Orędzia
111.5K

27 marca 2021 - Rozpoczęła się droga na Golgotę! Kto mi się nie spowiada, wkrótce zostanie zgubiony.

Jezus: Moje dziecko. Powiedz dzieciom, że podróż na Golgotę już się rozpoczęła i powiedz im, że zostało bardzo mało czasu na przygotowania.

Kto mi się nie spowiada, wkrótce zostanie zgubiony, ponieważ to, co dzieje się teraz w waszym świecie, ma i będzie miało druzgocące konsekwencje dla wszystkich, którzy nie nawrócą się do mnie, do ich tak bardzo kochającego Jezusa.

Dzieci, moje dzieci tak umiłowane przeze Mnie, obudźcie się! To, co stanie się z tobą z ręki tych, którzy czczą diabła, przyniesie ci ciężkie cierpienie i nad tobą.

Nie widzisz tego, ponieważ ślepo podążasz za tymi, którzy cię nie kochają!
Nie słyszysz tego, ponieważ wierzysz tym, którzy cię okłamują.
Nie wierzysz w to, ponieważ nie słuchasz mojego słowa, nie chcesz się do tego przyznać, a wygodniej jest pozwolić innym decydować o sobie io tobie!

Dzieci, obudźcie się, bo jeśli nie będziecie walczyć, zginiecie! Musicie się modlić, modlić, modlić się i wyznawać Mnie, waszemu Jezusowi. Tylko Ja, wasz Odkupiciel, mogę was poprowadzić przez ten czas cierpienia i trudności, ciemności i błędu, ale do tego potrzebuję waszego nieodwołalnego i zawsze odnawiającego Tak dla Mnie.

Tylko dusza, która jest całkowicie ze mną, pójdzie ze mną całą drogę, a to idzie bezpośrednio do mojego nowego królestwa. Ale wszyscy inni, których zdecydujesz przeciwko mnie - i zdecydujesz przeciwko mnie, jeśli nie podejmiesz decyzji - zostaną zgubieni i nie dotrzesz do bram nowego królestwa. Potop ognia będzie waszym losem i zginiecie w nich, więc ukochane dzieci, którymi jesteście, nawróćcie się teraz, znajdźcie do mnie, do waszego odkupiciela i przygotujcie się, ponieważ koniec jest bliski iz przerażeniem wy, którzy macie nie nawróceni na czas, przekonają się, że diabeł cię okłamał i zobaczysz cały urok, hipokryzję i oszustwo, ale wtedy będzie za późno, ukochane dzieci i wasza dusza będą cierpieć, cierpieć, cierpieć na zawsze, a ja nie będzie w stanie nic dla Ciebie zrobić. Amen.

Nawróćcie się do Mnie, do waszego Odkupiciela, abyście zostali oszczędzeni od udręk piekielnych, które na was czekają, jeśli nie przyjdziecie na czas do Mnie, do waszego Jezusa. Amen.

Moje dziecko. Poinformuj o tym również. Ludzie muszą się obudzić, ponieważ nie wiedzą, czego się spodziewać. Amen.

Tylko dusza, która jest całkowicie ze mną, wejdzie do mojego królestwa. Proszę powiedz dzieciom. Amen.

Z głęboką miłością, twój i twój Jezus, niosący krzyż na Golgotę. Amen.

Święty Bonawentura: Czas jest najważniejszy i powoli się zaciska, dla wszystkich tych, którzy wciąż są daleko od Pana Chrystusa. Ciemność staje się coraz większa i wkrótce koniec jest u twoich drzwi. Dzieci, wielu nie wierzy, ale to prawda, a ci, którzy wiernie i łaskawie służą diabłu, zginą, a niestety także wszyscy inni, którzy dadzą się oszukać, co za męka, to będzie dla tych biednych dzieci. kiedy pożre ich potop ognia. Jest jeszcze czas, więc nawracajcie się, dzieci, bo koniec nadejdzie jeszcze szybciej niż najsilniejszy wiatr dla wszystkich ludzi, więc bądźcie lepsi z Panem na ten czas i dziś, bo tylko z Nim można wejść do królestwa Gdzie jest miłość i pełne radości, dzieci wierne Panu wchodzą i będzie wieczność, która będzie trwała tysiąc lat, więc lepiej wszyscy bądźcie gotowi.

Przygotujcie się więc, Moje umiłowane dzieci, którymi jesteście, bo Pan jest blisko. Amen.

Pozostaję twoim Bonawenturą w głębokiej miłości. Amen.

Módlcie się dużo i żarliwie, bo tylko przez modlitwę zbliżysz się do Pana. Amen.
Orędzia
Tłumaczenie ze strony kommherrjesus.de