Hermenegild
Prečo právnici / Weis, Čarnogurský.... /nedajú podnet na ústavný súd vo veci zakázaných verejných bohoslužieb a nepripoja výroky ústavných súdov v iných krajinách, kde museli umožniť bohoslužby podľa ústavy?
Agent0
Prosím vás už sa necickajte s tým ateistom Zmatovicom a OTVORTE KOSTOLY S OMSAMI za podobných podmienok ako ostatne krajiny. Alebo to dajte na sud ako Francouzi a Belgicania a ti to vyhráli...v
ľubica
to komu odkazujete Agent? Ak chcete niečo odkomunikovať tým, ktorí len tomu dopomohli, tak si sadnite za PC a píšte! Aspon svojmu biskupovi! Tí majú robiť poriadky s politikmi a so svojimi pastiermi! Jasne pomenovať tmu tmou a lož lžou! Lenže naši biskupi už nie sú tými ktorí maju otcovsky napomínať, už nesolia! Matovič mal byť dávno napomenutý a exkomunikovaný! detto bývalý arc Bezák! to čo …More
to komu odkazujete Agent? Ak chcete niečo odkomunikovať tým, ktorí len tomu dopomohli, tak si sadnite za PC a píšte! Aspon svojmu biskupovi! Tí majú robiť poriadky s politikmi a so svojimi pastiermi! Jasne pomenovať tmu tmou a lož lžou! Lenže naši biskupi už nie sú tými ktorí maju otcovsky napomínať, už nesolia! Matovič mal byť dávno napomenutý a exkomunikovaný! detto bývalý arc Bezák! to čo predvádzajú ako obaja pokrstení je proti učeniu RKC i morálke! tam je ćhyba! Máme bordel, lebo ho tolerujeme!
Agent0
Ja to len komentujem a to je vsetko... a písem to vsetkym co žiju na Slovensku ako povzbudenie... Podpisal som peticiu za to aby sa otvorili kostoly na Slovensku a peticiu som poslal dalším co na Slovensku žiju... ale to si musíte vybojovat u biskupov vy, co na Slovensku žijete... Ked som sa s niektorymi Slovakmi aj rozpraval, tak im to až tak nevadí že sú kostoly ZATVORENE, lebo sa cítia, že sú …More
Ja to len komentujem a to je vsetko... a písem to vsetkym co žiju na Slovensku ako povzbudenie... Podpisal som peticiu za to aby sa otvorili kostoly na Slovensku a peticiu som poslal dalším co na Slovensku žiju... ale to si musíte vybojovat u biskupov vy, co na Slovensku žijete... Ked som sa s niektorymi Slovakmi aj rozpraval, tak im to až tak nevadí že sú kostoly ZATVORENE, lebo sa cítia, že sú uchraneni pred možnou nákazou... to si musíte vybojovat vy co na Slovensku žijete....
Hermenegild
V kostole komunikujem len s Bohom, s nikým iným, nepoužívam ani mobil, lebo som na linke s Bohom. Boh uzdravuje na tele i na duši. A o to im ide, predsa nemôžu pripustiť, aby nebodaj už nikto neochorel. Preto nepotrebuje naša vláda Boha a preto kostoly neotvorí. Predsa riskovať koniec pandémie nemôžu v žiadnom prípade.
ľubica
ano, potrebujú chorých a aby počty stúpali,ved prez. Caputová sa netajila s výrokom: Sk je krajina kde sa nebojte sa zomierat! Nejde im vonkoncom o zdravie jednotlivca ani spoločnosti, dokonca v CR si to poistuju práškovaním covidu z lietadiel:
4.3.2021 sypali nad Brnem Covid z Boeingu
každý je hlúpy ktorý si ten odkaz GENOCIDY NARODA doteraz neprečítal či už v podobe do nemoty opakovaných …More
ano, potrebujú chorých a aby počty stúpali,ved prez. Caputová sa netajila s výrokom: Sk je krajina kde sa nebojte sa zomierat! Nejde im vonkoncom o zdravie jednotlivca ani spoločnosti, dokonca v CR si to poistuju práškovaním covidu z lietadiel:
4.3.2021 sypali nad Brnem Covid z Boeingu
každý je hlúpy ktorý si ten odkaz GENOCIDY NARODA doteraz neprečítal či už v podobe do nemoty opakovaných Koronovičových testovacích kol v SR a neprehladnej zamhmlenej invázie s očkovaním neEtickými vakcínami meniacimi DNA na báze potratných detí útočiacej na zdravotníkov a ucitelov no najma starých ludí v domovoch= dochodkova reforma!
JUDr. Adriana Krajníková radí, pomáha a informuje
dalila
Koho už zaujíma náš názor.
Povolte konečne sv.omse a robte ako kresťania. Nie ako diabol
Agent0
Exactly !
Agent0
S tým Zmatovicom by som už nejednal... S diablom sa nevyjednával ! Skusili to a k nicomu to nevedie