biologickému útoku (zo strany antihumánnej agendy) a nemáme inú možnosť, ako sa brániť. Očkovaní, ak budú mať deti, budú kríženci, pretože budú nositeľmi iných génov, ako sú tie, ktoré Boh dal každému jedinečné.

Z očkovaných sa stávajú hybridy... Pôvodné video: redvoicemedia.com/…ites-in-vaxx-transfecting-humans-into-new-species/

religionlavozlibre.blogspot.com/2021/10/las-inyecciones-cambian-nuestro-adn-y.html

Sú možné syntetické formy života po vakcínach

Hrajú Boha v stopách Frankensteina: syntetická biológia - [ nih.gov/pmc/articles/PMC2837218/ ]

Vďaka pingbackovému príspevku z nasledujúcej stránky: There Is No Pandemic ma to priviedlo k veľmi zaujímavému videu s pánom Craigom Venterom, ktorý sa ponoril do mimoriadne aktuálnej témy – aj keď video bolo natočené v roku 2010. Nemyslíte si, že po vakcínach sú možné syntetické formy života? Alebo že existuje plán, ako to urobiť? Craig Venter, výskumník genetiky pre NIH a projekt ľudského genómu, by povedal niečo iné...

"operačný systém"
"Všetky znaky prvého druhu zmiznú"
„Z tohto softvéru vznikajú nové žánre“

"Každý rok vyrobiť vakcínu proti chrípke pomocou týchto nových syntetických techník"
Kliknutím na obrázok zobrazíte archivované video. Pôvodný zdroj nájdete tu: [ theguardian.com/…ience/2010/may/20/craig-venter-synthetic-life-form ]„Craig Venter vytvára syntetickú formu života“


Úplný záznam. Pre zvýraznenie boli pridané niektoré dekorácie

Craig Venter: „No, bol to proces, ktorý trval asi 15 rokov. Začalo to v roku 1995, keď sme sekvenovali prvé dva genómy v histórii. Vrátane najmenšieho genómu, mycoplasma genitalium. Stanovili sme si cieľ pokúsiť sa pochopiť, aký najmenší genóm môžete mať ako operačný systém, pokúsiť sa pochopiť základné prvky života. Previedol nás touto dlhou cestou. Oveľa dlhšie, ako sme čakali. Ale to sa stane, keď vstúpite do oblastí, kde ešte nikto nebol. Najprv sme sa teda museli naučiť písať genetický kód, aby sme syntetizovali fragmenty. Pretože najväčší kus, aký bol kedy syntetizovaný mimo našej práce, má iba 30 000 písmen. Prvý chromozóm, ktorý sme sa pokúsili vytvoriť, mal viac ako 500 000. A chromozóm, ktorý sme nakoniec vytvorili a opísali v tomto článku, má viac ako 1 000 000 písmen genetického kódu. A začneme so 4 fľaškami chemikálií a počítačovým kódom v počítači, digitálnym kódom v počítači zo sekvencií DNA. Takže len učenie sa syntézy znamenalo zvládnutie množstva chémie, ktorá sa nikdy predtým nerobila. V priebehu rokov sme sa jeden po druhom naučili, ako stavať väčšie a väčšie molekuly.

V roku 2003 sme písali o vytvorení 5000 písmenového bakteriálneho vírusu 5X174 a o tom, ako opraviť chyby v prvkoch. Takže začneme s fragmentmi DNA zo syntetizátorov DNA; sú to len asi 50-80 písmen. To je takmer limit toho, čo môžete urobiť s chemickým syntetizátorom. Takže všetko, čo s ním robíme, musí byť zložené z týchto malých kúskov. Rovnako ako mať škatuľu lego kociek a poskladať ich späť v správnom poradí, aby ste dostali to, s čím ste začali. Takže celý ten čas napredoval. Mysleli sme si, že to budeme mať takmer pred 3 rokmi. Stále sme však narazili na niekoľko veľmi dôležitých biologických blokád."

Reportér: „To je v poriadku. A čo by ste v konečnom dôsledku chceli urobiť s takouto metódou?

Craig Venter: „Myslíme si, že toto je dôležitý krok, vedecký aj filozofický. Určite to zmenilo moje názory na definície života a na to, ako život funguje. Je úžasné, keď len prepnete DNA softvér v bunke a bunka okamžite začne čítať tento nový softvér, začne vytvárať úplne inú sadu proteínov. A všetky znaky prvého druhu v krátkom čase zmiznú. Zo softvéru, ktorý riadi rast tejto bunky, vzniká nový druh.

Keď sa pozrieme na formy života, vidíme ich ako druh stálej bytosti. Ale ukazuje, aké sú dynamické. Že sa menia z jedného na druhého. A tento život je v podstate výsledkom informačného procesu, softvérového procesu. Náš genetický kód je náš softvér. A naše bunky neustále dynamicky čítajú tento genetický kód, vytvárajú nové proteíny, proteíny vytvárajú ďalšie bunkové zložky, a to je to, čo vidíme. Je však ťažké si predstaviť, aké je to dynamické, kým sme nezistili, že jednoduchou výmenou softvéru sa začala vytvárať úplne nová bunka, bez ohľadu na to, čo tento softvér definuje. Je to dosť dôležitá zmena v našom prístupe a spôsobe uvažovania o živote.

Teraz sme tiež po prvýkrát začali s informáciou v počítači, postavili sme túto softvérovú molekulu, teraz viac ako milión písmen genetického kódu, vložili sme ju do bunky príjemcu a spustili tento proces, kde tieto informácie transformovali túto bunku na nový druh. Stáva sa teda veľmi silným nástrojom na navrhovanie toho, čo chceme, aby biológia robila.

„Ako vedúci konkurenčných genomických projektov boli Francis Collins, riaditeľ Národného inštitútu pre výskum ľudského genómu, a J. Craig Venter, prezident Celera Genomics, právom oslavovaní ako dvaja najvýznamnejší hráči v globálnom úsilí identifikovať 3. miliardy“ písmen „ľudského genómu – biochemický recept, zakódovaný v našej DNA, na výrobu a fungovanie úplného človeka. “- [time.com/time/magazine/article/0,9171,998842,00.html ]]

Máme širokú škálu aplikácií, takže v biotechnologickej spoločnosti, ktorá financovala syntetickú genomiku, ktorú sme s Hamom Smithom začali pred niekoľkými rokmi, máme veľkú dohodu s ExxonMobil, aby sme sa pokúsili použiť riasy na zachytávanie oxidu uhličitého a výrobu nových uhľovodíkov, ktoré mohol ísť do rafinérie Exxon . Pokúsiť sa nahradiť odstránením oleja zo zeme.

Neexistujú žiadne prírodné riasy, o ktorých vieme, že by to dokázali v potrebnom rozsahu. Takže budeme musieť použiť naše syntetické genomické techniky, aby sme buď výrazne upravili existujúce riasy, alebo vytvorili úplne nové od začiatku, ktoré majú všetky parametre, ktoré chceme. Rovnaké nástroje, rovnaké procesy možno použiť na výrobu chemikálií, na výrobu potravín, dúfame, že sa nám podarí vyčistiť vodu, ale možno najdôležitejšou okamžitou aplikáciou je, že už pracujeme vo Venter Institute a spolupracujeme s Novartisom, aby sme sa snažili veľmi rýchlo vytvoriť nové vakcíny; Veríme, že pomocou týchto nových syntetických techník dokážeme každý rok znížiť výrobný proces vakcíny proti chrípke o 99 %. Ale myslím si, že to bude jedna z tých situácií, keď publiku, ku ktorému hovorím, poviem, že „vstupujeme do novej éry, kde nás obmedzuje hlavne naša predstavivosť“.

Reportér: „Mohli by ste niekedy použiť túto metódu s vyšším organizmom? Niečo zložitejšie ako baktérie?

Craig Venter: „No, určite nie v blízkej budúcnosti. Baktérie majú oveľa zjednodušenejšie genetické systémy. Nemajú takú zložitú reguláciu ako vyššie organizmy. Existuje však veľa jednobunkových eukaryotov. Sme teda eukaryoty, pretože máme jadro. Myslím si, že jednou z kľúčových vecí, ktoré sme si osvojili prostredníctvom nášho výskumu, najmä od roku 2003, a pred niekoľkými mesiacmi sme koncom minulého roka prezentovali najnovšie výsledky v časopise Science, je to, že môžeme prenášať chromozómy cez vetvy života. Aby sme mohli prejsť od baktérií k eukaryotom, na všetky tieto procesy používame kvasinky. Môžeme vybrať chromozómy z kvasiniek a preniesť ich späť do baktérií, aby vytvorili nové formy života. Takže ďalším krokom by bolo pokúsiť sa vytvoriť zjednodušené eukaryoty. Kvasinky sú kľúčové pre bioprodukciu, výrobu etanolu atď. A ak dokážeme mať ešte efektívnejšiu kvasinkovú bunku a zároveň sa pokúsime pochopiť všetky jej zložky, myslím si, že budeme schopní vyrobiť syntetické eukaryoty. Vyššie zvieratá, mnohobunkové systémy sú podľa mňa projekty pre ďalekú budúcnosť.

Reportér: „Vlastne mám ešte niekoľko otázok. Len o tom, ako synteticky rozlíšiť akýkoľvek druh - organizmy so syntetickým genómom od prirodzených? Jedna otázka by sa podľa mňa týkala bezpečnosti. [Rozhovor vystrihne fragment]

Craig Venter: „Keď sme prvýkrát začali s týmto procesom, čo by mohlo byť artefaktom, ktorý by nás mohol oklamať, že sme vytvorili syntetický život, hoci v skutočnosti to bola len kontaminácia natívneho chromozómu? A kde by nás čo i len jediná molekula natívneho chromozómu mohla oklamať, aby sme vytvorili novú bunku?

Takto skoro sme začali navrhovať proces vkladania vodoznakov do genetického kódu. Urobili sme to na prvom chromozóme, ktorý sme napísali asi pred dvoma rokmi, v podstate každý, kto pomohol vybudovať genetický kód, podpísal našu DNA, zakódoval naše mená na chromozóme.
S týmto genómom sme zašli trochu ďalej; vložili sme 4 hlavné vodoznaky. Vyvinuli sme nový kód na písanie angličtiny a iných jazykov s interpunkciou a číslom s pre genetický kód. V prvom vodoznaku máme vlastne tento kód, ktorý treba dekódovať, aby si ľudia mohli prečítať zvyšok. Dokonca máme v genetickom kóde zabudovanú webovú stránku, ktorú ak ľudia vyriešia, dajú nám vedieť, že ju dokázali prečítať.
"- a že nikto nemôže kupovať ani predávať, iba ten, kto má znamenie alebo meno šelmy alebo číslo jej mena." - Zjavenie 13:17

Všetci autori tejto štúdie v priebehu... určite posledného desaťročia, všetky naše mená sú zakódované v tomto prvom genóme.

A máme tam zabudované tri citáty, ktoré súčasne pridávajú trochu filozofie do genetického kódu. Myslím si, že šanca nájsť niektorého z nich v prirodzene sa vyskytujúcom genóme je čo najbližšie k nule. Takže na základe genetických zmien môžeme absolútne dokázať, že sme zabudovaní do dizajnu chromozómov, že je to nepochybne syntetická DNA, ktorú sme vytvorili, a nie nejaká prirodzená kontaminácia.

Držanie sa späť je skutočne kritickým bodom a je to pre nás jedna z najdôležitejších otázok a jedna z otázok číslo jeden, ktoré dostávam v celej mojej literatúre – na všetkých mojich prednáškach po celom svete. A pri pohľade na molekulárnu biológiu posledných desaťročí používame okrem iného všetci coli v laboratóriu, že do nej bolo v priebehu rokov vložených mnoho druhov génov – možno desiatky miliónov experimentov. A nestala sa ani jedna nehoda. Dôvodom je, že napr. coli má chemický vzťah k rastu v laboratóriu.

Toto sú veci, ktoré môžeme začať stavať do dizajnu syntetických genómov, môžeme vybudovať samovražedné gény, aby nemohli uniknúť. Môžeme teda použiť umelé aminokyseliny. Existuje mnoho prístupov, ktoré vyvíjame a vyvíjajú ďalšie laboratóriá, aby zaručili absolútnu ochranu.

A tento prvý dôkaz princípu, do značnej miery sme skopírovali genóm mycoides, pretože ako kontrola, ak by sme nemohli spustiť niečo, čo už bolo známe, nikdy by sme nemohli prejsť do fázy návrhu. Z tohto genómu sme odstránili 14 génov a urobili sme všetky ostatné genetické modifikácie. Táto bunka rastie iba na extrémne bohatom [(sp?) médiu] v laboratóriu. Jediné ďalšie miesto, v ktorom sa nachádza, je genóm mycoides menším kozím patogénom, ktorý spôsobuje mastitídu kôz. Veríme, že sme odstránili príslušné gény, ale mimo laboratória nevyrastie, pokiaľ nie je úmyselne vstreknutý alebo nastriekaný do kozy. Takže nepracujeme s kozami, takže si myslíme, že máme v laboratóriu celkom dobré zadržiavacie systémy. Na výber sú markery, ktoré závisia od konkrétneho antibiotika. Myslím, že toto sú skoré pokusy. Tieto prístupy obmedzovania by sa stali oveľa sofistikovanejšími s každou novou verziou toho, čo robíme my a iní."

Reportér: „To je v poriadku. Máte nejaké záverečné body, ktoré by ste chceli uviesť pred uzavretím?

Craig Venter: „Toto je prvá syntetická bunka, ktorá bola vytvorená a nazývame ju syntetická, pretože bunka je úplne odvodená zo syntetického chromozómu zloženého zo 4 fliaš chemikálií na chemickom syntetizátore. Počnúc informáciami v počítači. Predtým, ako sme uskutočnili tieto experimenty, ktoré sa začali koncom 90. rokov 20. storočia, požiadali sme o úplný bioetický prehľad, pretože sme vedeli, že vstupujeme na nepreskúmané územie a snažíme sa vytvoriť nové druhy.

Revízna skupina na University of Pennsylvania publikovala výsledky v časopise Science v roku 1999. Odvtedy sa po celom svete uskutočnilo mnoho rôznych procesov hodnotenia. Sloan Foundation financovala môj inštitút, Venter Institute, spolu s MIT a think-tankom so sídlom vo Washingtone, aby sa pozreli na súvisiace bezpečnostné problémy. Táto správa bola zverejnená a možno ju stiahnuť z JCVI.org. Diskusie prebiehajú vo vláde USA, v EÚ a Národná akadémia vied pripravila správy na túto tému. Takže si myslím, že je to prvýkrát, čo sa vo vede uskutočnilo rozsiahle bioetické preskúmanie predtým, ako sa uskutočnili nejaké experimenty. A je to súčasť prebiehajúceho procesu, ktorým prechádzame, aby sme sa uistili, že veda je etická, že premýšľame o tom, čo robíme, a tešíme sa na dôsledky pre budúcnosť.
Koniec prepisu.

Tu je nepopierateľný dôkaz, že ľudia z NIH a Human Genome Project sa pokúsili syntetizovať organizmy s jediným cieľom vytvoriť nové druhy / formy života a použiť tieto techniky na vakcíny, A zistili, že tieto syntetické látky ZMENÍ DNA.

Toto všetko súvisí s NIH a DIZAJNOM ĽUDSKÉHO GENOMU. Teória, že vakcíny COVID sú pokusom o celosvetový dizajn genomického experimentu, je každým dňom jasnejšia, podložená všetkými údajmi, ktoré vyšli, podložená celým výskumom poukazujúcim na tento program, podložená nespočetnými rozhovormi, pozíciami a dokumentácia s ľuďmi ako Anthony Fauci, Christine Grady, Bill Gates, Craig Venter, Eric Lander, Klaus Schwab, Francis Collins, ich inštitúty a kohorty GAVI, WEF, Bill a Melinda Gates Foundation, NIH, Human Genome Project, World Health Organization, United Národy, MIT, Harvard atď atď atď atď.

"Venter a kolegovia publikovali svoj článok o vytvorení bakteriálnej bunky riadenej chemicky syntetizovaným genómom v časopise Science v máji 2010.
„Niektorí z vás sa pýtajú, prečo to robíte? Je to skvelá základná veda, ale existujú aj presvedčivejšie dôvody, “povedal s tým, že syntetická DNA by sa mohla použiť na vývoj vakcín založených na genomike.
„Národný inštitút zdravia financoval môj inštitút, aby vytvoril syntetické fragmenty každého známeho vírusu chrípky, takže kedykoľvek budeme potrebovať novú vakcínu, môžeme tieto fragmenty jednoducho vybrať z regálu, prejsť montážou a mať zásobu vakcín proti chrípke. veľmi krátky čas." - Povedal. "V priebehu budúceho roka alebo dvoch môžete mať prvé syntetické vakcíny DNA."
- Verzia online archívu: syntetyczne formy życia mogą wytwarzać szczepionki, pochłaniać CO2 i nie tylko, mówi ekspert Syntetické formy života môžu vytvárať vakcíny, absorbovať CO2 a ďalšie, hovorí odborník

Zatiaľ čo nasledujúci úryvok definuje "intranazálne", existujú aj pokusy o injekčné podanie živých atenuovaných vakcín:
"Prelomová platforma od Synthetic Attenuated Virus Engineering (SAVE) využíva počítačový algoritmus na prekódovanie vírusových genómov a konštrukciu živých oslabených vakcín na prevenciu vírusových infekcií alebo liečbu solídnych nádorov."

– Verzia online archívu: Codagenix i Serum Institute of India ogłaszają rozpoczęcie pierwszego badania na ludziach COVI-VAC, pojedynczej dawki, donosowej żywej szczepionki atenuowanej na COVID-19 Codagenix and Serum Institute of India oznamujú prvú ľudskú štúdiu COVI-VAC, jednodávkovú, COVID-19 oslabenú nosovú živú vakcínu

[ nih.gov/16778323/] "Geneticky modifikované živé oslabené parazity ako vakcíny proti leishmanióze" (2006)
/nih.gov/28620583/] „Inžinierstvo geneticky zatknutých parazitov (GAP) pre presnú vakcínu proti malárii“ (2017)
[ nih.gov/…al-malaria-vaccine-gives-strong-lasting-protection] „Výskumná vakcína proti malárii poskytuje silnú, trvalú ochranu“ (2021) – „Vakcína kombinuje živé parazity s jedným z dvoch bežne používaných antimalarických liekov – prístup toto je známe ako chemoprofylaktické očkovanie.

Teraz, po otvorenom vstupe Craiga Ventera do ich programu, musím citovať jednu z nedávnych kritík Richarda Fleminga na adresu VŠETKÝCH lekárov, ktorí tvrdili, že našli niečo, čo sa javí ako oxid grafénu, nanoboty a/alebo organizmy podobné parazitom. vakcíny.
Po prvé, k skúmaniu obsahu vakcíny sa muselo pristupovať vedeckejším spôsobom.
Zatiaľ čo iní lekári skúmajú tieto vakcíny a spochybňujú ich obsah, dokonca pozývajú ďalších vedcov a výskumníkov, aby im pomohli identifikovať tieto látky, doktor Fleming spochybňuje ich výskum a popiera ich závery. Dokonca v určitom momente navrhnúť zmienku o „poverovacích listinách“, či ich brať vážne.
Po druhé... nie je to dôvod, prečo sme v neporiadku, v ktorom sme teraz? Pretože TAK veľa ľudí sa rozhodlo dôverovať takým ako Anthony Fauci a Francis Collins? Záleží na tom, koľko takzvaných poverení musíte zadať, aby ste určili ich čestnosť a integritu alebo dokonca profesionalitu? Nezdá sa to. Pokiaľ je výskumník úprimný a hľadá pravdu, každý deň dám na slovo preplácanému „odborníkovi“. Najmä tí, ktorí vykonávajú neľudské, hrozné experimenty na iných živých tvoroch.

Potom, samozrejme, keď sa vo vedeckom prístupe odvolávame na čokoľvek, a určite pred vyvodením akýchkoľvek konkrétnych záverov a odmietnutím akéhokoľvek iného výskumu (napríklad podvodného článku v Lancet...), treba zvážiť VŠETKY premenné. Zvážte nasledovné:
- koľko liekoviek celkovo otestoval Richard Fleming?
- boli z tej istej strany alebo z rôznych strán? Rôzne značky alebo všetky rovnaké značky?
- boli všetky tieto fľaštičky z tej istej krajiny? - je čoraz evidentnejšie, že rôzne krajiny dostávajú rôzne dávky/šarže
- pri akom zväčšení vykonal Fleming svoje testy v porovnaní so všetkými ostatnými lekármi/vedcami?
- veríme, že niektoré šarže/dávky budú obsahovať určité látky, zatiaľ čo iné budú pozostávať len z fyziologických roztokov - ako už teoreticky?
- ak rôzne krajiny dostanú rôzne šarže, je pravdepodobné, že v každej krajine budú rôzne látky - možno testovanie širšej zmesi materiálov / organizmov a / alebo zameranie sa na DNA / etnickú príslušnosť / atď. nejakí ľudia?
- čo sú „smeti“ a „odpady“ podľa Fleminga? „Kôš“ musí byť niečo. Pokúsili ste sa identifikovať tieto kompozície? Alebo prečo ich všetky nenazvať pojmami „odpad“ a „smeti“?
- Fleming tiež viackrát spomína pojem "kryštalický" ... je si vedomý toho, že skutočne existuje hybridný materiál nanokryštál-grafén, ktorý bol syntetizovaný? Pozná všetko možné, čo sa dá syntetizovať alebo geneticky modifikovať pomocou techniky genetickej modifikácie Venter DNA alebo technológie CRISPR?
„Nanokryštalický grafén bol navrhnutý ako nový typ sľubného hybridu pre širokú škálu aplikácií vrátane katalyzátorov, elektroniky, senzorov, biomedicíny a skladovania energie atď. je stále veľmi potrebný.“

"Bohatá knižnica vysoko kryštalických nanokryštálov s typmi vrátane ušľachtilého kovu, oxidu kovu, magnetického materiálu a polovodiča bola úspešne pestovaná na chemicky konvertovanom graféne (CCG), ktorý sa počas syntézy súčasne redukuje z GO."

- [ nih.gov/22699842/ ] "Zovšeobecnené syntézy hybridov nanokryštálov a grafénu v organických rozpúšťadlách s vysokým bodom varu"

- Uvedomuje si pán Fleming všetky technologické a biologické pokroky a plány v oblasti nanotechnológií v kombinácii s vírusovými časticami? „Geneticky modifikované vírusy ponúkajú všeobecný spôsob výroby materiálov s komplexnými detailmi nanometrov na použitie priamo alebo ako šablóny. Zdá sa pravdepodobné, že modifikované vírusy budú v blízkej budúcnosti hrať významnú úlohu v nanotechnológii. Medzi možné komerčné využitie materiálov na báze vírusov patria nanodrôty, materiály s veľkým povrchom pre elektródy batérií, detektory, katalytický materiál, zariadenia na zber svetla, kvantové bodky a laditeľné fotonické zariadenia.
- [ "wiley.com/action/cookieAbsent 7 tekutých kryštálov na báze vírusových častíc"

Pokúsi sa pán Fleming identifikovať tieto takzvané „odpadky“ a „odpad“ a vykonať ďalšie štúdie pri väčšom zväčšení, alebo bude naďalej odmietať legitímne pokusy iných zistiť, čo presne tieto častice sú? Všimnite si, že sa nikdy nesnažím definovať, čo je NIEČO vo vakcíne, okrem zmienky o „lipidových nanočasticiach“. Iba tým, že vyjadríte svoj názor na to, čo nie je.
A so všetkými dôkazmi, ktoré ukazujú, že GMO sú nielen vysoko pravdepodobné, ale aj neuveriteľne pravdepodobné, vzhľadom na mnohé, mnohé, MNOHÉ hrozné experimenty a zločiny proti ľudskosti (a zvieratám) a úsilie Craiga Ventera, nehovoriac o Billovi. Gatesovo vlastné priznanie a rozsiahle financovanie v tejto veci boli nakoniec ponechané na mňa, aby som spochybňoval Flemingove motívy.

Video - odysee | @ novinky | Bill Gates: Do detí vstrekujeme geneticky modifikované organizmy

Bill Gates: Wstrzykujemy organizmy zmodyfikowane genetycznie dzieciom

lbryplayer.xyz/…0p/18583ab700efd7491fa0c7889d50ca1e894fff96/9b7f8c

Bill Gates: „Vieš, je niečo, čoho sa treba obávať pri drogách, myslím tým možno – niektoré z nich môžu mať vedľajšie účinky? Potrebujeme bezpečnostné testy? Chcem povedať, že berieme veci, ktoré sú... viete, geneticky modifikované organizmy a vstrekujeme ich do náručia malým deťom. Len ich strčíme priamo do žily."

Zrátané a podčiarknuté: áno, tieto vakcíny sú mimoriadne nebezpečné. A ak tí, ktorí kontrolujú šírenie týchto vakcín po celom svete, kontrolujú aj Projekt ľudského genómu a pokusy prepísať našu DNA, našou najlepšou možnosťou by bolo vyhnúť sa im za každú cenu a považovať ich za zločiny.
expandingawarenessrelations.com/…-life-trying-to-design-what-we-want-biology-to-do/

Experimentálne injekcie zavedené spoločnosťami Moderna a Pfizer nie sú nič ako tradičné vakcíny. Tieto platformy mRNA sú „operačným systémom“ navrhnutým na programovanie ľudí zaprojektowany do programowania ludzi a premenu ich buniek na účinné systémy na dodávanie liekov.
Moderna teraz zverejňuje skutočný zámer platformy mRNA. Spoločnosť uznáva, že technologická platforma mRNA je podobná počítačovému operačnému systému ... mRNA vakcíny sú "operačný systém" navrhnutý na programovanie ... Szczepionki mRNA to „system operacyjny” zaprojektowany do programowani…

zdroj:
Czy terapie genetyczne - "szczepionki" covid spowodują powstanie hybryd?
ľubica