Zanieczyszczenie rzek, czy nie przesadzili w tym roku z opryskami geoinżynieryjnymi ... rtęć jest składnikiem popiołu lotnego z węgla, który jest obecnie rozpylany przez samoloty ...

Rtęć jest jedną z najbardziej toksycznych substancji na świecie, a teraz wiemy, że rtęć jest powszechnym składnikiem popiołu lotnego z węgla, który jest obecnie rozpylany przez samoloty ...

kla.tv/…/08/23327/EstCeQuAFwOnJoueARendreLaMeteo_480p.webm
Upał i susza stanowią obecnie obciążenie dla rolnictwa. Długotrwałe pożary mobilizują w wielu miejscach straż pożarną. Przyczyna wydaje się oczywista dla mediów : "winne są zmiany klimatyczne wywołane przez człowieka, czyli emisja CO2". Jako możliwe rozwiązanie coraz częściej mówi się o tak zwanej geoinżynierii słonecznej. Polega to na odbijaniu promieni słonecznych poprzez rozpylanie substancji mających na celu schłodzenie ziemi.

Radio MDR podejmuje pytanie od słuchacza, który chce wiedzieć, czy odbywają się już loty, podczas których samoloty rozpylają "odpowiednie" substancje. Ulrike Niemeier z Instytutu Maxa Plancka w Hamburgu potwierdza, że jest to technologicznie wykonalne: "Oczywiście ma to skutki uboczne: negatywne są takie, że zmniejszylibyśmy również średnią ilość opadów na Ziemi. Nie mielibyśmy już naprawdę głęboko niebieskiego nieba, ale wyglądałoby ono lekko mlecznie..." oraz że "...z pewnością mogłoby to mieć skutki psychologiczne".

Ona i inni rozmówcy wzywają do dalszych badań nad geoinżynierią. Jeśli przyjrzymy się bliżej wypowiedziom Ulrike Niemeier, to rozpylenie substancji spowodowałoby mniej opadów i mleczne niebo. Oba zjawiska są w ostatnich latach obserwowane z coraz większą częstotliwością. Rodzi to pytanie, czy rzeczywiście jest to zupełnie nowa technologia, jak twierdzono, a badania nad nią dopiero się rozpoczęły. W dalszej części Kla.tv podejmuje wskazówki z mediów głównego nurtu, że badania i stosowanie broni klimatycznej najwyraźniej ma już długą historię. Zapraszamy do obejrzenia poniżej głównej treści Le débat sur le CO2 comme moyen de détourner l'attention de la manipulation ... w języku angielskim: „Debata o CO2 sposobem na odwrócenie uwagi od manipulacji pogodą przez wojsko”. Zacznijmy nasze poszukiwania wskazówek:

14 marca 2019 r. szwajcarska minister środowiska Simonetta Sommaruga powiedziała, co następuje w wywiadzie na marginesie "4 Zgromadzenia Narodów Zjednoczonych ds. Środowiska" Simonetta Sommaruga: „Tak, Szwajcaria próbowała poruszyć temat geoinżynierii, czyli rozpylania cząstek do atmosfery, starali się uczynić z tego temat debaty w celu zebrania informacji, a my możemy przyjrzeć się korzyściom i zagrożeniom. … To testy, które wykonujemy nie znając nawet konsekwencji. Temat jest zbyt ważny, a może nawet zbyt problematyczny, by go po prostu zignorować. »

Pani Sommaruga mówi tutaj o testach rozpylania cząstek do atmosfery. Ale czy te eksperymenty są nowe i czy są jeszcze w powijakach, na małą skalę?

14 stycznia 2009 r. meteorolog Gunther Tiersch wygłosił niepokojące uwagi podczas prognozy pogody w niemieckiej telewizji ZDF: Gunther Tiersch wyjaśnia pogodę na mapie pogodowej tymi słowami: „A potem mamy tu coś, czego nie możemy zidentyfikować jako śnieg lub deszcz, tutaj na zachodzie te krzywe linie, to prawdopodobnie kilka samolotów, samolotów wojskowych, wyemitowanych do popołudnia nad Morzem Północnym, około 5-6 kilometrów nad poziomem morza. Nie ma to nic wspólnego z pogodą...

Niedługo potem ZDF przeprowadza wywiad z Karstenem Brandtem, ekspertem z serwisu pogodowego, ze względu na liczne pytania widzów dotyczące tego raportu pogodowego. Oto mocno skrócona wersja oryginalnego sformułowania: „Zjawisko, które dobrze zna Karsten Brandt ze służby meteorologicznej „Donnerwetter”. Meteorolodzy po raz pierwszy zauważyli te dziwne chmury widmowe w 2005 roku. Okręty wojenne również kamuflują się takimi chmurami stworzonymi przez człowieka. Spangles (sztuczne chmury, które zakłócają na przykład radary) zostały opracowane już podczas II wojny światowej. Podczas gdy w tamtych czasach były wykonane z pasków cyny, dziś są to włókno szklane napylone aluminium o długości 15-25mm i średnicy 1/2 cala, około 100 mikronów. Jeśli włókna są o połowę krótsze od długości fali radaru, pojawia się bałagan. Kiedy zobaczysz ogromne widmowe chmury nadciągające z kierunku holenderskiego wybrzeża, można sobie wyobrazić, że na Republikę Federalną nieustannie spadają tony tej substancji. »

Meteorolog Karsten Brandt: „Tworzymy strefy ekologiczne i inne, i podobno strefa ekologiczna nie obowiązuje na wysokości czterech czy pięciu tysięcy metrów nad Morzem Północnym i nie obowiązuje nad Niemcami. To, co się tam rozprzestrzenia, nie odgrywa żadnej roli. Uważam, że to niesamowite! »… „Nawet jeśli te chmury nie pochodzą od niemieckich sił zbrojnych, to nikt nie czuje się odpowiedzialny za substancje, które regularnie spadają na Niemcy, a które w rzeczywistości są zabronione, meteorolodzy uważają to wszystko za bzdury. » „Absurd to bardzo miłe słowo, to oszustwo ludności. »

Niemiecki fizyk i prezenter telewizyjny Jochen Bublath wygłosił bardzo szczegółowe wypowiedzi na temat manipulacji pogodą przez wojsko w filmie dokumentalnym dla niemieckiego nadawcy ZDF. Do 2008 roku Bublath był projektantem naukowego programu telewizyjnego ZDF „Abenteuer-Forschung” („Badania: przygoda”). W jednym odcinku opowiada o manipulowaniu pogodą przez wojsko za pomocą ogromnych systemów antenowych i produkcji sztucznych chmur. Oto fragment w oryginalnym brzmieniu:

Jochen Bublath: „Podejrzewa się, że potężne nadajniki HAARP i duże systemy antenowe są również wykorzystywane do tych testów wojskowych. Gakona na Alasce: Z dala od cywilizacji, wojsko amerykańskie prowadzi tutaj obiekt do manipulowania jonosferą. Nazwa tego tajemniczego projektu to HAARP. Ogromny las anten może emitować fale radiowe do jonosfery… Falami radiowymi próbujemy zmienić jonosferę. Fale radiowe pompują energię do tej warstwy naładowanych elektrycznie cząstek. Jonosfera jest naładowana, rozszerza się w tych punktach i wykazuje zakłócenia. Możliwość sprawiania trudności przeciwnikowi wojskowemu. Ale oficjalnie HAARP jest przeznaczony wyłącznie do badań nad jonosferą. »

Bublath informuje również o podobnym obiekcie w pobliżu Tromsø w Norwegii. Potem następuje fragment z BBC o produkcji sztucznych chmur przez NASA. Krótko podsumowując do tej pory: Ponad 10 lat temu ZDF poinformował o podejściu wojskowym do wpływania na pogodę w celach wojskowych poprzez emisję cząstek i użycie ogromnych systemów antenowych. Ale posłuchaj przeciwnego głosu, który bardzo szczegółowo wyjaśnia naturę i cele manipulacji czasem: Hiszpański kanał telewizyjny „La 8 Zamora TV” przeprowadził wywiad z Josefiną Fraile ze stowarzyszenia „Terra SOS-Tenible” 19 października 2017 r.; wywiad nosi tytuł „Geo-inżynieria – Pakt milczenia”. Fragmentów można posłuchać tutaj. Na początku mówi się o zakazie tzw. broni klimatycznej.

Josefina Fraile odnosi się do Konwencji ENMOD („Konwencja o zakazie stosowania technik modyfikacji środowiska do celów wojskowych lub innych wrogich celów”). Jest to traktat międzynarodowy przyjęty w 1976 roku przez Organizację Narodów Zjednoczonych (ONZ) na mocy rezolucji 31/72. Wyraźnie wspomina o interwencjach, które mają następujące skutki: – Trzęsienia ziemi lub zmiany w skorupie ziemskiej – Tsunami – Zjawiska meteorologiczne, takie jak cyklony, tornada, formowanie się chmur, opady/deszcze – Zakłócenie równowagi ekologicznej regionu – Wpływ na prądy morskie, itp.

Josefina Fraile: Istnieje porozumienie, że broń klimatyczna nie może być użyta w konflikcie zbrojnym. Ale w rzeczywistości jest on nadal używana. Co można i co się robi z tą bronią? Dzięki tej broni możesz tworzyć deszcz, burze, chmury, błyskawice, burze w dowolnym miejscu na świecie. Albo wręcz przeciwnie: można rozpuścić fronty deszczowe, zatrzymać opady gradu i śniegu, a także oczywiście wywołać suszę. Co się dzieje? Ta broń kontroli klimatu, ktokolwiek ją posiada, ma absolutną kontrolę nad zasobami planety, zwłaszcza nad zasobami żywności. Czyli mówiąc wprost: jeśli jakiś kraj ma tę technologię, to kontroluje światowy kran z wodą. Albo robisz, co ci każą i dostajesz wodę, albo jesteś przeciwny i twój kraj cierpi na głód wody. Przerwa, złamanie, zniszczenie zasobów wodnych. Powoduje to przedłużające się okresy suszy i prowadzi do niemożności wyżywienia ludności tego kraju. Skutkiem tego jest głód. To jest prawdziwe! Niektóre kraje posiadają tę technologię, a w Stanach Zjednoczonych jest ona już elementem polityki zagranicznej. Raport północnoamerykańskich sił powietrznych nosi tytuł - "Owning the Climate by 2025". Ten samozwańczy tytuł pozostawia nas bez wyrazu i bez tchu. Jak ktoś może być tak zarozumiały, by chcieć kontrolować światowy kran z wodą, jest dla nas wszystkich niepojęte. Raport ten wskazuje również, że zmiany klimatyczne staną się częścią polityki zagranicznej USA. Czy światu się to podoba, czy nie. I ta polityka jest realizowana poprzez umowy dwustronne, poprzez organizacje takie jak NATO (oni są za nas odpowiedzialni) czy poprzez ONZ. W rzeczywistości na ostatnim Zgromadzeniu Ogólnym ONZ, w sekcji D piątego raportu na temat zmian klimatu, IPCC został mniej lub bardziej uprawniony do tego, co nazywa się GEO-inżynierii. Oczywiste jest, że ten kto posiada tę technikę może wywierać presję na kogo chce i kiedy chce. Gdy tylko ta metoda prowadzenia wojny została zakazana przez ONZ, logicznie zadaliśmy sobie pytanie: Czy kraj, który może kontrolować klimat, a więc ma władzę nad światowymi zasobami, porzuci tę zasadę tylko dlatego, że - z dużym opóźnieniem - podpisał porozumienie ONZ? Nie, nie będzie. Jedyne, co pozostało temu krajowi do zrobienia, to dać temu psu nową obrożę. Innymi słowy, stwórz globalny problem, a następnie zaproponuj globalne rozwiązanie. Problemem globalnym było stworzenie nowej religii: "Zmiany klimatu i globalne ocieplenie".

Czy zatem główny nurt próbuje zaakceptować interwencje dotyczące naturalnych wzorców pogodowych pod przykrywką środków ochrony klimatu? Oczywiście tak. Już w 2015 roku np. szwajcarska radiostacja SRF 4 zaprezentowała rodzaj ochrony przeciwsłonecznej dla Ziemi na wysokościach atmosfery. Według Thomasa Petera, chemika atmosferycznego ze Szwajcarskiego Federalnego Instytutu Technologii w Zurychu, można to zrobić na przykład za pomocą niezliczonych małych cząstek przelatujących przez atmosferę jak maleńkie lustra. Te natychmiast odbijałyby światło słoneczne z powrotem w kosmos. … Wielu ekspertów i organizacji środowiskowych jest bardzo sceptycznie nastawionych do geoinżynierii. I tak jest coraz więcej badaczy, takich jak Międzyrządowy Zespół ds. Zmian Klimatu (IPCC) i Amerykańska Narodowa Akademia Nauk, którzy ostatnio opowiedzieli się za poważnym badaniem "ochrony" słonecznej Ziemi. Temat staje się w ten sposób społecznie akceptowalny, mówi Ken Caldeira z Uniwersytetu Stanforda w Kalifornii.

Podsumujmy:
Z tej okazji w 2019 roku szwajcarski minister środowiska wezwał do debaty na temat rozpylania cząstek do atmosfery.
Już ponad 10 lat temu meteorolodzy i wyspecjalizowani dziennikarze mówili w oficjalnych mediach o nielegalnych praktykach manipulacji pogodą, na przykład poprzez rozpylanie cząstek lub interweniowanie w jonosferze za pomocą niezwykle silnych fal radiowych.
Josefina Fraile ujawniła interesy militarne stojące za użyciem tak zwanej broni klimatycznej, zakazanej w 1977 r. z już wspomnianego powodu. Widzi próbę uczynienia zakazanej „broni klimatycznej” akceptowalną, zmieniając jej nazwę na „program ochrony klimatu”. W kontekście silnych interesów wojskowych zrozumiałe jest, że oficjalne media podsycają teraz strach przed CO2 i nie mówią ani słowa o zupełnie innych przyczynach susz, powodzi i wszelkiego rodzaju katastrof pogodowych.


Czy to możliwe, że biorąc pod uwagę wszystkie fakty wymienione w tym programie, panika wokół CO2 stanowi zamiast tego gigantyczne rozproszenie i oszustwo populacji, która w rzeczywistości jest kontrolowana i osłabiana przez substancje szkodliwe dla zdrowia z nieprzekonujących powodów? Skuteczna ochrona środowiska zaczyna się od znalezienia poważnych przyczyn niszczenia środowiska i podniesienia świadomości społecznej w tych kwestiach. Kla.tv pozostaje do Państwa dyspozycji…przyjmujemy zeznania i informacje od świadków…

Źródła / Linki:
1. Program Hörer machen: Mit Geo-Engineering den Klimawandel stoppen: Wie realistisch ist das? | MDR.DE
2. Schweizer Umweltministerin: https://youtu.be/9rDmEY3tF3U
3. Schweizer Radio (SRF 4 z 20.02.2015): https://www.srf.ch/play/radio/popupaudioplayer?id=70c16bcd-e3a8-4ac1-9255-7c2db5a38780 Chemtrails - SCHWEIZER-Radio (SRF4) 20.02.2015
4. Wetterbericht ZDF: ZDF heute-journal 14.01.2009 Wetter - Chemtrails
5. Karsten Brandt (ab Minuta 2:30): https://www.youtube.com/watch?v=zbwE4icBlF0
6 ARD-Tagesschau i ZDF-Sendung-Zusammenschnitt: Zu Wettermanipulationen (HAARP und Chemtrails):
https://www.youtube.com/watch?v=zbwE4icBlF0 Klimawandel: Experimente mit Geo-Engineering
7. Wywiad z Josefiną Fraile: ENTREVISTA JOSEFINA FRAILE TERRA SOSTENIBLE (hiszpański)
GEOINGENIERIA ¿Pacto de silencio? ENTREVISTA JOSEFINA FRAILE TERRA SOSTENIBLE – Hasta los Huevos https://www.youtube.com/watch?v=zbwE4icBlF0
(Deutsch, od 8:16 Min.) 8. ENMOD-Konvention (Verbot von „Klimawaffen „): Kennen Sie eigentlich die ENMOD-Konvention gegen Wetterwaffen aus dem Jahre 1976? | Radio Utopie
9. Militär beherrscht das Wetter bis 2025 (englische Quelle): Weather As A Force Multiplier: Owning The Weather In 2025 : USAF Air University, Air Command and Staff College : Free Download, Borrow, and Streaming : Internet Archive
10. Informationsplattform zu Geo-Engineering (englische Quelle): Geoengineering Affects You, Your Environment, and Your Loved Ones Est-ce qu’on joue à rendre la météo folle ? – Nouveau Monde

Czy w tym roku czasem nie przesadzili z tymi opryskami, w lipcu było wyjątkowo strute niebo. Wszystko co jest rozpylane na niebie, w wyglądającymi chaotycznie - ruchem samolotów , w końcu znajdzie się w rzekach. Skażenie wielu największych rzek świadczy o tym że cały kraj jest struty, jeśli skażone są rzeki to cała woda pitna jest skażona ... problemy z kręgosłupem u wielu ludzi może świadczyć także o skażeniu wody pitnej metalami ciężkimi , niestety żaden filtr, nawet filtr odwróconej osmozy nie oczyści wody z trucizn np z glifosatu, czy innych ...

Nanoarkusze grafenowe w wodzie deszczowej. Próbkę pobrano kilka godzin po zaobserwowaniu na niebie zjawiska chemtralis. Tak jak ten nanomateriał można znaleźć w roztworach wodnych , solankach fizjologicznych , szczepionkach i wielu innych wyrobach o zastosowaniu medycznym i przemysłowym, tak można go znaleźć praktycznie we wszystkim. Wyjaśnia to również, dlaczego są ludzie, którzy są "magnetyczni" bez zaszczepienia, czy poddania się badaniom lekarskim, i bez masek itp. Wiele tajemnic odkrywa się stopniowo. "Piąta Kolumna": nano-arkusze grafenowe również w wodzie deszczowej
Hiszpański rząd nakazał armii po cichu spryskać swoich obywateli śmiertelnymi śladami chemicznymi za zgodą ONZ pod przykrywką „stanu wyjątkowego w celu zarządzania sytuacją kryzysową zdrowotną wywołaną przez Covid-19”. Program chemtrail, który polega na rozpylaniu biocydów na ludność, zatwierdzony dekretem królewskim, został po cichu uznany przez rząd 16 kwietnia 2020 r., zaledwie miesiąc po tym, jak Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła, że Covid-19 jest "pandemią"( być może to pochodna DDT ) - Armia kazała rozpylić śmiercionośne chemikalia — Hiszpania

Aluminium - Nanocząsteczki aluminium to paskudny materiał. W karcie charakterystyki (MSDS) opracowanej przez firmę US Research Nanomaterials, Inc. stwierdzono, że mogą one powodować: problemy z oddychaniem, podrażnienie skóry, podrażnienie oczu, nowotwory, chorobę Alzheimera, choroby płuc, nowotwory oraz zaburzenia żołądkowe lub jelitowe.
Bar- Wyniki badań próbek wody deszczowej z całego świata konsekwentnie pokazują również bar, który może być również składnikiem popiołu lotnego z węgla. Bar jest wysoce toksyczny.
Stront- Wyniki badań próbek wody deszczowej, a także innych, takich jak wyniki badań próbek powietrza atmosferycznego zebrane przez dr Herndona, również wykazały obecność strontu. Stront może być składnikiem popiołów lotnych z węgla. Nie jest to zaskakujące, ale podobnie jak aluminium i bar, stront jest również wysoce toksyczny.

Rtęć - Dr J. Marvin Herndon opublikował artykuł z grudnia 2017 r., którego współautorem jest dr Mark Whiteside, w którym autorzy piszą konkretnie o wpływie rtęci na zdrowie człowieka. Od dawna wiadomo, że rtęć jest jedną z najbardziej toksycznych substancji na świecie, a teraz wiemy, że rtęć jest powszechnym składnikiem popiołu lotnego z węgla, który jest obecnie rozpylany w megatonach . Autorzy piszą: „Pomimo zaostrzonych przepisów dotyczących emisji rtęci, ilość rtęci mierzonej w wodzie deszczowej wzrasta. Ponieważ wiadomo, że górna troposfera zawiera utlenioną, związaną z cząstkami rtęć, prawdopodobne jest, że rozpylany w tym regionie ukryty aerozolowany popiół lotny z węgla jest głównym źródłem zanieczyszczenia rtęcią. Rtęć wpływa na wiele układów w ciele, potencjalnie powodując choroby neurologiczne, sercowo-naczyniowe, moczowo-płciowe, reprodukcyjne, immunologiczne, a nawet genetyczne”. - Dr J. Marvin Herndon opublikował artykuł z grudnia 2017 r., którego współautorem jest dr Mark Whiteside, w którym autorzy piszą konkretnie o wpływie rtęci na zdrowie człowieka. Od dawna wiadomo, że rtęć jest jedną z najbardziej toksycznych substancji na świecie, a teraz wiemy, że rtęć jest powszechnym składnikiem popiołu lotnego z węgla, który jest obecnie rozpylany przez megatonę.

Autorzy piszą: „Pomimo zaostrzonych przepisów dotyczących emisji rtęci, ilość rtęci mierzonej w wodzie deszczowej wzrasta. Ponieważ wiadomo, że górna troposfera zawiera utlenioną, związaną z cząstkami rtęć, prawdopodobne jest, że rozpylany w tym regionie ukryty aerozolowany popiół lotny z węgla jest głównym źródłem zanieczyszczenia rtęcią. Rtęć wpływa na wiele układów w ciele, potencjalnie powodując choroby neurologiczne, sercowo-naczyniowe, moczowo-płciowe, reprodukcyjne, immunologiczne, a nawet genetyczne”.

Doniesienia o masowym wymieraniu roślin i zwierząt, potencjalnie z powodu smug chemicznych, są szeroko rozpowszechnione. Opryskiwanie rozległych obszarów Ziemi dziesiątkami tysięcy megaton toksycznych odpadów prawdopodobnie również przyczynia się do alarmującego tempa wymierania gatunków zwierząt. Chociaż w grę wchodzi wiele innych czynników, smugi chemiczne z pewnością nie pomagają. Centrum Różnorodności Biologicznej informuje, że:
„Naukowcy szacują, że ' re teraz utraty gatunków w 1000 do 10000 razy szybciej tła, z dosłownie dziesiątki dzieje wymarły codziennie. To może być naprawdę przerażająca przyszłość, ponieważ nawet 30 do 50 procent wszystkich gatunków może wyginąć do połowy wieku”. Po raz kolejny nasz Spartakus ze smoczą energią, dr J. Marvin Herndon, zajął się tą sprawą. Dr Herndon ponownie połączył siły z dyrektorem medycznym departamentu zdrowia hrabstwa Monroe na Florydzie, dr. Markiem Whiteside, MD, MPH, aby opublikować serię recenzowanych artykułów w czasopismach dotyczących biosfery eksperymenty geoinżynieryjne i omówimy je tutaj.

Zacznijmy od dołu łańcucha pokarmowego. W czerwcu 2019 r. Herndon i Whiteside opublikowali artykuł zatytułowany „Rola lotnego popiołu z węgla w aerozolu w globalnej nierównowadze planktonu: przypadek kryzysu toksycznych alg na Florydzie”. W tym artykule autorzy dostarczają dowodów na poparcie twierdzenia, że popiół lotny z węgla, rozpylany przez megatonę w naszej biosferze, powoduje między innymi nadmiar szkodliwych zakwitów planktonu, co z kolei ma bardziej szkodliwe skutki. Autorzy piszą: „Naszym celem jest przeanalizowanie wpływu wielorakich składników lotnego popiołu z węgla w aerozolu w odniesieniu do coraz częstszego występowania HAB [szkodliwych zakwitów glonów]. Zanieczyszczenia aerozolem lotnego popiołu węglowego (CFA) z niesekwestrowanych emisji z elektrowni węglowych oraz z nieujawnionych, choć „ukrytych na widoku”, operacji geoinżynierii w postaci cząstek troposferycznych wyrządzają nieodwracalne szkody w wód powierzchniowych na świecie i powodują ogromne szkody dla zdrowie ludzkie (w tym rak płuc, choroby układu oddechowego i neurodegeneracyjne) oraz zdrowie środowiskowe (w tym poważne wymieranie owadów, ptaków i drzew). Stale rosnący toksyczny koszmar czerwonych przypływów i niebiesko-zielonych alg na Florydzie jest mikrokosmosem o podobnej aktywności na całym świecie. Osadzanie się cząstek aerozolu w atmosferze, przede wszystkim żelaza przyswajalnego, drastycznie zmieniło równowagę globalnej społeczności planktonu w kierunku szkodliwych zakwitów glonów i sinic w wodzie słodkiej i słonej”.

Nieco dalej w łańcuchu pokarmowym znajdujemy owady. Herndon i Whiteside również pracowali w tej dziedzinie. W sierpniu 2018 roku ukazał się ich artykuł zatytułowany „Previous Unacknowledged Potential Factors in Catastrophic Bee and Insect Die-off Arising from Coal Fly Ash Geoengineering”. W tej pracy autorzy uzasadniają wiele szkodliwych, obserwowanych skutków rozpylania chemtrail na owady. Możemy przestać się zastanawiać, dlaczego populacje pszczół są dziesiątkowane. Autorzy piszą: „Główne składniki CFA [popiół lotny z węgla], krzem, aluminium i żelazo, składające się w części z magnetytu (Fe3O4), wszystkie mają istotne potencjalne działanie toksyczne na owady. Wiele pierwiastków śladowych w CFA jest szkodliwych dla owadów; kilka z nich (np. arsen, rtęć i kadm) stosuje się jako środki owadobójcze. Toksyczne cząstki i metale ciężkie zawarte w CFA zanieczyszczają powietrze, wodę i glebę, a tym samym wpływają na całą biosferę. Wykazano, że składniki CFA, w tym aluminium, które można wyekstrahować w formie ruchliwej chemicznie, niekorzystnie wpływają na owady w środowiskach lądowych, wodnych i powietrznych. Zarówno pierwiastki pierwotne, jak i śladowe w CFA zostały znalezione na, wi wokół owadów i roślin, którymi żywią się w zanieczyszczonych regionach na całym świecie. Magnetyt z CFA może potencjalnie zakłócić magnetorecepcję owadów.Chlor i niektóre inne składniki CFA w aerozolu potencjalnie niszczą ozon atmosferyczny, narażając owady na podwyższoną mutagenność i śmiertelność promieniowania słonecznego UV-B i UV-C.”

Te informacje w dużym stopniu wyjaśniają ogromny spadek populacji owadów na świecie w ostatnim czasie. To prawie zbyt przerażające, ale wyszukiwanie w Internecie terminu „populacje owadów” przyniesie strony i strony z odpowiednimi wynikami. Oczywiście wielu obwinia za to przerażające globalne ocieplenie/zmiany klimatyczne, ale populacje owadów radziły sobie dobrze podczas poprzednich wahań średniej temperatury Ziemi. W rzeczywistości populacje owadów najprawdopodobniej radziły sobie lepiej w cieplejszym klimacie, więc może powinniśmy zamiast tego spojrzeć na gigantyczne samoloty rutynowo zrzucające megatony toksycznych odpadów do naszej biosfery.
Jak zauważono, Francis Mangels również zaobserwował brak owadów. Logicznie przypisuje to geoinżynierii. 19 lipca 2017 r. Franciszek wysłał autorowi wiadomość e-mail: „Pobrano próbki z kilku strumieni na obecność owadów wodnych, a ja również ciężko je łowić, aby pobrać próbki żołądków pstrąga. Całkowita próbka ponad 1000, ostatnio około 400 próbek żołądkowych. Zastosowane metody były dość swobodne, wykorzystując typowe siatki na strumienie w podłożach żwirowych, które wyglądały podobnie. Standardowymi danymi były rzędy jednostek wodnych na stopę kwadratową, dokładność około 80% wynikająca z wyposażenia. Bardzo łatwo było zobaczyć, które strumienie będą miały najwięcej pstrągów.
„Dno wypadło z próbkowania od 2000 do 2008 roku i trwa do dziś. Wszystkie główne zamówienia robaków otrzymały poważne trafienia z nieznanego źródła. Następnie skontaktował się ze mną Dane [Wigington] i logika mówiła, że tylko zanieczyszczenie nieba może uderzyć we wszystkie strumienie jednocześnie w ten sam sposób.
„Podobnie pstrągi, które złowiłem wcześniej, zawsze były pełne robaków i itp. żywności zarówno naziemnej, jak i wodnej. Od około 2006 roku żołądki pstrąga były prawie puste, a ja zrezygnowałem z pobierania danych, ponieważ w większości nie było danych do pobrania. Tu i ówdzie błąd, głównie lądowe, bardzo małe ilości, a pstrągi z biegiem lat wychudły (z wyjątkiem tych świeżo posadzonych, które wkrótce straciły tłuszcz i wychudziły się, jak mówimy, z powodu złej kondycji). Bardzo czyste strumienie były prawie jałowe, żadnych robaków ani pstrągów.
„Przeszukania sieci w wielu miejscach pokazały mnóstwo skorek, pigułek, mrówek, mszyc, pluskwiaków, wszelkich typów SSSĄCYCH. Jednak gatunki gąsienic w większości stały się bardzo rzadkie, podobnie jak ćmy i motyle, jak można się spodziewać (zjadacze liści jedzą aluminium). Zwróciłem ogromną kolekcję do Amerykańskiego Stowarzyszenia Motyli w CA, ale do diabła, gdybym mógł to teraz zrobić… Lepidoptera są w pobliżu, ale teraz są rzadkie, z wyjątkiem motyla kapustnego i kilku paziów. Chodzi o to, że ten rozkład wykazał się w żołądkach pstrągów, co skłoniło mnie do przemiatania.”


Dalej w łańcuchu pokarmowym znajdujemy ptaki. Dr Herndon i Whiteside opublikowali w listopadzie 2018 r. artykuł zatytułowany „Aerozolizowany popiół lotny z węgla: wcześniej nierozpoznany główny czynnik katastrofalnego globalnego wymierania populacji i gatunków ptaków”. W tym artykule autorzy stwierdzają, że popiół lotny z węgla powoduje bezprecedensowe wymieranie ptaków.

Autorzy piszą: „Populacje i gatunki ptaków na całym świecie doświadczają wymierania na niespotykaną dotąd skalę”. Nieco później autorzy kontynuują: „Aerozolowany CFA [popiół lotny z węgla], szczególnie toksyczna forma zanieczyszczenia powietrza, zawiera wiele metali i pierwiastków, o których wiadomo, że niekorzystnie wpływają na wszystkie części cyklu życia ptaków, w powietrzu, na lądzie i środowiska morskie. Badania z całego świata ujawniają ogólnoustrojowe skażenie ptaków tymi pierwiastkami”. Autorzy wnioskują, że „Popiół lotny z węgla, w tym jego wykorzystanie w trwających operacjach geoinżynierii atmosferycznej, jest głównym czynnikiem globalnego wymierania ptaków. Przyspieszający spadek liczby ptaków jest równoległy do katastrofalnego spadku liczby owadów, częściowo z powodu tego samego rodzaju zanieczyszczenia powietrza”.

Lekarze Herndon i Whiteside przyjrzeli się również biologicznemu wpływowi smug chemicznych na populacje nietoperzy. W styczniu tego roku (2020) opublikowali artykuł zatytułowany „Niepotwierdzone potencjalne czynniki katastroficznego wymierania nietoperzy wynikające z geoinżynierii popiołów lotnych”. W tym artykule autorzy stwierdzają, że populacje nietoperzy na całym świecie gwałtownie spadają. Autorzy piszą: „Nietoperze są doskonałymi bioindykatorami zanieczyszczeń środowiskowych u ssaków i wiadomo, że ich tkanka zawiera wysoki poziom metali i trwałych zanieczyszczeń organicznych. Na podstawie przeglądu literatury pokazujemy, że proporcje pierwiastków zanieczyszczających w tkance nietoperzy i guano nietoperzy są zgodne z pochodzeniem zanieczyszczenia powietrza typu CFA. Odkrycia te sugerują, że CFA [popiół lotny z węgla] , w tym jego zastosowanie w tajnych operacjach inżynierii klimatycznej, jest nieznanym czynnikiem wpływającym na zachorowalność i śmiertelność nietoperzy. Nietoperze są zatem ważnym „kanarkam w kopalni węgla”, co wskazuje na pilną potrzebę powstrzymania tajnej inżynierii klimatycznej i znacznego zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza ultradrobnymi cząstkami”... więcej - Smugi chemiczne: skutki biologiczne

Ogólnoświatowa inżynieria klimatyczna systematycznie dewastuje biosferę, zabijając wszelkie życie
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
O Chemtrails mówiono w ONZ w 2015 roku
.
.
Rosalind Peterson, współzałożycielka Koalicji Obrony Rolnictwa (ADC), miała w ONZ wystąpienie dotyczące niebezpieczeństw związanych z chemtrails.
.

Peterson mowiła o:
.
geoinżynierii,

.
celowych, eksperymentalnych zmianach pogody (manipulacje pogodowe)
.
oddziaływania tych eksperymentów na uprawy roślin rolnych
.
o szkodach wynikających z dozo…
More
.

O Chemtrails mówiono w ONZ w 2015 roku
.

.

Rosalind Peterson, współzałożycielka Koalicji Obrony Rolnictwa (ADC), miała w ONZ wystąpienie dotyczące niebezpieczeństw związanych z chemtrails.

.

Peterson mowiła o:

.

geoinżynierii,

.
celowych, eksperymentalnych zmianach pogody (manipulacje pogodowe)
.
oddziaływania tych eksperymentów na uprawy roślin rolnych
.
o szkodach wynikających z dozowania chemicznych substancji do atmosfery (chemtrail),

.
braku kontroli publicznej nad tego typu działaniami.
.

Czym jest Chemtrails ?

.

Chemtrails to powietrzne opryski wykorzystujące chemikalia, które z założenia wpływają na zdolność docierania promieni słonecznych do naszej planety – poprzez przyciemnienie i ograniczenie bezpośredniego docierania promieni słonecznych do Ziemi.

.

Tego rodzaju manipulacje geoinżynieryjne mogą rodzić nie tylko zmiany pogodowe, ale również osłabiać układy odpornościowe, wpływać na rozwój żywych organizmów – rośliny i i zwierzęta.

.

Chemtrail aby spełnić powyższą funkcję musi utrzymywać się na niebie co najmniej kilkanaście godzin, w odróżnieniu od szybko rozpraszających się smug kondensacyjnych, powstających po przelocie samolotu odrzutowego.

.
Pani Peterson nazywa to “globalnym zaciemnieniem” (albo „maskowaniem Słońca”), energia słoneczna jest redukowana przez chemtrails, co zmniejsza fotosyntezę, a to z kolei ostatecznym rachunku wpływa na rolnictwo, które leży w sferze zainteresowań działaczki.

Peterson, mając na względzie manipulacje klimatyczne, mówiła:

.

Jeśli weźmiesz i umieścisz na naszym niebie chemikalia, aby zmniejszyć ilość światła słonecznego docierającego do Ziemi, masz zamiar zacząć zmniejszać produkcję roślinną. Studia na Uniwersytecie Illinois odnośnie produkcji roślinnej wykazują zmniejszenie upraw.

Bez procesu fotosyntezy, zgodnie z którym rośliny od bezpośredniego działania promieni słonecznych zyskują energię do wzrostu, odkryjemy sami, ze minimalizacja w tym kierunku, wpłynie na produkcję roślinną, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie.

.

Dlaczego kwestia chemtrails nabrała rozgłosu dopiero w okresie ostatnich 20 lat ? Dlatego, że nie istniały aż do lat 80-tych XXw, kiedy chemtrails zaczęły stawać się powszechne.

Peterson dodaje:

.

Powodem tego, że jestem zaniepokojona odnośnie rolnictwa jest to, że żaden z tych eksperymentów nie ma żadnego nadzoru publicznego, ani nadzoru rolnego. Ma to wpływ na naszą wodę pitną ponieważ substancje chemiczne zaczynają pojawiać się teraz w naszej wodzie pitnej.

.

Te substancje chemiczne, według Peterson, wykazały badania wody pitnej Stanowego

Departamentu Zdrowia przeprowadzone w latach 1970 oraz w 2015 roku. Wykazują one nagły skok ilości baru, glinu, strontu, magnezu, wapnia i manganu – odnotowany w tym samym czasie w stanach Kalifornia i Arizona.

.
.Manipulacje pogodowe – chemtrails - zasiewanie chmur - Ekogazeta.eu...
Grzegorz70
Piszę komentarz do Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami. W ten sposób, gdyż jak kiedyś ośmieszyłem jego rewelacje, zablokował mnie. Rzeczywiście Hiszpania zezwoliła na dezynfekcję obiektów o znaczeniu strategicznym z samolotów cokolwiek by to miało znaczyć. Natomiast nie widzę związku tego ze smugami na wysokości 10 000m Jakiekolwiek zrzuty z tej …More
Piszę komentarz do Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami. W ten sposób, gdyż jak kiedyś ośmieszyłem jego rewelacje, zablokował mnie. Rzeczywiście Hiszpania zezwoliła na dezynfekcję obiektów o znaczeniu strategicznym z samolotów cokolwiek by to miało znaczyć. Natomiast nie widzę związku tego ze smugami na wysokości 10 000m Jakiekolwiek zrzuty z tej wysokości biorąc pod uwagę rozkład i prędkość wiatrów, ruchy powietrza spowodowane konwekcją termiczną oraz zmiany kierunku tych wiatrów na różnych wysokościach i setki innych czynników fizycznych powodują, że potencjalny oprysk może osiągnąć powierzchnię ziemi nawet kilka tysięcy kilometrów od trasy przelotu samolotu. Nie jest możliwe przewidzieć te wszystkie czynniki z taką precyzją, aby rzekomy oprysk spadł na zaplanowany obszar. Obrazowo przypomnę, że pyły wulkaniczne z Islandii wyrzucane na podobne wysokości znajdowano nad Afryką a do Europy docierają pyły z burz piaskowych nad Saharą. Jeśli w Hiszpanii dokonywano takie procedury to robiły to samoloty do oprysków z małej wysokości.
Edward7
To zdjęcie to manipulacja - Nauka i technologia - Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami. - Prison Planet - w artykule pisze - Te operacje rozpylania smug chemicznych zostały wykorzystane w 2015 roku do inżynierii klimatu. Koktajl podnosi lokalne temperatury i wypycha wilgoć z nieba, tworząc warunki sprzyjające turystyce. Eurodeputowany Ramon …More
To zdjęcie to manipulacja - Nauka i technologia - Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami. - Prison Planet - w artykule pisze - Te operacje rozpylania smug chemicznych zostały wykorzystane w 2015 roku do inżynierii klimatu. Koktajl podnosi lokalne temperatury i wypycha wilgoć z nieba, tworząc warunki sprzyjające turystyce. Eurodeputowany Ramon Tremosa Balcells zeznał przed Parlamentem Europejskim 19 maja 2015 r., że pracownicy Państwowej Agencji Meteorologicznej donieśli o samolotach rozpylających toksyczne chemikalia na terenie całej Hiszpanii.
Grzegorz70
to zdjęcie to samolot rolniczy z USA. Chodziło mi o zilustrowanie o co chodzi a nie o konkretny oprysk w Hiszpanii
Grzegorz70
Ta cała sprawa z deputowanym Ramonem Tremosa Balcells pochodzi z artykułu z periodyku Iberian Voice. Przeczytałem artykuł w oryginale, podstawą jego napisania jest zawiadomienie Komisji Europejskiej przez hiszpańskiego deputowanego, że Hiszpania rozpyla jodek srebra i inne substancje w celu wpływu na opady lub ich brak piszą, że w celu rozproszenie chmur dla korzyści turystyki i rolnictwa, ale …More
Ta cała sprawa z deputowanym Ramonem Tremosa Balcells pochodzi z artykułu z periodyku Iberian Voice. Przeczytałem artykuł w oryginale, podstawą jego napisania jest zawiadomienie Komisji Europejskiej przez hiszpańskiego deputowanego, że Hiszpania rozpyla jodek srebra i inne substancje w celu wpływu na opady lub ich brak piszą, że w celu rozproszenie chmur dla korzyści turystyki i rolnictwa, ale kupy to się nie trzyma, bo jodek akurat prowokuje opady. Podstawa tego zawiadomienia do KE była rzekoma rozmowa deputowanego z czterema nie wymienionymi z nazwisk pracownikami Państwowej Agencji Meteorologicznej. Poziom artykułu tabloidowym, bez konkretnych danych, liczb, dokumentów. Myślałem że, chodziło o jakiś komunikat Agencji Meteorologicznej, ale nawet tego nie ma. Jest tylko : Tabloid słyszał, że pewien deputowany coś słyszał niewiadomo konkretnie od kogo i doniósł o tym do KE.
Zygmunt Bronislaw Polatynski shares this
47
Polska Walcząca shares this
152
Przesadzili z opryskami ?umierają coraz większe gatunki zwierząt z łańcucha pokarmowego,: Pomimo zaostrzonych przepisów dotyczących emisji rtęci, ilość rtęci mierzonej w wodzie deszczowej wzrasta. Ponieważ wiadomo, że górna troposfera zawiera utlenioną, związaną z cząstkami rtęć, prawdopodobne jest, że rozpylany w tym regionie ukryty aerozolowany popiół lotny z węgla jest głównym źródłem …More
Przesadzili z opryskami ?umierają coraz większe gatunki zwierząt z łańcucha pokarmowego,: Pomimo zaostrzonych przepisów dotyczących emisji rtęci, ilość rtęci mierzonej w wodzie deszczowej wzrasta. Ponieważ wiadomo, że górna troposfera zawiera utlenioną, związaną z cząstkami rtęć, prawdopodobne jest, że rozpylany w tym regionie ukryty aerozolowany popiół lotny z węgla jest głównym źródłem zanieczyszczenia rtęcią. Rtęć wpływa na wiele układów w ciele, potencjalnie powodując choroby neurologiczne, sercowo-naczyniowe, moczowo-płciowe, reprodukcyjne, immunologiczne, a nawet genetyczne”prowadzi do śmierci. Ja się pytam jaka dawka jest śmiertelna dla człowieka jak umierają już ryby?
Grzegorz70
Skąd wiadomo, że górna troposfera zawiera te związki? Chętnie zapoznam się ze źródłami.
Polska Walcząca
Podobnie pstrągi, które złowiłem wcześniej, zawsze były pełne robaków i itp. żywności zarówno naziemnej, jak i wodnej. Od około 2006 roku żołądki pstrąga były prawie puste, a ja zrezygnowałem z pobierania danych, ponieważ w większości nie było danych do pobrania. Tu i ówdzie błąd, głównie lądowe, bardzo małe ilości, a pstrągi z biegiem lat wychudły (z wyjątkiem tych świeżo posadzonych, które …More
Podobnie pstrągi, które złowiłem wcześniej, zawsze były pełne robaków i itp. żywności zarówno naziemnej, jak i wodnej. Od około 2006 roku żołądki pstrąga były prawie puste, a ja zrezygnowałem z pobierania danych, ponieważ w większości nie było danych do pobrania. Tu i ówdzie błąd, głównie lądowe, bardzo małe ilości, a pstrągi z biegiem lat wychudły (z wyjątkiem tych świeżo posadzonych, które wkrótce straciły tłuszcz i wychudziły się, jak mówimy, z powodu złej kondycji). Bardzo czyste strumienie były prawie jałowe, żadnych robaków ani pstrągów.
Polska Walcząca
Opryskiwanie rozległych obszarów Ziemi dziesiątkami tysięcy megaton toksycznych odpadów prawdopodobnie również przyczynia się do alarmującego tempa wymierania gatunków zwierząt. Chociaż w grę wchodzi wiele innych czynników, smugi chemiczne z pewnością nie pomagają. Centrum Różnorodności Biologicznej informuje, że:
„Naukowcy szacują, że ' re teraz utraty gatunków w 1000 do 10000 razy szybciej …More
Opryskiwanie rozległych obszarów Ziemi dziesiątkami tysięcy megaton toksycznych odpadów prawdopodobnie również przyczynia się do alarmującego tempa wymierania gatunków zwierząt. Chociaż w grę wchodzi wiele innych czynników, smugi chemiczne z pewnością nie pomagają. Centrum Różnorodności Biologicznej informuje, że:
„Naukowcy szacują, że ' re teraz utraty gatunków w 1000 do 10000 razy szybciej tła, z dosłownie dziesiątki dzieje wymarły codziennie. To może być naprawdę przerażająca przyszłość, ponieważ nawet 30 do 50 procent wszystkich gatunków może wyginąć do połowy wieku”
Grzegorz70
Nikt lepiej i na chłopski rozum nie wytłumaczył o co chodzi z tymi smugami. (61) Chemitrails, dlaczego was NIE trujemy ?
Grzegorz70
Zdjęcia z II Wojny światowej, przedstawiające smugi kondensacyjne. Zdjęcia z kolekcji Imperial War Museum Duxford, których nie mogę pobrać na dysk ze względu na prawa autorskie . Dlatego linki THE STRATEGIC BOMBING OFFENSIVE AGAINST GERMANY UNITED STATES EIGHTH AIR FORCE IN BRITAIN, 1942-1945 UNITED STATES NINTH AIR FORCE IN BRITAIN, 1942-1945 THE BATTLE OF BRITAIN 1940 8 Things …More
Zdjęcia z II Wojny światowej, przedstawiające smugi kondensacyjne. Zdjęcia z kolekcji Imperial War Museum Duxford, których nie mogę pobrać na dysk ze względu na prawa autorskie . Dlatego linki THE STRATEGIC BOMBING OFFENSIVE AGAINST GERMANY UNITED STATES EIGHTH AIR FORCE IN BRITAIN, 1942-1945 UNITED STATES NINTH AIR FORCE IN BRITAIN, 1942-1945 THE BATTLE OF BRITAIN 1940 8 Things You Need To Know About The Battle Of Britain
Grzegorz70
Czy te smugi wyglądają na takie co dopiero powstały i zaraz znikną?
stefan syn bartłomieja
Opróżnianie toalety w najnowszym bołyngu..
Grzegorz70
Wygląda na zasiewanie chmury jodkiem srebra, ale nie jestem pewien. Przydał by się link do strony z której pochodzi filmik.
Edward7
Geoniżynieria nad naszymi głowami - Dr. Jaśkowski i Dr. Czerniak
Australia chce przymusowo szczepić obywateli za pośrednictwem Chemtrails
Australia zatwierdziła wniosek o licencję od firmy PaxVax firmy Big Pharma, która pozwoli im celowo wypuszczać do Queensland szczepionkę GMO składającą się z żywych bakterii za pośrednictwem chemtrails. Biuro Regulatora Technologii Genetycznej (OGTR) twierdzi, …More
Geoniżynieria nad naszymi głowami - Dr. Jaśkowski i Dr. Czerniak

Australia chce przymusowo szczepić obywateli za pośrednictwem Chemtrails

Australia zatwierdziła wniosek o licencję od firmy PaxVax firmy Big Pharma, która pozwoli im celowo wypuszczać do Queensland szczepionkę GMO składającą się z żywych bakterii za pośrednictwem chemtrails. Biuro Regulatora Technologii Genetycznej (OGTR) twierdzi, że szczepionka kwalifikuje się jako ograniczone i kontrolowane uwalnianie na mocy sekcji 50A ustawy Gene Technology Act 2000.

Ogólnoświatowa inżynieria klimatyczna systematycznie dewastuje biosferę, zabijając wszelkie życie
Ci, którzy twierdzą, że musimy naprawić globalne ocieplenie, są tymi, którzy je powodują

Rządy na całym świecie i cała społeczność klimatologów pilnie wmawiają ludności, że operacje inżynierii klimatycznej, operacje zarządzania promieniowaniem słonecznym, muszą zostać natychmiast wdrożone, aby spróbować złagodzić ocieplenie naszej planety, spróbować zachować to, co zostało z jej systemy podtrzymywania życia.

A jednak kiedy opinia publiczna, ci, którzy nie śpią, próbują zwrócić uwagę środowisk akademickich i wybranych urzędników, że widzimy, jak inżynieria klimatyczna jest już prowadzona na naszym niebie na całym świecie, została już wdrożona.

Testy laboratoryjne to potwierdzają, materiał filmowy to udowadnia, dokumenty to potwierdzają - a jednak mamy ciągłe zaprzeczenia ze strony społeczności klimatologicznej i oficjalnych agencji, które mówią nam, że tak naprawdę nie widzimy tego, co widzimy na niebie.

Mówią nam, że gdyby wdrożono inżynierię klimatyczną, wyglądałoby to dokładnie tak, jak widzimy na naszym niebie, ale z drugiej strony mówią nam, że tak naprawdę nie widzimy tego, co faktycznie widzimy.

Paradoks polega na tym, że im bardziej inżynierowie klimatyczni rozpylają planetę, niszczą warstwę ozonową, zakłócają cykl hydrologiczny i zwiększają ogólne ocieplenie planety, tym bardziej czują, że muszą przyspieszać te programy, aby spróbować złagodzić niektóre szkody że te programy zrobiły w pierwszej kolejności.

To jest prawdziwa definicja szaleństwa.

Operacje te należy uznać za najbardziej szalone przedsięwzięcie, jakie kiedykolwiek podjęła ludzkość.


Operacje te systematycznie powodują wykolejenie wszystkich ziemskich systemów podtrzymywania życia .

Próba zasłonięcia słońca, krótkowzroczny cel - krótkoterminowy polegający na próbie ochłodzenia planety przy jednoczesnym pogorszeniu ogólnego ocieplenia.

Inżynierowie klimatyczni, jeśli pozwolimy kontynuować te operacje, wbijają gwoździe w nasze zbiorowe trumny.


Jeśli działania inżynierii klimatycznej, które powodują wykolejenie ziemskich systemów podtrzymywania życia, nie zostaną natychmiast ujawnione i zatrzymane, wszystkie inne wyzwania dla ludzi staną się dyskusyjne, ponieważ planeta nie będzie zdatna do życia.
Edward7
...jest wiele stron z dezinformacją, pokazujące samoloty gaszące, lub zrzucające paliwo jako chemitralis - ale łatwo to rozpoznać ... gdy wciągu dnia lata nad głową 100 samolotów to trudno uwierzyć że wszyscy gaszą pożary , albo zrzucają paliwo, opryski zmieniają się w delikatną mgiełkę która szybko nie znika ...
stefan syn bartłomieja
Awaryjny zrzut paliwa...
Grzegorz70
Pobrałem pierwszą klatkę z filmu i przeszukałem ją metodą wyszukiwania wstecznego. Doszedłem do wniosku, że udostępniono to również na wielu platformach społecznościowych w 2020 roku.
Zrozumiałe jest, że w komentarzach pod filmem udostępnionym na Facebooku „przechowywanie Chemtrail nie działa prawidłowo”. Doszedłem do wniosku, że logo nad ogonem samolotu zawiera nazwę JAL, czyli Japan Airlines. …More
Pobrałem pierwszą klatkę z filmu i przeszukałem ją metodą wyszukiwania wstecznego. Doszedłem do wniosku, że udostępniono to również na wielu platformach społecznościowych w 2020 roku.
Zrozumiałe jest, że w komentarzach pod filmem udostępnionym na Facebooku „przechowywanie Chemtrail nie działa prawidłowo”. Doszedłem do wniosku, że logo nad ogonem samolotu zawiera nazwę JAL, czyli Japan Airlines. Wyszukując za pomocą słów kluczowych, takich jak „JAL”, „Samolot” i „Wydech”, dotarłem do odpowiedniego źródła wideo .
Stwierdziłem, że dym widoczny w treści pochodzi z silnika APU . Kiedy badamy silnik APU, rozumiemy, że jest to rodzaj „silnika zapasowego” umieszczonego na ogonie każdego samolotu, który daje niezbędną energię do samolotu w przypadku awarii paneli i systemu.
Silnik APU spala olej, gdy samolot nie jest używany przez dłuższy czas i wytwarza taką emisję dymu. Do podobnych filmów można dotrzeć za pomocą słów kluczowych „dym silnika APU”.
Grzegorz70
Jak masz więcej takich "rewelacji" to wrzuć, chętnie poświęcę trochę czasu i zbadam to.
Edward7
Teraz, kiedy wiemy, że to również kłamstwo, ponieważ w zachodniej części USA nadal występują chemtraile, a mimo to panuje tam najgorsza od tysiąclecia susza, zaczyna być dla nas jasne, że chemtraile są rozpylane nad nami z bardziej podstępnego powodu.
Bill Gates twierdzi teraz, że musimy "zablokować słońce", aby zapobiec globalnemu ociepleniu. Bill Gates twierdził również, że szczepionki Covid-…
More
Teraz, kiedy wiemy, że to również kłamstwo, ponieważ w zachodniej części USA nadal występują chemtraile, a mimo to panuje tam najgorsza od tysiąclecia susza, zaczyna być dla nas jasne, że chemtraile są rozpylane nad nami z bardziej podstępnego powodu.

Bill Gates twierdzi teraz, że musimy "zablokować słońce", aby zapobiec globalnemu ociepleniu. Bill Gates twierdził również, że szczepionki Covid-19 były używane w celu uzyskania odporności na tę rzekomą chorobę grypopodobną. Prawda jest taka, że Bill Gates jest kłamcą: zarówno szczepionki Covid-19 jak i chemtrails są używane jako metody powolnego zabijania w celu depopulacji świata. Obie są truciznami używanymi do osłabienia twojego systemu odpornościowego.


Tutaj: Chemtrail Pilot Blows the Lid Off OPERATION INDIGO SKYFOLD pilot chemtrailu mówi: "Po pierwsze, chciałbym powiedzieć, że nie zgadzam się z moimi zadaniami na misji. Ale jaki żołnierz naprawdę się zgadza. Kilku z nas od czasu do czasu rozważało możliwość złamania zasad i pójścia na dezercję. Jesteśmy trzymani w ciemności, jeśli chodzi o uzyskanie szczerych odpowiedzi na temat tego, co naprawdę rozpylamy. Jeśli odkryją, że my, nasze rodziny, aktywnie pytamy o tak zwane "chemtrails", wtedy automatycznie i szybko zostaną podjęte działania dyscyplinarne..... Piloci "Indigo" są wybierani z szeregów Sił Powietrznych, Marynarki Wojennej i Straży Przybrzeżnej. Większość pilotów jest "zahartowana w człowieczeństwie" i mogłaby się mniej przejmować zabijaniem niechcianych aspektów Ameryki i świata".

Dalej mówi: "Znam tylko niewielki ułamek większego obrazu, ponieważ oni wszystko przedzielili". Uważa, że punkt ciężkości ich lotów "zostanie przeniesiony na obszary na wschód od Kalifornii i Teksasu, aby postępować z suszą dalej do heartlandu". Pilot czuje się zawstydzony za zamglenie nieba i uczynienie go szarym.

Kristen Meghan, była pracownica Sił Powietrznych, która pracowała w Inżynierii Bio-Środowiskowej, powiedziała, że znalazła "tony i tony i tony" aluminium, baru i strontu ukrywanych w zapisach co do ich użycia i nazwy producenta, a ona została zmuszona do opuszczenia Sił Powietrznych z powodu zbadania i ujawnienia tego. (W Polsce są rozpylane odpady z elektrofiltrów - elektrowni węglowych być może z Niemiec - dlatego smog...)

Zarówno pilot chemtrail jak i Kristen Meghan są odważnymi informatorami, ale ich relacje pochodzą z 2014 roku--od tego czasu nic nie zrobiono?


MOJA WŁASNA HISTORIA

Smuga od samolotu to para wodna i zniknie całkowicie w ciągu kilku sekund. Chemtrail jednak będzie utrzymywał się nienaruszony jako długa biała linia przez wiele minut, a następnie bardzo powoli uformuje się w mglistą formę przypominającą chmurę, która sprawia, że niebieskie niebo nagle staje się szare.


Stwierdziłem, że patrzę w niebo gdziekolwiek się udałem i wkrótce mogłem "przewidzieć" jaka będzie pogoda w danym dniu na podstawie tego ile chemtrails widziałem tego dnia. Widziałem, że chemtrails wcale nie sprawiały, że padało - raczej widziałem, jak chemtrails rozpuszczały nadchodzącą burzę, tworząc w jej miejsce wietrzną pogodę.

To nie dzieje się tylko w Stanach Zjednoczonych. To dzieje się prawie wszędzie na świecie w skoordynowanym programie ludobójstwa, tak jak światowa zmowa Covid-19. W swoim życiu byłem w około 90 krajach, z czego co najmniej 70 od 2001 roku. W prawie każdym kraju, do którego podróżowałem, celowo skanowałem niebo pod kątem chemtrails.

W większości krajów afrykańskich, jest mniej chemtrails niż w silnie chemtrailsowanej Europie i Stanach Zjednoczonych (Co za zbieg okoliczności! Podobnie jak koncentracja szczepionek Covid), ale w Afryce są chemtrails. Są umiarkowanie ciężkie w Azji (w tym w Chinach), a występują w prawie każdym kraju, który odwiedziłem. Są tylko dwa kraje, w których próbowałem zobaczyć chemtrails, ale nie widziałem ich: Bhutan i Korea Północna (w Rosji też były, było widać w niektórych filmach dopow.).

PODSUMOWANIE

Istnieje wiele stron internetowych poświęconych chemtrailom, ale uważaj na dezinformację! Dobrą stroną, na którą natknąłem się ostatnio w poszukiwaniu zdjęć wnętrza samolotu z chemtrailami jest: The Truth About Chemtrails Inną od dawna renomowaną stroną jest Geoengineering Watch: Geoengineering Affects You, Your Environment, and Your Loved Ones: Geoinżynieria wpływa na Ciebie, Twoje środowisko i Twoich bliskich

Rozpylanie chemtrails zostało jak dotąd oskarżone o zatruwanie powietrza, wody i gleby bezpośrednio barkiem, aluminium i strontem. Chemtrails zostały również obwinione o spowodowanie choroby Morgellona, gdzie małe włókna zaczynają rosnąć w ciele człowieka. Tak, te rzeczy prowadzą do powolnej śmierci.


Ale największą czerwoną flagą dla mnie jest to, że media informacyjne (rząd) rozpraszają/kłamią na temat chemtrails. Możemy wyraźnie zobaczyć na własne oczy, że contrails z samolotu są inne niż chemtrails z samolotu. Widzimy wyraźnie, że chemtrails w ciągu kilku godzin z idealnie czystego, niebieskiego nieba zrobi pochmurny, szary dzień, a mimo to nie będzie padać. Contrails tego nie robią.

Dopóki szantażowani i przekupywani piloci chemtraili nie zaczną się ujawniać i odmawiać dalszych oprysków, dopóty będzie trwało tuszowanie sprawy. Ta sama sytuacja dotyczy pracowników producentów szczepionki COVID. Dopóki ludzie na świecie nie zaczną zauważać i mówić o istnieniu i negatywnych skutkach chemtrails, dopóty będą one nadal stosowane na nas jak na szczurach. Ta sama sytuacja dotyczy odbiorców szczepionek Covid.

Chemtrails były w zasadzie prekursorem szczepionek Covid. Zarówno chemtrails jak i szczepionki Covid wykorzystują oszustwo do powolnego zabijania i depopulacji.

Największe stężenie zarówno chemtrails jak i szczepionek Covid jest w tradycyjnie białych, chrześcijańskich krajach. Na koniec, kto był śmiertelnym wrogiem białych chrześcijan od czasów Chrystusa?


Tapnewswire/henrymakow.com - Exposing Feminism and The New World Order
Grzegorz70
Inny "dowód" w rzeczywistości awaryjny zrzut paliwa z samolotu Boeing 787 Dreamliner.
Grzegorz70
.
stefan syn bartłomieja
Zrzucanie balastu i paliwa w najnowszym bołyngu ..
Grzegorz70
Na filmiku jest chmura szelfowa, rzadkie lecz naturalne zjawisko meteorologiczne. Nie musisz mi wierzyć, poszperaj sobie temat na necie, lub skonsultuj się jakimkolwiek meteorologiem, lub lotnikiem.
Grzegorz70
Zdjęcie pojawiające się jako "dowód" teorii chemitrails. W rzeczywistości przedstawia balast wodny w prototypie nowej wersji samolotu Boeing 747 w celu testowania rozmieszczenia masy w samolocie.
Grzegorz70
zdjęcia z II Wojny Światowej
Grzegorz70
Widać smugi kondensacyjne, które "ciągną się krótko za samolotem i zaraz znikają" według "znawców" fizyki powietrza, lotnictwa i meteorologii, zwolenników teorii "chemitrails.
Edward7
W artykule pisze w czasie wojny tez opryskiwali, a obecnie nowe silniki już nie ... High Bypass Turbofan Jet Engines, Geoengineering, And The Contrail Lie
Grzegorz70
Naprawdę w to wierzysz?
Grzegorz70
Szczególnie te zdjęcia z walk powietrznych nad Niemcami i Londynem, które opublikowałem. Czyli myśliwce zamiast broni pokładowej opryskiwały się nawzajem truciznami hmmm, ciekawe
Edward7
geoengineeringwatch.org/graphene-skies/
Czyli ten chaotyczny ruch samolotów na niebie , czasami nawet ponad 100 to tylko taka rekreacja, zabawa, ... i ty w to wierzysz, ...
Nowe silniki już nie emitują takich śladów po 1994 roku (film Jaśkowskiego) - to lepsza technologi niż w czasie wojny ...More
geoengineeringwatch.org/graphene-skies/

Czyli ten chaotyczny ruch samolotów na niebie , czasami nawet ponad 100 to tylko taka rekreacja, zabawa, ... i ty w to wierzysz, ...

Nowe silniki już nie emitują takich śladów po 1994 roku (film Jaśkowskiego) - to lepsza technologi niż w czasie wojny ...
Grzegorz70
Pogadaj sobie z jakimś lotnikiem, sportowym, cywilnym, wojskowym, czynnym, lub emerytowanym.
Grzegorz70
Paranoja (gr. παράνοια od παρά „poza-, obok” i νόος „myśl, umysł”) – silnie nacechowane poczucie lęku lub strachu przed mniej lub bardziej realnym zagrożeniem, prześladowaniem bądź konspiracją. Z reguły oparta jest na fałszywych bądź niekompletnych informacjach, jednak w niektórych zaburzeniach psychicznych może być do tego stopnia irracjonalna, niepodatna na zdroworozsądkowe argume…More
Paranoja (gr. παράνοια od παρά „poza-, obok” i νόος „myśl, umysł”) – silnie nacechowane poczucie lęku lub strachu przed mniej lub bardziej realnym zagrożeniem, prześladowaniem bądź konspiracją. Z reguły oparta jest na fałszywych bądź niekompletnych informacjach, jednak w niektórych zaburzeniach psychicznych może być do tego stopnia irracjonalna, niepodatna na zdroworozsądkowe argumenty, że definiuje się ją jako urojenie. Paranoję od fobii (w której również występuje paniczny strach) na ogół odróżnia obecność oskarżycielskiej postawy wobec innych. Rzucanie fałszywych oskarżeń i ogólny brak zaufania bardzo często towarzyszą paranoi. To, co dla większości ludzi wydać się może przypadkowym incydentem, dla paranoika będzie zamierzonym działaniem, mającym na celu zaszkodzenie jemu, bądź otoczeniu. Paranoja jest jednym z głównych objawów psychozy.
Według niektórych badaczy odzwierciedleniem natężenia paranoi są różne zaburzenia osobowości i zaburzenia psychiczne, tworzące kontinuum. Do najcięższych i najrzadszych przypadków paranoi zaliczyć można schizofrenię paranoidalną. Na samym dole hierarchii znajduje się lęk społeczny, najczęstsza i najłagodniejsza forma paranoi
Edward7
Gdy ktoś nie ma argumentów, zaczyna innych obrażać, poniżać ...
Grzegorz70
Podałem wszystkie możliwe racjonalne argumenty, ale widzę jesteś tak emocjonalnie związany z tymi bzdurami, że żadem argument do Ciebie nie trafia. Wszystko interpretujesz pod z góry ustaloną tezę i wypierasz wszystko co rzuca cień wątpliwości. Kiedyś zainteresowałem się tymi teoriami, ale coś mi tam nie pasowało, bo jako były lotnik obserwowałem niebo od prawie 40 lat. Po zweryfikowaniu tych …More
Podałem wszystkie możliwe racjonalne argumenty, ale widzę jesteś tak emocjonalnie związany z tymi bzdurami, że żadem argument do Ciebie nie trafia. Wszystko interpretujesz pod z góry ustaloną tezę i wypierasz wszystko co rzuca cień wątpliwości. Kiedyś zainteresowałem się tymi teoriami, ale coś mi tam nie pasowało, bo jako były lotnik obserwowałem niebo od prawie 40 lat. Po zweryfikowaniu tych wszystkich teorii doszedłem do wniosku, że nie trzyma się to kupy pod względem fizyki gazów, zasad meteorologicznych, mechaniki kondensacji pary wodnej, techniki lotniczej. Dlatego próbuję uświadomić ludziom, aby przestali się dać nabijać w butelkę, przez kogoś kto chce z wywołać paranoiczny strach i zrobić z ludzi idiotów.
Grzegorz70
Edward7 Jeśli Ciebie obraziłem z tą paranoją to szczerze przepraszam. Po prostu już ręce mi opadają jak ludzie dali się omotać bzdurami i poniosło mnie.
Edward7
W tym artykule jest tylko zawarta hipoteza, na podstawie analogicznych wydarzeń z innych krajów . Oczywiście do Polski są masowo zwożone śmieci np. z Niemiec - to jest druga hipotezą , jednak prawda nawet jeśli będzie znana nie wyjdzie , ale znają jakiegoś kozła ofiarnego - który będzie winny . Te zatrute rzeki mogą mieć związek z pożarami, a jak wiadomo wiele było sztucznie wywołanych - 90 % …More
W tym artykule jest tylko zawarta hipoteza, na podstawie analogicznych wydarzeń z innych krajów . Oczywiście do Polski są masowo zwożone śmieci np. z Niemiec - to jest druga hipotezą , jednak prawda nawet jeśli będzie znana nie wyjdzie , ale znają jakiegoś kozła ofiarnego - który będzie winny . Te zatrute rzeki mogą mieć związek z pożarami, a jak wiadomo wiele było sztucznie wywołanych - 90 % przez człowieka ... każdy może się mylić dlatego dyskusja jest ważna ....
Grzegorz70
Z tymi zatrutymi rzekami to jest przerażająca sprawa, obawiam się, że to dopiero początek (obym się mylił) Bez względu jak ktoś widzi metodę zatruwania, jest to faktem, to działanie na destabilizację państwa.
Julia Pole
nikt nie neguje oprysków (sama zrobiłam wiele zdjęć smug tego lata), ale łączenie tego z katastrofą w Odrze jest bez sensu. Gdyby miało to faktycznie związek, to w jeziorach byłoby jeszcze gorzej....
Edward7
Jeziora mają własne stałe dopływy ze źródeł, a oprysków najwięcej jest nad obszarami zabudowanymi, czyli tam gdzie przepływają duże rzeki , a także cząstki zawarte w tych opryskach są przyciągane przez smog elektromagnetyczny, dlatego tylko rzeki będą zanieczyszczone - gdyż wszystko się kumuluje ... tylko źródła będą niezaczyszczone - obszary zielone czyszczą na bieżąco wodę, w tym roku w central…More
Jeziora mają własne stałe dopływy ze źródeł, a oprysków najwięcej jest nad obszarami zabudowanymi, czyli tam gdzie przepływają duże rzeki , a także cząstki zawarte w tych opryskach są przyciągane przez smog elektromagnetyczny, dlatego tylko rzeki będą zanieczyszczone - gdyż wszystko się kumuluje ... tylko źródła będą niezaczyszczone - obszary zielone czyszczą na bieżąco wodę, w tym roku w centralnej Polsce było mało opadów, dlatego przez mniejszy poziom wód poziom zanieczyszczę przekroczył pewien próg ...
Grzegorz70
Załóżmy puszczając wodze fantazji, że te smugi to opryski, to jakim cudem spada to akurat tam gdzie leciał samolot. Te smugi są na wysokości plus minus 10 000m. Pyły wulkaniczne wyrzucane z wulkanu na Islandii, znajdowano nad Afryką. Nawet z deszczem nie mogą spadać, bo chmury deszczowe formują się kilka kilometrów niżej.
Julia Pole
@Grzegorz70 Już nawet rząd Hiszpanii przyznał się do inżynierii pogodowej i rozpylania: węglanu wapnia, ołowiu, jodku srebra i diatomitu, rzekomo celem dezynfekcji. Niemniej myślę, że akurat zanieczyszczenie Odry nie ma z tym nic wspólnego. Pewnie rozwiązanie jest znacznie banalniejsze. Kto wie, może to niemieckie odpady, które nieustannie trafiają do Polski. Albo jakaś firma z obawy przed …More
@Grzegorz70 Już nawet rząd Hiszpanii przyznał się do inżynierii pogodowej i rozpylania: węglanu wapnia, ołowiu, jodku srebra i diatomitu, rzekomo celem dezynfekcji. Niemniej myślę, że akurat zanieczyszczenie Odry nie ma z tym nic wspólnego. Pewnie rozwiązanie jest znacznie banalniejsze. Kto wie, może to niemieckie odpady, które nieustannie trafiają do Polski. Albo jakaś firma z obawy przed kontrolą chciała się pozbyć jakiegoś syfu? Skupowanie śmieci to intratny biznes na całym świecie.
Grzegorz70
Julia Pole
Nie neguję inżynierii pogodowej, jest stosowana od co najmniej 60 lat, zasiewanie chmur, prowokowanie opadów aby nawodnić obszar (Arabia Saudyjska, Emiraty), wypadanie się chmur aby nie było opadów w danym obszarze( olimpiada w Moskwie 1980 i wszelkie parady na Placu Czerwonym). Nie neguję też wszelkich oprysków pól uprawnych, czy lasów. Chcę tylko uświadomić, że ktoś was robi w konia …More
Julia Pole
Nie neguję inżynierii pogodowej, jest stosowana od co najmniej 60 lat, zasiewanie chmur, prowokowanie opadów aby nawodnić obszar (Arabia Saudyjska, Emiraty), wypadanie się chmur aby nie było opadów w danym obszarze( olimpiada w Moskwie 1980 i wszelkie parady na Placu Czerwonym). Nie neguję też wszelkich oprysków pól uprawnych, czy lasów. Chcę tylko uświadomić, że ktoś was robi w konia propagując wielkim nakładem sił i środków, że te białe smugi za samolotami na dużych wysokościach to jakieś opryski substancjami chemicznymi. Jakiekolwiek informacje na ten temat to suma bzdur wbrew prawom fizyki i meteorologii, publikują wnętrza samolotów prototypowych z próbami balastowymi i wnętrz latających cystern z komentarzem mówiącym, że to wnętrze samolotu chemitrails. Przecież ktoś kto znalazł takie zdjęcia dobrze wie co to jest i z premedytacją kłamie. Przestańcie się bać i stresować smugami kondensacyjnymi, bo o to chodzi tym draniom.
Julia Pole
@Grzegorz70 Możesz mieć rację, że smugi to tylko odwracanie uwagi. W sumie gdybym chciała otruć ludzi, to puściłbym plotkę o wirusie, a zatruła wodę i żarcie (i na odwrót)
Grzegorz70
Julia Pole Nareszcie ktoś krytycznie i racjonalnie myśli, dziękuję. Przynajmniej wiem, że nie walę grochem o ścianę. Nikt nie musi mi wierzyć, wszystkie informacje, które podaję proszę weryfikować odrzucając emocjonalne podejście ze względu na teorie do których się przylgnęło i kierując się prymatem rozumu. Jest wiele miejsc, gdzie można to zweryfikować. Stare fotografie, podręczniki do …More
Julia Pole Nareszcie ktoś krytycznie i racjonalnie myśli, dziękuję. Przynajmniej wiem, że nie walę grochem o ścianę. Nikt nie musi mi wierzyć, wszystkie informacje, które podaję proszę weryfikować odrzucając emocjonalne podejście ze względu na teorie do których się przylgnęło i kierując się prymatem rozumu. Jest wiele miejsc, gdzie można to zweryfikować. Stare fotografie, podręczniki do meteorologii, materiały szkoleniowe dla lotnictwa, najlepiej sprzed czasu, kiedy to całe zamieszanie się zaczęło. Rozmowy z lotnikami, meteorologami najlepiej emerytowanymi. Pozdrawiam serdecznie
Edward7
... to wy odwracacie uwagę, nie mając informacji ... na całym świecie właśnie od oprysków masowo wymierają ryby ... Na całym świecie przez geoinżynierie jest masowe wymieranie ryb, zwierząt, roślin ..
Grzegorz70
A krasnoludki sikają do mleka i dlatego kiśnie