uk.news
32

Папа Франциск хоче посилити Священицьке братство святого Пія Х?

9 липня, під час відео-інтерв'ю @CatholicHack, єпископ Шнайдер розповів, що якщо Папа Франциск вирішить заборонити Римський Обряд, то це буде "узурпацією влади".

Шнайдер вважає, що змушуючи священиків використовувати Новий Обряд, Понтифік "руйнує духовність". Він не вірить в слова Бенедикта XVI про те, що Тридентська меса (яку передали нам Апостоли - прим. ред.) та Новий Обряд 1970 року - це "дві форми" одного і того ж обряду (інакше Новий Обряд не називався б Новим - прим. ред.) Шнайдер вважає, що це "два різних обряди", які мають "великі відмінності".

Він пояснює, що спільне проведення мес ніколи не вважалося обов'язковим для "єдності". Наприклад, східні церкви ніколи не використовували такий підхід. Шнайдер вважає, що зобов'язання проводити спільні меси за Новим Обрядом "буде суперечити історії церкви і літургії".

Він вважає, що змушуючи Священицьке братство святого Петра приймати в цьому участь, церква робить все, щоб члени братства переходили в Священицьке братство святого Пія Х, яке було засноване "великою людиною і послідовником Господа".

З огляду на те, що Бенедикт XVI скасував відлучення від церкви єпископів братства, а Папа Франциск дозволив їм проводити сповіді, "ніхто не може" сказати, що такі священики "не належать церкві або є розкольниками", адже вони користуються тим, що отримали "особисто від Папи Римського ".

#newsFfgjfdfddy