Clicks1.6K

Ja uklęknę... uklęknę... UKLĘKNĘ, BO TU JEST PAN BÓG - św. Jan Paweł II

henryk33
5
Ja uklęknę... uklęknę... UKLĘKNĘ, BO TU JEST PAN BÓG - św. Jan Paweł II
wacula25wp.pl
elbow Oj oj cosik za daleko oddalasz się od prawd Bożych nie czyń tego?bo zatracisz się......
Król Maciuś I
Przez szacunek do innych wyznań to czynił. Św. Jan Paweł II. Był papieżem podróżnikiem. Kto choć raz podróżował, ten wie że kultura nakazuje zachować się tak by nie obrażać tubylców i tego co wyznają. Gdyby nosa nie wyściubiał z Watykanu, to pan Quis_ut_Deus? nie miał co napisać w tym temacie.
wlowoj
O, może jest świętym patronem podróżników? Jakaś bzdura - Jan Paweł II był papieżem, główą Kościoła Katolickiego, nie obowiązują go miejscowe zwyczaje czy nawet prawa - jak zakaz chodzenia w sutannach w Meksyku.
Quis_ut_Deus?
> Przez szacunek do innych wyznań to czynił.

Widzę, że nie rozumiesz, czym powinien być szacunek. Szacunek okazujemy tylko temu, co jest dobrem, prawdą, cnotą. Inaczej jest to po prostu perwersja. Np. szacunek dla fałszu. Inne religie, jak protestantyzm, islam, czy judaizm, są religiami fałszywymi, więc nie należy się im szacunek. Można je tolerować ze względu na dobro wspólne, ale nigdy …More
> Przez szacunek do innych wyznań to czynił.

Widzę, że nie rozumiesz, czym powinien być szacunek. Szacunek okazujemy tylko temu, co jest dobrem, prawdą, cnotą. Inaczej jest to po prostu perwersja. Np. szacunek dla fałszu. Inne religie, jak protestantyzm, islam, czy judaizm, są religiami fałszywymi, więc nie należy się im szacunek. Można je tolerować ze względu na dobro wspólne, ale nigdy okazywać szacunek zlu.

> Był papieżem podróżnikiem.

Była bardziej podróżnikiem niż papieżem i zdobił bardzo wiele złego, czego przykładem sam jesteś.

> Kto choć raz podróżował, ten wie że kultura nakazuje zachować się tak by nie obrażać tubylców i tego co wyznają.

Nie, zobacz wyżej.
wacula25wp.pl
Quis_ut_Deus? A jednak widzisz i znalazłeś tyle błędów i wypaczeń jak żydzi J.CH. A jednak to jego Bóg do nieba powołał i został świętym ZASTANÓW się teraz co jest grane?