CZY WSZYSCY JESTEŚMY OFIARAMI TELEWIZJI ?

Wiadomo, że ludzie są wrażliwi i czasami naśladują to, co widzą . Czy to naprawdę wydaje się „normalne”, że tak wiele obrazów transmitowanych przez telewizję i filmy do podświadomości milionów umysłów, ukazujących ludzi zabijających i krzywdzących innych ludzi, jest przekazywanych za pośrednictwem ogromnego asortymentu dramatów kryminalnych i brutalnych filmów?
W serialach mydlanych, które dotyczą relacji, oszustwo jest częstym tematem. Czy jesteśmy zaprogramowani, że to jest nowa „normalność”? W wiadomościach można zobaczyć „przestępstwa naśladowcze” i inne sytuacje skrajnej przemocy, które pojawiają się z większą częstotliwością w wiadomościach.
W Chinach stworzyli całą branżę usuwania przemocy z filmów pochodzących z USA, ponieważ uważają, że mają one niezdrowy wpływ na ich społeczeństwo. Nie można lekceważyć wpływu telewizji, ponieważ przeciętny Amerykanin ogląda 153 godziny telewizji miesięcznie.

Twórcy rzeczywistości
Ekspert ds. Mediów Hal Becker powiedział kiedyś:

„Znam sekret sprawiania, by przeciętny Amerykanin uwierzył we wszystko, czego od niego chcę. Pozwól mi tylko sterować telewizją… Włączasz coś do telewizora i to staje się rzeczywistością. Jeśli świat poza telewizorem zaprzecza obrazom, ludzie zaczynają próbować zmienić świat tak, aby przypominał obrazy z telewizora. ”
Statystyki z 1988 roku, które na pewno są łagodne w porównaniu z dzisiejszymi, pokazały, że w ciągu tygodnia oglądania telewizji widzowie są świadkami 670 morderstw, 15 gwałtów, 848 walk, 419 strzelanin lub eksplozji, 11 napadów z bronią w ręku, 8 samobójstw, 32 wzięć zakładników , 27 scen tortur, 9 defenestracji, 13 uduszeń i 11 scen wojennych.
Już w latach czterdziestych Tavistock pośpiesznie zbadał wpływ telewizji na ludzkie zachowanie. Naukowcy odkryli, że 30 sekund po rozpoczęciu oglądania telewizji mózg automatycznie zaczyna wytwarzać fale alfa , czyli zmodyfikowany stan świadomości.
Widz przechodzi w stan podobny do transu, rodzaj lekkiej hipnozy . Cała ich uwaga skupia się na ekranie, podczas gdy reszta otoczenia jest ignorowana. W tym stanie półświadomości stają się bardzo podatni na komunikaty zawarte w programach.

Metoda osadzania sugestii w telewizji wysokiej rozdzielczości
Dziś z HD-TV Telewizja cyfrowa o wysokiej rozdzielczości, która umożliwia przesyłanie znacznie większej ilości informacji w celu przesłania cichego dźwięku rozproszonego (SSSS). Ta niegdyś tajna psychotroniczna technologia Pentagonu działa od 1990 roku.
W 1991 roku została użyta podczas pierwszej wojny w Zatoce Perskiej do zmanipulowania irackich żołnierzy do masowej kapitulacji. Jak uległe dzieci, 200 000 mężczyzn wyszło ze swoich bunkrów na pustyni i padło na kolana, zanim zbliżyło się do wojsk amerykańskich.
SSSS może być transmitowany zarówno w telewizji cyfrowej HD o wysokiej rozdzielczości, jak i dowolnym cyfrowym strumieniu wideo, który umożliwia każdej osobie posiadającej komputer osobisty podłączony do Internetu dostęp i oglądanie popularnych programów telewizyjnych. Jest to dostępne bezpłatnie za pośrednictwem firm takich jak Hulu.
W ten sposób monitory komputerowe i ekrany HD-TV transmitują SSSS i łączą je z podprogowo pulsującymi obrazami, aby wywołać określone emocje i reakcje fizyczne u wszystkich słuchaczy lub wybrany typ DNA (Czarni, Orientalni, kobiety itp.).
Jeśli uzyskana zostanie próbka DNA osoby, może ona być skierowana nawet do wybranych osób. Eksperymenty wykazały, że jest skuteczny – przy różnym poziomie skuteczności – u około 85% populacji, podczas gdy pozostałe 15% wydaje się być odporne na takie próby kontroli umysłu.

Możesz zobaczyć, dlaczego niektórzy mówią …
To, co widzimy w telewizji i realia kreowane przez aktorów rozrywki, podpowiada podświadomości możliwe realia. Chociaż świadomy umysł neguje niedopuszczalne rzeczywistości, podświadomość akceptuje wszystko bez oceniania. Nigdy nie należy lekceważyć siły sugestii, jeśli chodzi o jej wpływ na nasze życie.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
,,rządzi nami wysoka kadra lichwiarzy i spekulantów, od Billa Gatesa, który inwestuje w duże gospodarstwa rolne w przededniu kryzysu żywnościowego, lub w szczepionki tuż przed wybuchem pandemii, do George’a Sorosa, który spekuluje na wahaniach walut i obligacji rządowych i wraz z Hunterem Bidenem finansuje biolaboratorium na Ukrainie.
.
Myślenie, że nie ma związku między podżegaczami do …
More
.

,,rządzi nami wysoka kadra lichwiarzy i spekulantów, od Billa Gatesa, który inwestuje w duże gospodarstwa rolne w przededniu kryzysu żywnościowego, lub w szczepionki tuż przed wybuchem pandemii, do George’a Sorosa, który spekuluje na wahaniach walut i obligacji rządowych i wraz z Hunterem Bidenem finansuje biolaboratorium na Ukrainie.
.
Myślenie, że nie ma związku między podżegaczami do tych zbrodni a tymi, którzy je realizują na najwyższych szczeblach rządów krajowych, UE i ONZ, jest oznaką złej wiary, ponieważ nawet dziecko mogłoby zrozumieć, że jesteśmy zakładnikami grupy technokratów, którzy są ideologicznie dewiacyjni i moralnie skorumpowani.
.
Narody świata muszą odzyskać swoją suwerenność, która została uzurpowana przez globalistyczne elity.

Podżegacze do tej zbrodni pokazują się dumnie na Forum w Davos, na spotkaniach Komisji Trójstronnej czy Grupy Bilderberg wraz z


rządzącymi,

premierami,

dyrektorami gazet

i nadawcami telewizyjnymi,

prezesami banków społecznościowych

i dyrektorami platform społecznościowych

oraz międzynarodowych korporacji,

bankierami

i dyrektorami agencji ratingowych,


prezesami fundacji i samozwańczymi filantropami.

Wszyscy oni podzielają tę samą agendę – którą publikują na swoich stronach internetowych – i są tak pewni własnej siły, że bezkarnie potwierdzają – jak to ostatnio uczynili Soros i Schwab – że konieczne jest stworzenie narracji, która będzie przekazywana przez media głównego nurtu, aby ich decyzje były akceptowane przez ludzi.

Przyjmują oni cenzurę i masową manipulację jako instrumentum regni, czego mieliśmy dowód zarówno w przypadku farsy pandemicznej, jak i pro-Zelenowskiej propagandy na Ukrainie.,,

.
...
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU