Orędzia
111.5K

27 marca 2021 - Rozpoczęła się droga na Golgotę! Kto mi się nie spowiada, wkrótce zostanie zgubiony

Jezus: Moje dziecko. Powiedz dzieciom, że podróż na Golgotę już się rozpoczęła i powiedz im, że zostało bardzo mało czasu na przygotowania. Kto mi się nie spowiada, wkrótce zostanie zgubiony, ponieważ …More
Jezus: Moje dziecko. Powiedz dzieciom, że podróż na Golgotę już się rozpoczęła i powiedz im, że zostało bardzo mało czasu na przygotowania.
Kto mi się nie spowiada, wkrótce zostanie zgubiony, ponieważ to, co dzieje się teraz w waszym świecie, ma i będzie miało druzgocące konsekwencje dla wszystkich, którzy nie nawrócą się do mnie, do ich tak bardzo kochającego Jezusa.
Dzieci, moje dzieci tak umiłowane przeze Mnie, obudźcie się! To, co stanie się z tobą z ręki tych, którzy czczą diabła, przyniesie ci ciężkie cierpienie i nad tobą.
Nie widzisz tego, ponieważ ślepo podążasz za tymi, którzy cię nie kochają!
Nie słyszysz tego, ponieważ wierzysz tym, którzy cię okłamują.
Nie wierzysz w to, ponieważ nie słuchasz mojego słowa, nie chcesz się do tego przyznać, a wygodniej jest pozwolić innym decydować o sobie io tobie!
Dzieci, obudźcie się, bo jeśli nie będziecie walczyć, zginiecie! Musicie się modlić, modlić, modlić się i wyznawać Mnie, waszemu Jezusowi. Tylko Ja, wasz Odkupiciel, mogę was …More
Orędzia
Tłumaczenie ze strony kommherrjesus.de