Clicks2.2K
Edward7
2

Lekarz; mRNA Moderna zmieniaja czerwone krwinki z okrągłych na cylindryczne, powodując ich sklejanie się

SD Wells
Tak, nadszedł czas, aby samemu zostać „badaczem medycznym”, ponieważ producenci szczepionek i agencje regulacyjne nie mają na uwadze naszego najlepszego interesu. Czy chciałbyś dokładnie wiedzieć, co szczepionki mRNA robią z twoją krwią, szczepionki które są o wiele bardziej niebezpieczna niż (rzekomy) wirus Covid-19 lub którykolwiek z jego wariantów?

Nie musisz być mechanikiem, aby dowiedzieć się i zrozumieć, w jaki sposób brudny olej może zrujnować silnik, i nie musisz być lekarzem ani naukowcem, aby zrozumieć, jak szczepionki mRNA Covid zmieniają czerwone krwinki, aby się sklejały. To wyjaśnia zjawiska zakrzepów krwi, które miały miejsce na całym świecie po zaszczepieniu Covid. To wyjaśnia epidemię zapalenia serca, która ma miejsce na całym świecie po szczepieniu Covid. To wyjaśnia eksplozję przypadków chorób nerwowo-mięśniowo zwyrodnieniową .

Dlaczego tysiące osób zaszczepionych skarży się na nieustający letarg, zawroty głowy i przyćmione myślenie?

Zapalenie mięśnia sercowego to stan zapalny serca, który z różnych powodów jest spowodowany różnymi czynnikami. Jedną z głównych przyczyn zapalenia mięśnia sercowego, udarów i zawałów serca są zatkane naczynia krwionośne, w tym tętnice, żyły i naczynia włosowate, z których każda pełni określoną rolę w procesie cyrkulacji tlenu i składników odżywczych. Nawet niektórzy najzdrowsi ludzie na ziemi, nasi wojskowi, cierpią na zapalenie mięśnia sercowego po szczepieniu Covid, co zostało udowodnione naukowo w badaniach klinicznych .

Pod zwykłym mikroskopem badanie próbek krwi (rozmaz krwi) przez lekarza od pacjentów, którzy otrzymali szczepienie Moderna Covid, ujawnia że, komórki krwi, które są zniszczone, wyglądające na zmutowane i zlepiają się razem (skoagulowane). Ci pacjenci i ich lekarz chcą dokładnie wiedzieć, co jest wtłaczane do ich krwiobiegu, a co teraz krąży w ich ciele? Błędne informacje pochodzą od firm Pfizer i Moderna na temat mRNA i jego prawdziwej funkcji. To właśnie stąd biorą się wszystkie dezinformacje, a nie z alternatywnych wiadomości.

Te zdjęcia rozmazów krwi od pacjentów zaszczepionych na Covid wyglądają tak, jakby pacjent cierpiał na zespół Guillain-Barre lub SM, ale tak nie jest. W jaki sposób szczepionki powodują ten efekt? Szczepionka Moderna mRNA Covid mutuje kształt i lepkość czerwonych krwinek, powodując ich krzepnięcie. Pierwszy diagram poniżej pokazuje zdrowe krwinki, a po szczepieniu Covid masz zmutowane, zdeformowane czerwone krwinki, wzbogacone białkami i czynnikami lepkości powodujący śmiertelne blokady. To jak spiętrzenie stu samochodów wraków na autostradach i drogach, po których krąży krew, 24/7/365. Spójrz:
Ciężkie zapalenie mięśnia sercowego, wywołane przez szczepionki Covid, osłabia serce, jednocześnie uniemożliwiając reszcie organizmu uzyskanie wystarczającej ilości krwi
Szczepionki Covid w ogóle nie są szczepionkami. Są manipulującymi genami, toksycznymi zastrzykami, które zatykają i blokują ludzką krew. Przypadkowo infekcja wirusowa jest najczęstszą przyczyną zapalenia mięśnia sercowego, więc Covid jest idealną osłoną dla szczepionek powodujących zapalenie serca i zakrzepy krwi. Podczas infekcji wirusowej twoje ciało wytwarza komórki do walki z wirusem, ale po szczepionce mRNA, twoje komórki wytwarzają lepkie białka i priony (dodatkowo tlenek grafenu dopow.), które powodują „blokady dróg” w twoich naczyniach krwionośnych, a twoja krew jeszcze bardziej zatyka się wokół tych przeszkód. Problem się pogłębia i szybko staje się śmiertelny.

Niektóre ofiary szczepienia Covid cierpią na zakrzepicę żył mózgowych lub zakrzepicę żył głębokich. Są to śmiertelne skrzepy krwi w mózgu lub w jego pobliżu. Inne ofiary szczepień cierpią na zatorowość płucną, zaraz po zaszczepieniu się . Dzieje się tak z powodu nieprawidłowej krzepnięcia, gdzie cały układ krzepnięcia krwi został porwany i funkcjonuje poza kontrolą dzięki „technologii mRNA”. Szczepionki uszkadzają również organy wewnętrzne. Jeśli te skrzepy wywołane szczepionką zostaną usunięte z miejsca, w którym się tworzą, mogą przenieść się do organu lub tętnicy, która jest dla nich zbyt wąska, blokując przepływ krwi i powodując zatorowość płucną, jak to, co dzieje się w płucach, żołądku i mózgu ofiary szczepionki (udar niedokrwienny) . Źródło Pandemia.news NaturalNews.com PrawdaWiki.org TheTruthAboutVaccines.com - naturalnews.com/index.html

Krew zaszczepionych pod mikroskopem


Po lewej zdrowe krwinki pod mikroskopem u osoby nieszczepionej, po prawej te osoby zaszczepionej: są zdeformowane w chaotycznym wyglądzie, występują dziwne "złote formacje kanalików" , a także są one sklejone do siebie, co może utrudniać transport tlenu do narządów, powodując zawroty głowy, drgawki, splątanie, problemy wieńcowe, krzepnięcie, zmęczenie i wszystkie niepożądane skutki „szczepionki”.

Zdjęcia pochodzą z krwi kilku różnych zaszczepionych pacjentów, zostały przekazane przez lekarza w Anglii dr Ruby (zdjęcie). Prezenter stwierdza w nagraniu wideo (poniżej), że obecność grafenu (zgłoszona przez 5 Kolumnę) potwierdziła dr Mikovitsowi i innym.

Ponadto przy zastosowaniu światła fluorescencyjnego uzyskuje się właściwości luminescencyjne:

Wideo w języku angielskim: bitchute.com/video/GGhDwU5YL6Nc/ religionlavozlibre.blogspot.com/2021/07/sangre-de-vacunados-al-microscopio.html

Śmierć na atak serca 33 letni nowojorczyka po szczepieniu .
Według jego strony na Facebooku pan Jordan Hayes otrzymał swoją pierwszą dawkę eksperymentalnego mRNA około 23 lutego. Pfizer i Moderna były wówczas jedynymi eksperymentalnymi zastrzykami dostępnymi do użycia w nagłych wypadkach w Stanach Zjednoczonych. Usunięty post na Facebooku wydaje się pokazywać zdjęcie kliniki szczepień. Pan Hayes nie tylko powiedział, że nieszczepieni załamują społeczeństwo, ale również nazwał ich „idiotami” i „dupkami”. Najwyraźniej pan Hayes otrzymał drugi zastrzyk mRNA 24 marca. Świętował, że jest „w pełni zaszczepiony”, a teraz jest w stanie „znowu całować wszystkich w usta”.
Pan Hayes przyszedł do izby przyjęć szpitala Mount Sinai około 1 lipca, skarżąc się na bóle w klatce piersiowej. Stamtąd jego zdrowie gwałtownie się pogorszyło. Bóle w klatce piersiowej przerodziły się w atak serca, który wymagał dwóch operacji na otwartym sercu. Pan Hayes doznał wielu ataków serca podczas operacji. Zmarł 6 lipca, według strony GoFundMe..thecovidblog.com/…s-and-morons-dead-14-weeks-after-covid-19-vaccine/ religionlavozlibre.blogspot.com
olek19801
Lekarz; mRNA Moderna zmieniaja czerwone krwinki z okrągłych na cylindryczne, powodując ich sklejanie się