Clicks1.3K
zbyszek
1

Kto i ile zapłacił za promocję homo-bajeczek w miejskiej bibliotece?

W bibliotece publicznej na warszawskiej Pradze dzieci mogą wypożyczyć książeczkę o homoseksualnych książętach. Książka „Król i król” Lindy de Haan i Sterna Nijlanda wywołała oburzenie wśród rodziców.
To bajeczka o księciu, który szuka żony, ale nie podoba mu się żadna z przedstawicielek księżniczek, więc zakochuje się w bracie jednej z nich. Homoseksualni książęta biorą ślub i żyją długo i szczęśliwie.
Książeczka jest zaopatrzona w dużą ilość ilustracji, które jeszcze bardziej niż tekst pobudzają dziecięcą wyobraźnię.

źródło: fronda.pl
LovVal
Odsyłam do wykładów ks. prof. Tadeusza Guza np.,
www.polishclub.org/…/ks-prof-tadeusz…

oraz
www.pch24.pl/tv,ks--prof--ta…

Skoro człowieka traktuje się li tylko jako materię i to na dodatek celem ideologii ma być HAOS i NICOść, to gwałt na najbardziej niewinnych ma ten cel haosu i nicości przyśpieszyć. Niedaleko już do tego, jak mówi ksiądz Natanek, by ustawowo zatwierdzić współżycie ze …More
Odsyłam do wykładów ks. prof. Tadeusza Guza np.,
www.polishclub.org/…/ks-prof-tadeusz…

oraz
www.pch24.pl/tv,ks--prof--ta…

Skoro człowieka traktuje się li tylko jako materię i to na dodatek celem ideologii ma być HAOS i NICOść, to gwałt na najbardziej niewinnych ma ten cel haosu i nicości przyśpieszyć. Niedaleko już do tego, jak mówi ksiądz Natanek, by ustawowo zatwierdzić współżycie ze zwierzętami - toć podobno niewiele, wg genderystów różni nas od nich.