Clicks1.2K
csk.news
4

"Ak sa stretnú dvaja kňazi, hovoria isto o tom, aký je Bergoglio strašný"

Pápež František je populárny iba v kruhoch vzdialených od cirkvi, píše proti-cirkevný The Guardian (27. októbra). V rámci cirkvi ho "nenávidia a boja sa ho".

Ľavicové noviny citujú prominentného anglického kňaza: "Nemôžeme sa dočkať, kým [František] zomrie. To, čo si hovoríme súkromne sa ani nedá publikovať. Vždy, keď sa dvaja kňazi stretnú, hovoria o tom, aký je strašný...je ako Caligula, ak by mal koňa, urobí ho kardinálom."
Neskôr kňaz vyjadril svoje obavy s represie, ktorú František šíri v cirkvi: "Nesmiete moje slová publikovať, lebo ma vyhodia."

Obrázok: © korea.net, CC BY-SA, #newsInfifmclaa
+Joseph+
to vy dva už jste po smrti
Peter(skala)
Ľavicové noviny citujú prominentného anglického kňaza: "Nemôžeme sa dočkať, kým [František] zomrie.
✍️
ako JPII: toho neznášali liberali i konzervativci, až tak že z obidvoch stran na neho zautočili atentatnici. Benedikt by dopadol takisto, keby bol dolhšie pápežom. JPI. to schytal už na začiatku. Nakoniec František to schytá ked komunisti vtrhnu do Vatikanu, ale Panna Mária ho osobne zachrani. …More
Ľavicové noviny citujú prominentného anglického kňaza: "Nemôžeme sa dočkať, kým [František] zomrie.
✍️
ako JPII: toho neznášali liberali i konzervativci, až tak že z obidvoch stran na neho zautočili atentatnici. Benedikt by dopadol takisto, keby bol dolhšie pápežom. JPI. to schytal už na začiatku. Nakoniec František to schytá ked komunisti vtrhnu do Vatikanu, ale Panna Mária ho osobne zachrani. (bl.Elena Aeillo)
amarillo
Ohovaranie je smrtelny hriech
ľubica
Tak explozívnu situáciu si RKC nikdy nepamatuje....František, František, čo to robíš? !!!
/ za tých, ktorí si uvedomujú podkopávanie katolicizmu od rím. biskupa Bergoglia /