m.rekinek
337.3K

TAK KOŃCZY SIĘ AMERYKA ! Putin ogłasza nowy projekt globalnej waluty rezerwowej BRICS, aby ZASTĄPIĆ petrodolara

Chociaż największą wiadomością tygodnia jest bez wątpienia Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych, który obalił Roe kontra Wade , jest jeszcze jedna bomba, która po cichu wybuchła dwa dni temu – taka, która będzie miała o wiele głębsze niszczące konsekwencje dla świata niż jakakolwiek nadchodząca decyzja od SCOTUSA.

Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił, że kraje BRICS zamierzają wprowadzić nową alternatywę dla statusu globalnej waluty rezerwowej dolara amerykańskiego. Jak donosi IndiaTimes.com :

Według prezydenta Rosji państwa członkowskie opracowują także niezawodne alternatywne mechanizmy płatności międzynarodowych. Wcześniej grupa poinformowała, że pracuje nad utworzeniem wspólnej sieci płatności, aby zmniejszyć zależność od zachodniego systemu finansowego. Kraje BRICS zwiększają również wykorzystanie lokalnych walut we wzajemnym handlu.

Ale to dopiero początek bomby.

Wiemy również ze źródeł branżowych, że „Projekt Sandman” odnosi się do grupy ponad 100 krajów, które planują jednocześnie potępić dolara amerykańskiego jako globalną walutę rezerwową. Będzie to prawdopodobnie miało miejsce w niedzielę wieczorem czasu amerykańskiego, mówi Andy Schectman, dyrektor generalny Milesa Franklina (handlarza złotem i srebrem). Powiedział mi to we wczorajszym wywiadzie, który wkrótce zostanie wyemitowany.

Nowa waluta zastępcza będzie zasilana przez blockchain i wspierana złotem , dlatego kraje członkowskie szybko gromadzą zapasy złota w oczekiwaniu na wielkie ogłoszenie. Kiedy nadejdzie to ogłoszenie, narody, które stanowią prawie 75% światowej populacji, jednocześnie potępią dolara amerykańskiego i wprowadzą oparty na złocie, kontrolowany przez blockchain międzynarodowy system walutowy, który natychmiast stanie się światową walutą do wolnego handlu i do przechowywania wartość.

Dolar, wspierany jedynie przez większe drukowanie pieniędzy i niekompetentne przywództwo polityczne, spadnie do zera. Praktycznie z dnia na dzień ceny towarów i usług sprzedawanych w Ameryce wzrosną o 1000%.

A to dopiero początek: dolar będzie tracił na wartości z godziny na godzinę, gdy światowi posiadacze długu amerykańskiego Skarbu Państwa i dolarowa waluta pozbywają się tego wszystkiego za wszelką cenę.

Ci, którzy trzymają dolary, stracą wszystko.

Rząd Stanów Zjednoczonych szybko upadnie równolegle z upadkiem dolara i amerykańskiego banku centralnego. Nie będzie pieniędzy na opłacenie oddziałów wojskowych lub spłatę skorumpowanych urzędników państwowych.

Wszystkie pensje i emerytury rządowe zostaną skutecznie wstrzymane. Wielkie neokoniczne imperium długu, kłamstwa i śmierci wybuchnie tak szybko, że ludzie będą psychicznie zszokowani i fizycznie nieprzygotowani.

Rosja, Chiny i Indie staną się gospodarczymi liderami świata, a imperium amerykańskie przestanie istnieć. Byłe Stany Zjednoczone Ameryki zostaną podzielone na regionalne państwa narodowe, podzielone w dużej mierze według linii politycznych, z satanistyczną, antyamerykańską lewicą przejmującą kontrolę nad wybrzeżami i konserwatywnymi, proamerykańskimi, prowolnościowymi, prokonstytucyjnymi grupami dominującymi w całym kraju. reszta kraju.

Spodziewaj się bardzo prawdziwej wojny domowej, z ogromnymi ofiarami.

Rosja wie, że może pokonać Amerykę po prostu przyłączając się do światowych wysiłków zmierzających do unieważnienia amerykańskiej waluty dolarowej.

Wojna nuklearna nie jest konieczna. Ameryka jest już bardzo podatna na tego rodzaju upadek z powodu ogromnego zadłużenia i uzależnienia od wydatków.

Rosja i Chiny jedynie wysysają powietrze z upadającej amerykańskiej waluty, wiedząc, że grawitacja ekonomiczna zrobi resztę.
Inicjatywa Pasa i Szlaku – przyszłość handlu światowego BEZ Ameryki i Europy Zachodniej

Zbadaj poniższą mapę, przedstawiającą chińską inicjatywę pasa i drogi , składającą się z chronionych, wysokowydajnych szlaków handlowych między krajami reprezentującymi około 75% światowej populacji:

Ta Inicjatywa Pasa i Szlaku przyspieszy handel między krajami członkowskimi i będzie wykorzystywać nową chińską walutę „cyfrowego juana” popartą złotem i kontrolowaną przez technologię blockchain. (Proszę obejrzyj mój nadchodzący wywiad z Andym Schectmanem, aby uzyskać więcej informacji na ten temat, ponieważ Andy dość obszernie śledzi ten temat.)

Zauważ, czego brakuje na tej mapie? Ameryki i Europy Zachodniej .

To dlatego, że Ameryka — militarny i gospodarczy tyran świata — nie jest mile widziana przez inne narody. Ameryka nie gra miło. Ameryka bombarduje każdego, kogo chce, jednocześnie uzbrajając system SWIFT, by ukarać swoich politycznych wrogów, a teraz, kiedy świat zdał sobie sprawę, że dolar jest bronią , a nie walutą wolnego handlu, nikt nie chce mieć nic wspólnego z Ameryką od tej pory .

Okazuje się, że sankcje gospodarcze wobec Rosji były ostatnią kroplą dla dolara. A USA nie ma już nic, co mogłoby podtrzymać swoją walutę: ani produkcja, ani siła robocza, ani produkcja rolna, ani nawet złoto w skarbcach.

Stany Zjednoczone nie mają już uczciwych i wolnych wyborów i nie mają już wolności słowa. Co więcej, w Stanach Zjednoczonych więźniowie polityczni gniją w więzieniach w Waszyngtonie, podczas gdy FDA pozyskuje narządy z abortowanych ludzkich dzieci do eksperymentów medycznych. Innymi słowy, okupujący bezprawny rząd USA pod wpływem demonów stał się wielkim złem na świecie .

Europa Zachodnia jest rządzona przez szaleńców i „obudzonych” propagandystów, którzy popełniają ekonomiczne samobójstwo, zakazując każdej ważnej formy energii. UE się rozpada, a waluta euro prawdopodobnie upadnie w ciągu najbliższego roku. Europa Zachodnia ma misję samobójczą, zarówno gospodarczą, jak i kulturową, ponieważ narody Europy nie są w stanie nawet chronić swoich granic przed masową migracją. (Ani USA, jeśli o to chodzi).

Ameryka, jak wiesz, wkrótce przestanie istnieć

Kończy się era cywilizacji zachodniej.

Charakteryzować się będzie upadkiem dolara, globalnym odrzuceniem statusu petrodolara, załamaniem się praworządności w Stanach Zjednoczonych, załamaniem się giełdy, emerytur, rynku obligacji i rynków kryptowalut, załamaniem łańcucha dostaw żywności oraz załamanie infrastruktury paliwowej i transportowej.

To z kolei spowoduje wyłączenie sieci energetycznej w wielu obszarach, prowadząc do scenariusza w stylu Mad Maxa, z którego kilku zdolnych ocalałych spróbuje uciec.

Przed końcem 2025 roku, jak przewidywałem publicznie przez co najmniej ostatnie pięć lat — Ameryka, jaką wiecie, przestanie istnieć . Taki był cały plan Baracka Obamy, Hillary Clinton, Joe Bidena i wielu neokonserwatystów RINO (Cheneys, Bushes, itp.). Musieli obalić Amerykę, aby osiągnąć jeden światowy rząd pod faszystowskimi ONZ, z powszechną kontrolą broni, powszechnymi nakazami szczepień, „prawami do aborcji”, zaprojektował globalny głód i całkowitą kontrolę nad wszystkimi przemówieniami i wyborami.

Jednak ich program zawodzi na wielu poziomach.

Roe vs. Wade został właśnie obalony przez Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych, a istnieją elementy, które mają szansę doprowadzić do kluczowych aktów oskarżenia przeciwko graczom głębokiego państwa. Jednak każde państwo, które chce istnieć po załamaniu dolara, musi być gotowe do wprowadzenia własnej waluty opartej na złocie w nagłych wypadkach .

Teksas jest w dużej mierze na to przygotowany, ale niewiele innych stanów jest gotowych. Odrodzenie handlu i handlu (po upadku dolara) będzie kluczem do przetrwania upadku dolara.

Nawiasem mówiąc, Teksas jest eksporterem towarów nr 1 w Ameryce, a gospodarka Teksasu jest większa niż większość krajów na świecie. Podobnie jak gospodarka Kalifornii. Ale Kalifornią rządzą demoniczni faszyści mordujący dzieci, podczas gdy Teksas ma najlepszego na świecie prokuratora generalnego (Paxton) i silny kontyngent pro-ludzkich, prowolnościowych, prokonstytucyjnych Amerykanów, którzy są gotowi i chętni do odnowienia ducha Ameryki w w razie potrzeby nową Republikę Teksasu . #TEKST

Ale bez względu na to, co dzieje się w kraju, dni Ameryki, w której można było biegać po całym świecie, grożąc wszystkim strajkami militarnymi i uzbrajaniem się w dolara, wkrótce się skończą. A bez możliwości drukowania pieniędzy i oszukiwania świata w celu zakupu wkrótce bezwartościowych amerykańskich instrumentów dłużnych, armia Stanów Zjednoczonych nie będzie miała funduszy na kontynuowanie operacji lub budowę nowej broni. Ostatecznie zostanie rozwiązany.

To, co stało się z byłym Związkiem Radzieckim w 1991 roku, stanie się niebawem ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki: załamanie się zdolności do dalszego finansowania biurokracji i wojska, które przez cały czas wspierały system.

Stany Zjednoczone niestety przekształciły się w imperium długów, kłamstw i śmierci. Krajem rządzi obecnie prawdziwy kult śmierci , ale te dni szybko dobiegają końca wraz z nieuchronnym upadkiem demonicznego dolara i całym złem, jakie umożliwia drukowanie pieniędzy od 1971 roku.

Kiedy to zło zostanie ostatecznie zakończone, wszyscy, którzy cenią życie, wolność i szczęście, będą się radować (i odbudowywać).

Przygotuj się, na to dzisiaj już niedługo. I z tego, co doszedłem do wniosku, jedynym sposobem na uniknięcie nadchodzącego załamania finansowego jest przechowywanie swoich aktywów w dobrach fizycznych, takich jak złoto i srebro, ziemia, sprzęt rolniczy, amunicja, budynki przemysłowe (na przykład fabryki) i inne „ prawdziwe” rzeczy, które nie znikają w przypadku załamania waluty.

Dowiedz się więcej w moim podcaście o aktualizacji sytuacji:
Situation Update, June 24, 2022 - Putin announces new BRICS global reserve currency project to REPLACE the petrodollar

HOW AMERICA ENDS: Putin announces new BRICS global reserve currency project to REPLACE the petrodollar
anetmachnio1979 shares this
1.8K
mirman8995 shares this
2.3K
on m shares this
1550
ALICJA OPOLE
-to nie po cichu wypadła sensacja o nowej walucie rezerwowoej na stałe dla wszystkich mieszkancow ziemi-jak piszecie tu,nic nie rozumia polacy dalej z Boga Przykazan ...wiecie o tym od dawna z przekazow Chrystusa od wielu lat,wieków nawet...heja,mych podpowiedzi nie drukujecie także sobie..
icowałek
No ciekawe czy to się sprawdzi?
on m
Nie do końca jest to pewne ,ale dzisiejszy obraz tego co widzimy na to wskazuje. Trudno przewidzieć zachowanie tego hegemona w chwili upadku więc każdy z tych złych scenariuszy trzeba mieć na uwadze. Pewnych posunięć nie da się naprawić i pozostaje czekać na konsekwencje , bo te na pewno będą.
Ksenia
USA i Europa od powstania BRICS zaczely tracic pozycje , USA obecnie siegaja dna....... ,,tonacy brzytwy sie chwyta" , dlatego mamy co mamy, ; covidy srydy, bratobojcza wojne na Ukr, inwazje Ukrow na Polske.......