Clicks2.1K
Bratia a sestry
25
10 předpovědí pro omikron v roce 2022: Příručka globalistů odkrytá do naha Mediální hysterie kolem varianty omikron je čistá fikce. Nejde o nic jiného než o psychologickou operaci ve stylu Orwellova …More
10 předpovědí pro omikron v roce 2022: Příručka globalistů odkrytá do naha

Mediální hysterie kolem varianty omikron je čistá fikce. Nejde o nic jiného než o psychologickou operaci ve stylu Orwellova románu 1984. (Foto: Shutterstock)

Jejím hlavním cílem je udržet světovou populaci ve strachu, otroctví a poslušnosti, aby zločinecké vlády světa mohly nerušeně pokračovat ve svých depopulačních programech.

Ďábelská genialita tohoto postupu spočívá v tom, že nevyžaduje předložení žádných důkazů.

Protože nikdo nemůže “novou variantu” vidět přímo a protože žádná laboratoř na světě nemá vzorky této varianty, koordinovaná mediální kampaň jednoduše implantuje do lidského vědomí iluzi omikronu, doprovázenou extrémním strachem.

Na tuto novou variantu zatím nikdo na planetě nezemřel. Díky novinářům však polovina lidstva v současnosti slintá nad něčím, co zdánlivě ani neexistuje. “Omicron” je téměř jistě koordinovaný výmysl.

Médiím se najednou podařilo naprogramovat populaci tak, aby při slově “mutace” zcela ztratila zdravý rozum. Přestože u každého člověka dochází denně k milionům náhodných mutací vlastního genetického kódu, jsou náhle “mutace” podle médií tou nejděsivější věcí na světě.

Během posledních dvou let globalisté potvrdili, že jejich hlavním nástrojem k ovládání lidstva není věda, ale strach.

Vzpomínáte si, jak nám v roce 2020 říkali, že když 60 až 70 % z nás bude souhlasit se dvěma dávkami vakcíny, vše se vrátí do normálu a pandemie skončí? Od samého začátku to byla promyšlená lež!

Lež slibovala svobodu, pokud jí lidé budou naslouchat. Ve skutečnosti však přinesli tyranii a strach spolu s nekonečnými požadavky na poslušnost a přijetí vládou nařízených vakcín.

V letech 2020 a 2021 se globalisté spolehlivě přesvědčili, že strach je jejich ultimátní zbraní proti lidstvu, a funguje to skvěle.

Koordinovaným vyvoláváním strachu přesvědčili zhruba polovinu světové populace, aby se nechala naočkovat nebezpečnými vakcínami. A pohodlně budou moci případná úmrtí svést na něco jiného – na rakovinu, infarkt nebo mrtvici, a vyhnout se tak obviňování vakcín.

Psychologové dobře vědí, že když se strach spojí se smyslovým přetížením (např. příliš mnoho zpráv, hlasů, protichůdných tvrzení atd.), lidé se automaticky upnou k tomu, co vnímají jako autoritu.

Jejich racionální myšlení se zcela vypne a oni už nedokážou kriticky myslet. Jakmile je vlády celého světa ponoří do neutuchajícího strachu, mohou je snadno nahnat do očkovacích center, aby dostali vakcínu proti depopulaci.

Je to jako vytrhnout stránku přímo ze Stanfordského vězeňského experimentu, když z vyhovujících očkovatelů uděláte vězeňské dozorce, kteří budou požadovat, aby všichni ostatní byli očkováni stejnou potencionálně toxickou vakcínou. Jinak…

10 předpovědí pro omikronovou hysterii

V posledních měsících jsme předpovídali vydání nového příběhu v ještě děsivější variantě. Mediální hysterie kolem omikronu se dala snadno předvídat a mnozí lidé z alternativní scény ji úspěšně předvídali.

Ale co bude následovat? To je také poměrně snadné zjistit předem, protože vše vychází ze stejné příručky.

Omikronová hysterie bude agresivně prosazována způsoby, které si jen dokážete představit, aby se dosáhlo totalitní kontroly nad masami.

Předpověď č. 1: Hysterie Omikronu bude použita k resetování covid pasů.

Po vynulování kovidových pasů budou lidé nuceni podstoupit další kola očkování, přičemž pro tuto novou variantu budou pravděpodobně zavedeny aktualizované vakcíny (společnost Moderna se nechala slyšet, že již začala pracovat).

Předpověď č. 2: Hysterie Omikronu bude využita k zavedení povinného očkování.

Bude požadováno, aby tato nová “mimořádná situace” přepsala všechna stávající lidská práva, lékařské svobody a právo na tělesnou integritu.

Povinné očkování porušující všech 10 bodů Norimberského kodexu je jen otázkou času.

Předpověď č. 3: Vina bude svalena na neočkované.

Ačkoli všechny dosavadní “varianty” omikronu byly nalezeny u plně očkovaných, vládní a korporátní mediální propaganda bude vinit z původu omikronu neočkované.

Předpověď č. 4: Omicron bude u očkovaných maskovat syndrom ADE

Propaganda bude tvrdit, že úmrtí skutečně způsobená syndromem ADE vyvolaným očkováním u očkovaných jsou způsobena novou variantou omikronu.

O syndromu ADE jsme podrobně psali již před časem. Stručně řečeno to znamená, že vakcíny nemoc nezmírňují, ale spíše ji zesilují. To je běžný jev u vakcín proti měnícím se respiračním virům.

Přestože očkovaní můžou mít vedlejší účinky, nezabrání to mediální propagandě obviňovat neočkované. Budou požadovat, aby neočkovaní byli přísně uzavřeni a byl jim odepřen přístup do společnosti.

Předpověď 5: Hysterie Omicronu bude využita ke kriminalizaci disidentů

Budou chtít potrestat každého, kdo vyjádří jiný názor než covid představitelé stojící za zakázaným výzkumem virů, jako je Anthony Fauci.

Každý disidentský hlas bude označen za “hrozbu pro společnost”.

Předpověď č. 6: Masová hysterie médií povede k novým lockdownům

Nové lockdowny, které přijdou, způsobí výpadky v dodavatelském řetězci, nedostatek zboží a růst cen.

Předpověď 7: Volby budou zrušeny

Pokud bude pokračovat mediální hysterie a dostatečně tlačit na pilu, může v mnoha zemích dojít ke zrušení voleb, jako tomu bylo například v případě předčasných voleb v USA.

S odkazem na “extrémní nebezpečí” pro každého, kdo by přišel, se také zvýší požadavky na korespondenční hlasování, které je však náchylné k volebním podvodům.

Předpověď č. 8: Z každého neúspěchu neschopných vlád bude obviněn omikron

Tato pomyslná “varianta” se okamžitě stane obětním beránkem odpovědným za vysoké ceny energií, nedostatek dodávek nebo prázdné regály v obchodech.

Média budou ze všeho obviňovat omikron a na oplátku obviní neočkované z omikronu.

Předpověď č. 9: Omicron nebo jeho jiná varianta bude zneužita k nucenému podomnímu očkování

Dojde také k lékařskému únosu každého, kdo by se bránil násilnému očkování a odváženi do karanténních táborů, což se již děje.

Mimochodem, praxe odvádění lidí do “karanténních” táborů se již uplatňuje v Austrálii, kde vojáci násilně shromažďují a odvádějí domorodé obyvatele pod hrozbou použití zbraně.

Předpověď č. 10: Omicron nebude poslední možností, která vyvolá masovou hysterii

Jediný, kdo na tom všem neuvěřitelně vydělá, je Big Pharma.

Podvod s novou variantou se bude opakovat každý rok znovu a znovu, dokud budou lidé pohlceni strachem a budou se účastnit této hry.

Proto: zbavte se strachu. Přestaňte hrát jejich hru. To je jediná cesta, jak se pandemii vyhnout!

Zdroj: naturaln.com
Laco Bajzo
Dobrý Henry príde po tomto všetkom,alebo pred tým? :)
mirael
Dobrý Henry je podobná báchorka, ako ten Omikron.
Freddy Gargamel
Je to pôvodne stará stredoveká legenda, o "kráľovi posledných dní", ktorý má predchádzať antikristovi, alebo byť dokonca jeho oponentom. Do akej miery je to reálne, neviem posúdiť. Ale biblické to asi veľmi nebude. Dokonca to môže byť rizikové, pretože antikrist príde tiež ako záchranca a osloboditeľ, v momente veľkej núdze a chaosu na zemi. To si málo ľudí uvedomuje, pretože si ho predstavujú …More
Je to pôvodne stará stredoveká legenda, o "kráľovi posledných dní", ktorý má predchádzať antikristovi, alebo byť dokonca jeho oponentom. Do akej miery je to reálne, neviem posúdiť. Ale biblické to asi veľmi nebude. Dokonca to môže byť rizikové, pretože antikrist príde tiež ako záchranca a osloboditeľ, v momente veľkej núdze a chaosu na zemi. To si málo ľudí uvedomuje, pretože si ho predstavujú len ako nejakého brutálneho diktátora, utláčateľa ľudí. On však bude v prvom rade vládnuť a ovládať ľudí LŽOU, bude vystupovať ako "falošný Kristus" a zvádzať národy prekrúcaním pravdy. Aspoň v prvej fáze svojej vlády bude zrejme pôsobiť ušľachtilým a múdrym dojmom. Preto každý, kto očakáva spásu "zo zeme" a nie "z neba", bude obzvlášť vystavený takémuto klamu.
Inak, existuje nielen "francúzsky Henri", Rusi tiež čakajú na "svätého cára", odvolávajúc sa na viaceré proroctvá...Si len neviem dobre predstaviť, ako sa môžu zároveň splniť OBE očakávania, o Henrim aj o cárovi 😊
Ale ako vravím, nechávam to otvorené. Človek by tomu rád uveril, že Boh dá ľudstvu ešte čas pokoja a šancu na pokánie, hoci aj nie nadlho (obdobie panovania "Henriho" aj "svätého Cára" má trvať pomerne krátko). Bolo by to pekné. Len keď vidím čo sa práve deje okolo nás, akosi ťažko sa mi tomu verí. Zašlo to predsa len už príliš ďaleko a udalosti naberajú obrovské tempo, takže sa to zdá už nemožné zastaviť. Na druhej strane, "človeku je to nemožné, ale Bohu áno, lebo Jemu je všetko možné". Uvidíme, ak dožijeme.
Laco Bajzo
Pri dobrom cárovi to nekončí. Diabol aj do Islámu vložil tento podvod a preto mohamedáni tiež očakávajú takúto osobnosť Imáma Mahdího ,zjednotiteľa ,ktorý prinesie zemi pokoj a mier.
Tak isto to Boží nepriateľ sľúbil aj vo východných náboženstvách ,tí zase volajú Maytreja. Židom talmudistom sľúbil mesiáša ,ktorého kráľovstvo -svetovláda je z tohto sveta.
A bludárom z neviestky dobrého Henryho.
More
Pri dobrom cárovi to nekončí. Diabol aj do Islámu vložil tento podvod a preto mohamedáni tiež očakávajú takúto osobnosť Imáma Mahdího ,zjednotiteľa ,ktorý prinesie zemi pokoj a mier.
Tak isto to Boží nepriateľ sľúbil aj vo východných náboženstvách ,tí zase volajú Maytreja. Židom talmudistom sľúbil mesiáša ,ktorého kráľovstvo -svetovláda je z tohto sveta.
A bludárom z neviestky dobrého Henryho.
Tento antikrist sa naozaj na začiatku bude snažiť ako píšeš "pôsobiť ušľachtilým a múdrym dojmom." Ale presne na ten istý spôsob ako tí dnešní záchrancovia planéty pred kovidom. Pre tých ,čo sú z pravdy to bude tiež zjavné a jeho lži prekuknú.
Freddy Gargamel
Martin "Malachiáš", zbytočne sa na mňa hneváš 😇
Ja sa tu nechcem vyjadrovať k niečomu, za čo ja (a garantovane nikto z nás) nemôže vložiť ruku do ohňa, že to určite a na 100 % bude tak alebo inak. Máme len proroctvá Biblie, stručné a navyše zväčša formulované v jazyku symbolov. A výkladov týchto proroctiev tisíce, často protichodných. Aj keď niektoré základné veci sa odvodiť dajú, ale veľa toho …More
Martin "Malachiáš", zbytočne sa na mňa hneváš 😇
Ja sa tu nechcem vyjadrovať k niečomu, za čo ja (a garantovane nikto z nás) nemôže vložiť ruku do ohňa, že to určite a na 100 % bude tak alebo inak. Máme len proroctvá Biblie, stručné a navyše zväčša formulované v jazyku symbolov. A výkladov týchto proroctiev tisíce, často protichodných. Aj keď niektoré základné veci sa odvodiť dajú, ale veľa toho nie je. Okrem toho, aj proroctvá sa už zo svojej podstaty môžu vyvinúť rôznym spôsobom, niektoré veci sa nemusia stať, alebo sa môžu stať úplne iným spôsobom, alebo môžu byť odložené. Závisí to od Boha a tiež od nášho správania.
Áno, podľa toho čo pozorujeme okolo seba, svet ide priamo a bezodkladne do "veľkého finále" a nezdá sa byť možné to už zastaviť. Na druhej strane, čo nie je možné človeku, je možné Bohu. Spomeňme na Ninive a proroka Jonáša. A to bola absolútne zvrhlá civilizácia, podobne ako tá naša. Boh má i teraz možnosť jedným svojim slovom všetko zastaviť, rozvrátiť ich plány do základov, ba obrátiť ich proti nim samotným, rozboriť tú ich Babylonskú vežu, ktorú už zase stavajú...
Ja len vravím: BUĎME OPATRNÍ. Ich hlavnou zbraňou nie je SILA, tupé násilie, ale LOŽ. Im nejde primárne o to, ľudí si podrobiť alebo ich zahubiť. Oni nechcú len naše telá, ale predovšetkým DUŠE. Chcú, aby sme sa im podrobili podľa možnosti dobrovoľne, tým, že sa necháme zviesť, skaziť a oklamať. Aj súčasné udalosti majú podľa mňa za cieľ hlavne ŠÍRIŤ CHAOS, priviesť spoločnosť do stavu zmätku a úpadku a naplniť masy ľudí neistotou a strachom, lebo iba strach o svoj pozemský život im dá motiváciu čakať spasiteľa., pozemského spasiteľa, ktorý by ich vyslobodil z ich zúfalstva a sľúbil im mier, pokoj, blahobyt, "zlatý vek ľudstva"... Ak by prišiel do spoločnosti, aká tu bola donedávna, stal by sa len ďalším z krátkodobých rozptýlení prežraných, unudených más... preto je to čo sa deje pre nich absolútne nevyhnutné. Zrejme už mošijach "klepe na dvere", tak majú naponáhlo.
El Sffel shares this
4
Martin - Patrón Svätý Malachiáš shares this
2322
10 předpovědí pro omikron v roce 2022: Příručka globalistů odkrytá do naha