Clicks192
Edward7
1

Jeżeli zmusili ludzi do noszenia masek to szczepionki też przyjmą

Maska Jest Znakiem Bestii W Formie Larwalnej

Ktoś niedawno powiedział mi, że maski są znakiem bestii w postaci larwalnej, a to wydaje mi się słuszną metaforą.

Larwa jest postacią młodą, którą wiele zwierząt i owadów przyjmuje przed dojrzewaniem. Często wygląd zwierzęcia w postaci larwalnej jest zupełnie inny niż u zwierzęcia dojrzałego. W ciągu kilku krótkich miesięcy zrezygnowaliśmy ze zwykłej działalności, aby ukryć twarz, bo inaczej nie można kupić artykułów spożywczych.

Dokładnie nie rozumiemy ani nie zgadzamy się co do dokładnej natury zagrożenia, ale w mgnieniu oka przeszliśmy od sugerowania masek, przez polecanie masek, przez maniery obowiązkowe w niektórych lokalizacjach, po maseczki wymagane w niektórych lokalizacjach, a New Jersey jest na czele , obecnie obowiązkowe są maski na zewnątrz w miejscach publicznych(USA), wszystko to jest egzekwowane przez prawo (co podlega karom grzywny i ryzyku aresztowania), a także wykluczeniu z gospodarki .

Przez cały czas obserwujemy nonszalancko ekspertów telewizyjnych , że nasz przyszły udział w gospodarce i społeczeństwie będzie zależał od naszej zgody na wszelkie nowe zasady i mandaty, które nam oferują.

Że będziemy badani, monitorowani, szczepieni i śledzeni, gdziekolwiek pójdziemy, i że aby kupić lub sprzedać, oddać cześć, pójść do szkoły lub zebrać się, będziemy musieli okazać dowód poddania się wymaganiom systemu.

W 2014 r. Australijski pisarz Steven Tritton ostrzegł nas, że przekroczyliśmy już Rubikon w tę przyszłość, ale aby przejść całą drogę, potrzebowaliśmy tylko odpowiedniego kryzysu, aby katalizować opinię publiczną na korzyść takich środków.

„Być może w obliczu takich zawirowań lub po ogólnoświatowym załamaniu gospodarczym następuje doniosłe przejście do społeczeństwa bezgotówkowego z wbudowanym urządzeniem obowiązkowym dla każdej osoby w celu uczestnictwa w nowym globalnym porządku finansowym. (kto ma kartę w banku - zostanie bez środków)

„Jednak nowo wyklutym systemem rewolucyjnym będzie system, który usidli ludzkość w totalitarnym globalnym społeczeństwie inwigilacyjnym, w przeciwieństwie do współczesnego świata, który kiedykolwiek widział taką zaawansowaną technologię. Przekroczyliśmy już Rubikon. ” ~ Steven Tritton w 2014 roku

W 2012 r. Opublikowaliśmy artykuł cytujący ojca licealistki z San Antonio, który sprzeciwił się wymaganiom szkoły, aby wszyscy uczniowie nosili identyfikatory RFID (identyfikacja częstotliwości radiowej) w celu śledzenia miejsca pobytu ucznia w celu zmniejszenia spóźnienia i wagarowania.

Nazwaliśmy odznaki „znakiem bestii”, a na pewno były one dużym wprowadzeniem do powstającej technologii, która stanie się tym, czego wielu strach jest prawdziwym znakiem.

Ale ludzie nie są tak głupi. Są przerażeni, ale nie tak głupi.

Tak więc, aby bestia mogła wkroczyć w wysiłek, aby wyśledzić i wyśledzić wszystkich, postęp musi być stopniowy, dotykając kluczowych punktów strachu po drodze, zawsze zwiększając intensywność kryzysu, aby pozwolić przysłowiowej żabie w garnku zostać do wrzenia, zanim zda sobie sprawę ze swojej nieuchronnej zagłady.

Aby ludzie przyjęli obowiązkowe środki takie jak te, muszą zostać oszukani, aby uwierzyć, że od tego zależy ich życie.

Wydaje się, że ludzie nie rozumieją w pełni tego, co jest rozdawane w tej desperackiej godzinie, ale bez wątpienia poczują to i będą chcieli to odzyskać w nadchodzącej dystopijnej przyszłości .

Mam wrażenie, że tracimy coś wyłącznie ludzkiego. Że maski faktycznie zmieniają sposób, w jaki się postrzegamy, i że odwracają nasze postrzeganie innych do zaufania.

Tam, gdzie kiedyś widzieliśmy uśmiechy i społeczność, teraz widzimy zmarszczone brwi, troskę i zagrożenie.

Czuję, że wskakujemy prosto w ciemną otchłań strachu , dając władzę i pierwszeństwo wewnętrznemu autorytarnemu, i że gdy tracimy odrobiny samodoskonalości, aby się dogadać, stajemy się zazdrośni i poruszeni z tymi, którzy nie chcą się zastosować .

„Twierdzę, że w ludzkości jest coś bardzo znaczącego, coś, co nie może się równać z rzeczywistością wirtualną, nigdy nie można zaprogramować sztucznej inteligencji.

„Słowa takie jak sumienie, współczucie, ciepło, życzliwość, hojność, spontaniczność, wyobraźnia, inspiracja i kreatywność dają pewne wskazówki, co to może być.” ~ Nigel Kerner

Na dzień dzisiejszy wymagane są maski. Jutro w telefonie pojawią się prawnie wymagane aplikacje do śledzenia kontaktów. Następnie wymagane świadectwa odporności i specjalne paszporty zdrowotne. Następnie przejdź do bardziej trwałej formy identyfikowalnej, możliwej do noszenia technologii, takiej jak tatuaż lub implant .

Nazwij to jak chcesz, ale jeśli chcesz dzisiaj nakarmić swoją rodzinę, lepiej się przygotuj .


A jeśli czytasz to po 2020 roku, mam nadzieję, że czas udowodni, że się mylę i że jakoś wspólnie zdołaliśmy zmiażdżyć ten nikczemny błąd, zanim rozwinie się on w pełną formę.
...
„Zmusił także wszystkich ludzi, wielkich i małych, bogatych i biednych, wolnych i niewolników, do otrzymania znaku na ich prawych rękach lub na czołach 17, aby nie mogli kupować ani sprzedawać, dopóki nie mieli znaku, którym jest znak nazwa bestii lub numer jej nazwy. ” ~
Objawienie 13

autor: Dylan Charles, Waking Times przez -humansarefree.com/…/covid-mask-mark…
...

Dlaczego wszyscy się mylili

1. Nowy wirus?
Pod koniec 2019, coronavirusa, którego uważano za nowy, wykryto w Chinach. Kiedy zidentyfikowano jego sekwencję genową, i nadano mu nazwę podobną do wykrytego w 2002 wirusa Sars, tj. Sars-CoV-2, to już wtedy powinniśmy się pytać w jakim stopniu ten wirus jest spokrewniony z innymi coronavirusami, które mogą wywołać chorobę u ludzi. Ale nie, zamiast tego dyskutowaliśmy z którego zwierzęcia jako części chińskiego jadłospisu mógł pojawić się ten wirus. Ale w międzyczasie wielu więcej uważa, że Chinczycy byli tak głupi, że uwolnili tego wirusa na siebie w swoim kraju. Teraz, kiedy rozmawiamy o opracowaniu szczepionki przeciwko temu wirusowi, nagle widzimy badania pokazujące, że ten tzw. nowy wirus jest bardzo mocno spokrewniony z Sars-1, jak i innymi koronavirusami, które dopadają nas co roku w formie przeziębień... Więc: Sars-Cov-2 w ogóle nie jest nowy, a tylko wirusem sezonowego przeziębienia, który się zmutował i znika latem, jak robią wszystkie wirusy przeziębieniowe, co teraz widzimy na całym świecie. Wirusy grypy mutują się znacznie bardziej, i nikt nigdy nie powiedziałby, że nowy szczep wirusa grypy był zupełnie nowy. Wielu weterynarzy denerwowało to twierdzenie o nowości, bo oni od lat szczepią koty, psy, świnie i krowy przeciwko koronawirusom.

Teraz wirus zniknął. Prawdopodobnie wróci zimą, ale to nie będzie druga fala, a tylko przeziębienie. Ci młodzi i zdrowi ludzie którzy teraz chodzą w maskach na twarzy lepiej niech noszą wtedy kask, bo ryzyko że coś spadnie im na głowę jest większe niż poważny przypadek Covid-19.


więcej -dakowski.pl/index.php zdj - humansarefree.com