Clicks2K
m.rekinek
22
OSTATECZNE OSTRZEŻENIE DLA LUDZKOŚCI - DR MIKE YEADON W filmie opublikowanym w Internecie przez byłego wiceprezesa i dyrektora ds. nauki, który pracował dla firmy Pfizer przez ponad 16 lat, …More
OSTATECZNE OSTRZEŻENIE DLA LUDZKOŚCI - DR MIKE YEADON

W filmie opublikowanym w Internecie przez byłego wiceprezesa i dyrektora ds. nauki, który pracował dla firmy Pfizer przez ponad 16 lat, dr. Mike Yeadon poważne ostrzeżenie dla ludzkości, że muszą się obudzić, zanim będzie za późno.

Dr. Yeadon stwierdził, że rząd okłamywał opinię publiczną podczas pandemii Covid i że to do mas należy powstrzymanie tego.

„Nie mów, że nie zostałeś ostrzeżony, ponieważ ostrzegałem ludzi tak długo i tak mocno, jak to możliwe, że możesz teraz odzyskać normalne życie i mogą zabrać wszystko jutro” – powiedział dr. Yeadon.

Na filmie dr. Yeadon, że ograniczenia Covid-19, które zostały wprowadzone na początku pandemii (i nadal obowiązują), nie działają. Wyjaśnia na przykład, że maski nie są w stanie zapobiec rozprzestrzenianiu się rzekomego wirusa, a blokady nigdy nie spowolniły transmisji.

Ponadto dr. Yeadon powiedział widzom, że nie powinni być szczepieni niewystarczająco przetestowanymi i czasami niebezpiecznymi białkami wywołującymi kolce, a zamiast tego ignorować to, co mówią im skorumpowani naukowcy.

Były wiceprezes Pfizer ostrzegł, że jeśli ludzie nie obudzą się w ciągu najbliższych kilku tygodni, stracą szansę na odzyskanie wolności i powrót do normalnego społeczeństwa, ponieważ wkrótce zostaną wprowadzone rejestry szczepień.

W miarę postępu filmu dr. Yeadon powiedział, że polityka rządu – jeszcze przed wybuchem pandemii Covida – zmieniła dziesięciolecia wglądu w to, jak chronić ludzi przed chorobami zakaźnymi, i przytoczył blokady jako kluczowy tego przykład.

„Musisz być symptomatyczny, aby być zakaźnym, ale to, co robimy, to poddawanie chorych kwarantannie, zawsze tak robiliśmy.

„Poddaliśmy chorych kwarantannie, ponieważ możemy zapobiec zarażeniu całej populacji. Tak więc idea kwarantanny z tymi tak zwanymi blokadami jest nowym wynalazkiem i nie ma podstaw ani w nauce, ani w historii kontroli epidemii.

Dr. Yeadon wyjaśnił, że masowe testy wśród populacji nie zostały wprowadzone w celu wykrycia przypadków koronawirusa, ale raczej w celu zaszczepienia strachu w celu kontrolowania mas. Stwierdził również, że przypadki bezobjawowe są sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem, ponieważ nie ma historii wirusów takich jak ten do 2020 roku.

„To dla nas silna ewolucyjna przewaga, że jesteśmy bardzo dobrzy w ocenie, czy ktoś jest dla nas zagrożeniem, a fakt, że jesteśmy w tym bardzo dobrzy, powinien powiedzieć Ci, moim zdaniem, że jesteś rzetelnym doradcą są dla tego, czy ktoś jest dla ciebie zagrożeniem. Więc jeśli nie mają objawów, nie zarażą cię grypą.”

Ponadto dr. Yeadon że Covid-19 stanowi zagrożenie dla osób starszych i osób z podstawowymi schorzeniami, ale nie dla tych, którzy są młodsi, sprawni i zdrowi. Dla młodszej populacji Covid-19 jest mniej groźny niż grypa.

Dr. Yeadon wskazuje, że pomimo tego, rządy na całym świecie nadal kierują masami, aby uciekały i ukrywały się w swoich domach. Są zmuszani do niepotrzebnych blokad i muszą poddać się tyranicznym ograniczeniom.

Pod koniec filmu dr. Yeadon ze stwierdzeniem, że ma na myśli swoje słowa szczerze i nie kłamał, ponieważ otrzymuje „absolutnie nic poza krytyką i izolacją społeczną” od swoich bliźnich.

„Ostrzegam cię, że rządy na całym świecie, a na pewno twoje lokalne, okłamują cię na wiele sposobów, które możesz łatwo określić”.
jac505
Dr Mike Yeadon to postać prawdziwa. O drastycznym zwrocie pisze agencja Reuters. Można włączyć translatora dla tej strony
reuters.com/…pecial-report/health-coronavirus-vaccines-skeptic/
Panie Jezu przyjdź !
Quas Primas shares this
48
COVID - OSTATECZNE OSTRZEŻENIE DLA LUDZKOŚCI - DR MIKE YEADON
m.rekinek
Oto powód, dla którego w mediach korporacyjnych nie wspomina się już o Szwecji.

Szwecja ostatnio nie pojawiała się zbyt często w wiadomościach. Jest ku temu powód. We Francji co najmniej 100 000 osób wyszło na ulice w zeszły weekend, a kilka ośrodków szczepień zostało zdewastowanych po tym, jak prezydent Macron ogłosił, że ludzie wkrótce będą potrzebować koronapas, aby uzyskać dostęp do …More
Oto powód, dla którego w mediach korporacyjnych nie wspomina się już o Szwecji.

Szwecja ostatnio nie pojawiała się zbyt często w wiadomościach. Jest ku temu powód. We Francji co najmniej 100 000 osób wyszło na ulice w zeszły weekend, a kilka ośrodków szczepień zostało zdewastowanych po tym, jak prezydent Macron ogłosił, że ludzie wkrótce będą potrzebować koronapas, aby uzyskać dostęp do kawiarni, restauracji, teatrów i transportu publicznego.

Ogłoszono także nowe ograniczenia w innych krajach. W Australii obowiązują surowe blokady, a restauracje w Portugalii są zagrożone upadkiem z powodu nowych środków.

Jednym z krajów, o których w wiadomościach jest niewiele wzmianek, jest Szwecja. Kraj był wszędzie piętnowany za to, że nie nakazał blokady w 2020 roku. The Guardian nazwał szwedzkie podejście „nadciągającą katastrofą”. CBS stwierdziło, że Szwecja jest przykładem tego, jak tego nie robić.

Kraj nie zwrócił uwagi na krytykę. Szwecja wita turystów, w przeciwieństwie do swoich europejskich sąsiadów. Sklepy i szkoły są otwarte i praktycznie nie ma ograniczeń. Nie musisz nosić maseczek na twarz.

Jakie są konsekwencje szwedzkiego leseferyzmu? Prawie nikt nie umiera z Corony. Średnia siedmiodniowa wynosiła zero przez tydzień.

Ponieważ wiele narodów przygotowuje się do dalszych blokad, dzienna śmiertelność w Szwecji wciąż wynosi 0.

Rok po rozpoczęciu „pandemii” dowody na to, że Szwecja zrobiła wszystko dobrze, są przytłaczające. Kraj jest bardziej wolny i zdrowszy niż prawie każdy inny kraj w Europie.

uncutnews.ch/…den-in-den-konzernmedien-nicht-mehr-erwaehnt-wird/