Laco Bajzo
Dobrý Henry príde po tomto všetkom,alebo pred tým? :)
mirael
Dobrý Henry je podobná báchorka, ako ten Omikron.
Freddy Gargamel
Je to pôvodne stará stredoveká legenda, o "kráľovi posledných dní", ktorý má predchádzať antikristovi, alebo byť dokonca jeho oponentom. Do akej miery je to reálne, neviem posúdiť. Ale biblické to asi veľmi nebude. Dokonca to môže byť rizikové, pretože antikrist príde tiež ako záchranca a osloboditeľ, v momente veľkej núdze a chaosu na zemi. To si málo ľudí uvedomuje, pretože si ho predstavujú …More
Je to pôvodne stará stredoveká legenda, o "kráľovi posledných dní", ktorý má predchádzať antikristovi, alebo byť dokonca jeho oponentom. Do akej miery je to reálne, neviem posúdiť. Ale biblické to asi veľmi nebude. Dokonca to môže byť rizikové, pretože antikrist príde tiež ako záchranca a osloboditeľ, v momente veľkej núdze a chaosu na zemi. To si málo ľudí uvedomuje, pretože si ho predstavujú len ako nejakého brutálneho diktátora, utláčateľa ľudí. On však bude v prvom rade vládnuť a ovládať ľudí LŽOU, bude vystupovať ako "falošný Kristus" a zvádzať národy prekrúcaním pravdy. Aspoň v prvej fáze svojej vlády bude zrejme pôsobiť ušľachtilým a múdrym dojmom. Preto každý, kto očakáva spásu "zo zeme" a nie "z neba", bude obzvlášť vystavený takémuto klamu.
Inak, existuje nielen "francúzsky Henri", Rusi tiež čakajú na "svätého cára", odvolávajúc sa na viaceré proroctvá...Si len neviem dobre predstaviť, ako sa môžu zároveň splniť OBE očakávania, o Henrim aj o cárovi 😊
Ale ako vravím, nechávam to otvorené. Človek by tomu rád uveril, že Boh dá ľudstvu ešte čas pokoja a šancu na pokánie, hoci aj nie nadlho (obdobie panovania "Henriho" aj "svätého Cára" má trvať pomerne krátko). Bolo by to pekné. Len keď vidím čo sa práve deje okolo nás, akosi ťažko sa mi tomu verí. Zašlo to predsa len už príliš ďaleko a udalosti naberajú obrovské tempo, takže sa to zdá už nemožné zastaviť. Na druhej strane, "človeku je to nemožné, ale Bohu áno, lebo Jemu je všetko možné". Uvidíme, ak dožijeme.
Laco Bajzo
Pri dobrom cárovi to nekončí. Diabol aj do Islámu vložil tento podvod a preto mohamedáni tiež očakávajú takúto osobnosť Imáma Mahdího ,zjednotiteľa ,ktorý prinesie zemi pokoj a mier.
Tak isto to Boží nepriateľ sľúbil aj vo východných náboženstvách ,tí zase volajú Maytreja. Židom talmudistom sľúbil mesiáša ,ktorého kráľovstvo -svetovláda je z tohto sveta.
A bludárom z neviestky dobrého Henryho.
More
Pri dobrom cárovi to nekončí. Diabol aj do Islámu vložil tento podvod a preto mohamedáni tiež očakávajú takúto osobnosť Imáma Mahdího ,zjednotiteľa ,ktorý prinesie zemi pokoj a mier.
Tak isto to Boží nepriateľ sľúbil aj vo východných náboženstvách ,tí zase volajú Maytreja. Židom talmudistom sľúbil mesiáša ,ktorého kráľovstvo -svetovláda je z tohto sveta.
A bludárom z neviestky dobrého Henryho.
Tento antikrist sa naozaj na začiatku bude snažiť ako píšeš "pôsobiť ušľachtilým a múdrym dojmom." Ale presne na ten istý spôsob ako tí dnešní záchrancovia planéty pred kovidom. Pre tých ,čo sú z pravdy to bude tiež zjavné a jeho lži prekuknú.
Freddy Gargamel
Martin "Malachiáš", zbytočne sa na mňa hneváš 😇
Ja sa tu nechcem vyjadrovať k niečomu, za čo ja (a garantovane nikto z nás) nemôže vložiť ruku do ohňa, že to určite a na 100 % bude tak alebo inak. Máme len proroctvá Biblie, stručné a navyše zväčša formulované v jazyku symbolov. A výkladov týchto proroctiev tisíce, často protichodných. Aj keď niektoré základné veci sa odvodiť dajú, ale veľa toho …More
Martin "Malachiáš", zbytočne sa na mňa hneváš 😇
Ja sa tu nechcem vyjadrovať k niečomu, za čo ja (a garantovane nikto z nás) nemôže vložiť ruku do ohňa, že to určite a na 100 % bude tak alebo inak. Máme len proroctvá Biblie, stručné a navyše zväčša formulované v jazyku symbolov. A výkladov týchto proroctiev tisíce, často protichodných. Aj keď niektoré základné veci sa odvodiť dajú, ale veľa toho nie je. Okrem toho, aj proroctvá sa už zo svojej podstaty môžu vyvinúť rôznym spôsobom, niektoré veci sa nemusia stať, alebo sa môžu stať úplne iným spôsobom, alebo môžu byť odložené. Závisí to od Boha a tiež od nášho správania.
Áno, podľa toho čo pozorujeme okolo seba, svet ide priamo a bezodkladne do "veľkého finále" a nezdá sa byť možné to už zastaviť. Na druhej strane, čo nie je možné človeku, je možné Bohu. Spomeňme na Ninive a proroka Jonáša. A to bola absolútne zvrhlá civilizácia, podobne ako tá naša. Boh má i teraz možnosť jedným svojim slovom všetko zastaviť, rozvrátiť ich plány do základov, ba obrátiť ich proti nim samotným, rozboriť tú ich Babylonskú vežu, ktorú už zase stavajú...
Ja len vravím: BUĎME OPATRNÍ. Ich hlavnou zbraňou nie je SILA, tupé násilie, ale LOŽ. Im nejde primárne o to, ľudí si podrobiť alebo ich zahubiť. Oni nechcú len naše telá, ale predovšetkým DUŠE. Chcú, aby sme sa im podrobili podľa možnosti dobrovoľne, tým, že sa necháme zviesť, skaziť a oklamať. Aj súčasné udalosti majú podľa mňa za cieľ hlavne ŠÍRIŤ CHAOS, priviesť spoločnosť do stavu zmätku a úpadku a naplniť masy ľudí neistotou a strachom, lebo iba strach o svoj pozemský život im dá motiváciu čakať spasiteľa., pozemského spasiteľa, ktorý by ich vyslobodil z ich zúfalstva a sľúbil im mier, pokoj, blahobyt, "zlatý vek ľudstva"... Ak by prišiel do spoločnosti, aká tu bola donedávna, stal by sa len ďalším z krátkodobých rozptýlení prežraných, unudených más... preto je to čo sa deje pre nich absolútne nevyhnutné. Zrejme už mošijach "klepe na dvere", tak majú naponáhlo.
El Sffel shares this
2
Martin - Patrón Svätý Malachiáš shares this
2322
10 předpovědí pro omikron v roce 2022: Příručka globalistů odkrytá do naha