mk2017
131.1K
13 stycznia - 24 godz. modlitwy w intencji triumfu Niepokalanego Serca Maryi. 13 stycznia br., biskupi, kapłani, zakonnicy i świeccy z wielu miejsc pielgrzymkowych na całym świecie przez 24 godziny …More
13 stycznia - 24 godz. modlitwy w intencji triumfu Niepokalanego Serca Maryi.

13 stycznia br., biskupi, kapłani, zakonnicy i świeccy z wielu miejsc pielgrzymkowych na całym świecie przez 24 godziny będą odmawiać różaniec w intencji tryumfu Niepokalanego Serca Maryi. Z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach modlitwa różańca świętego popłynie zaraz po Godzinie Miłosierdzia i Koronce do Miłosierdzia Bożego.
To modlitewne wydarzenie jest organizowane przez Konwencję na Rzecz Rodziny pod patronatem bp. Kubosza ze Słowacji. W każdym miejscu pielgrzymkowym odmawiane będą 2 części różańca i akt poświęcenia się Maryi Pannie. Do tej inicjatywy włączyły się sanktuaria w Fatimie, Lourdes, La Sallete, Amsterdamie, Kibeho, Guadalupe, Aparecida w Brazylii, San Giovanni Rotondo, Gargano, Loretto, Kraków-Łagiewniki, Mukaczewo, Manila, Levocza, Litmanova, Mariapots (Węgry) i inne. Modlitwy będą prowadzone w językach: słowackim, polskim, włoskim i angielskim i transmitowane przez You Tubie.
24 godziny dla Maryi | Miłosierdzie - św. Faustyna - Dzienniczek - Koronka - obraz Jezu, ufam Tobie - Sanktuarium - online
Maryja powiedziała w Fatimie:
"Na koniec jednak moje Niepokalane Serce zatriumfuje"
Przyłącz się do modlitwy i ty.... udostępnij post dalej....
AVE MARIA
Bos016
WŁADYSŁAW KRÓL shares this
4
mk2017
Maryja powiedziała w Fatimie:
"Na koniec jednak Moje Niepokalane Serce zatriumfuje"
Przyłącz się do modlitwy i ty.... udostępnij post dalej....
AVE MARIA
mk2017
Z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach modlitwa różańca świętego popłynie zaraz po Godzinie Miłosierdzia i Koronce do Miłosierdzia Bożego.
To modlitewne wydarzenie jest organizowane przez Konwencję na Rzecz Rodziny pod patronatem bp. Kubosza ze Słowacji. W każdym miejscu pielgrzymkowym odmawiane będą 2 części różańca i akt poświęcenia się Maryi Pannie. Do tej inicjatywy …More
Z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach modlitwa różańca świętego popłynie zaraz po Godzinie Miłosierdzia i Koronce do Miłosierdzia Bożego.
To modlitewne wydarzenie jest organizowane przez Konwencję na Rzecz Rodziny pod patronatem bp. Kubosza ze Słowacji. W każdym miejscu pielgrzymkowym odmawiane będą 2 części różańca i akt poświęcenia się Maryi Pannie. Do tej inicjatywy włączyły się sanktuaria w Fatimie, Lourdes, La Sallete, Amsterdamie, Kibeho, Guadalupe, Aparecida w Brazylii, San Giovanni Rotondo, Gargano, Loretto, Kraków-Łagiewniki, Mukaczewo, Manila, Levocza, Litmanova, Mariapots (Węgry) i inne.