Orędzia
1.3K

1 kwietnia 2021, Wielki Czwartek - tak możesz rozpoznać ANTYCHRYSTA! Tak jest napisane, że Ja, wasz Jezus, nie zamieszkam wśród was po raz drugi i po tym rozpoznacie mego przeciwnika.

Jezus: Moje dziecko. Wiem, jak trudny jest ten czas i lituję się nad wszystkimi moimi grzesznymi dziećmi, które przychodzą do mnie i proszą o przebaczenie.

Powiedz dzieciom, że szybko pokutują i powiedz im, aby się przygotowały. Droga na Golgotę wkrótce zostanie ukończona, ale nadal będzie można spotkać wiele cierpienia, przerażenia i przerażenia. Wszyscy, którzy są mi lojalni, nie mają się czego obawiać, ale którzy są ze mną tylko połowicznie, a kto nie jest ze mną, te dzieci będą doświadczać złych czasów pod rządami antychrysta, mojego przeciwnika, który wkrótce: staje się widoczny bardzo szybko.

Najgorsze dla was, Moje ukochane dzieci, będzie to, że nie będziecie umieli odróżnić. Dlatego powtarzam wam dzisiaj: Posłuchajcie naszego słowa w tych orędziach, ponieważ jest napisane, że Ja, wasz Jezus, nie zamieszkam wśród was po raz drugi i po tym rozpoznacie mego przeciwnika.

Więc bądźcie gotowi na mnie, na waszego Jezusa, bo kiedy przyjdę i stanę przed wami, musicie być gotowi na mnie. Przestrzegajcie tego, co zostało powiedziane w tych orędziach od Mnie, Mojej Najświętszej Matki, waszej Matki w niebie, Moich Świętych i Świętych Aniołów oraz Boga Ojca, waszego Stwórcy, ponieważ czas końca jest bliski, a kto nie jest przygotowany, to naprawdę będzie ciężko. Amen.

Bardzo cię kocham. Twoim i twoim Jezusem, kim Jestem. Amen.