Clicks584
Libor Halik
13
Peková testuje lidi s obrovskými dávkami viru, kterým ale nic není. Bůh zneškodnil koronaviry v ČR díky zasvěcení PMarii a jejímu sloupu. Čili karanténování státu je nesmysl ! 6.10.2020 s MUDr. …More
Peková testuje lidi s obrovskými dávkami viru, kterým ale nic není.

Bůh zneškodnil koronaviry v ČR díky zasvěcení PMarii a jejímu sloupu. Čili karanténování státu je nesmysl ! 6.10.2020 s MUDr. viroložkou S. Pekovou.
Libor Halik
Je tam pod originálem MUDr. Pekové komentář, vybírám tu část komentáře,kt.je pravdivá: Myslím, že doktorka Peková, která má jednak vystudováno všeobecné lékařství, jednak studovala speciálně i tento obor a má praxi i ze stáže v USA, kde se sama zabývala i genetickou modifikací mikroorganismů a jejich studiem, je dostatečně informovanou odbornicí, která se věnovala i MERS a SARS.
A pokud tvrdí, …More
Je tam pod originálem MUDr. Pekové komentář, vybírám tu část komentáře,kt.je pravdivá: Myslím, že doktorka Peková, která má jednak vystudováno všeobecné lékařství, jednak studovala speciálně i tento obor a má praxi i ze stáže v USA, kde se sama zabývala i genetickou modifikací mikroorganismů a jejich studiem, je dostatečně informovanou odbornicí, která se věnovala i MERS a SARS.
A pokud tvrdí, že jsou uměle vytvořené a že covid je SARS, uměle modifilovaný, aby se rychleji reprodukoval
(až 1 00x!), věřím jí i pokud jde o její závěry, že takto zrychlený vir zdegeneruje...
Tam komentáře: Je to rodáčka zo Slovenska od Prievidze,sme na ňu hrdý,a dajte nám na ňu pozor bratia,lebo to čo rozpráva nevyhovuje nijakej vláde ani našej ani vašej !
Prýnula ministerský plat 150 tis čistého,45 tis čistého renta od zelených gum a 25 tis v nějaké dozorí radě.....Jeho dcera vlastní firmu na ochranné pomůcky..chápu,že se jeho tato destruktivní opratření finančně ani nedotknou ba co víc,on na tom vydělává i s dcerou.
To by měli pustit do hlavních zpráv
Cirkus. Díky paní Pekova! Snad se Vám tohle moc nevymstí!
primulovic cerečka prodává vakcíny....nemáme šanci...
No jo, paní doktorka skvělá.... jako vždycky, ale moderátor nic moc
Jsem zvědav, kdy potentáti zakleknou na Reflex. Taková videa se jim určitě "nehodí do krámu".
Milan Wolf 310
Milan Wolf 310
před 4 dny
Tím by se přiznali, ignorovat to je jejich ověřená zbraň.
Vážená paní Peková, však jste velmi rychle dobře pochopila, jak to v tom životě chodí. Udělala jste s Vaším týmem ohromný kus práce a stále děláte. Mě se líbí Vas živí a pravdivý pohled na situaci. Fandím Vám a jestli-že Vám někdo z vlády udělí vyznamenání tak jej přijměte. Ve světě to má hodnotu a nikdo se nebude ptát kdo jmenovitě Vám jej předal. Urážky jste obdržela, proč tedy ne pochvalu. Jste naším přítelem a mimořádně inteligentní 🧠 a hezká žena 👩. Weiter so!!!
Líbí se mi, že se k tomuto tématu Paní Peková dokáže vyjádřit a odborně nám popsat chování viru, jeho skladbu a, že jej dokáže hloubkově zkoumat.
Naproti tomu tu máme internetové "odborníky" kteří doktorku Pekovou dehonestují.
Snad každý rozumně uvažující člověk dokáže poznat kdo z nich má pravdu.
Tohle je přesně člověk který má být ve vládě místo těch hlupáků. Držím vám pěsti a souhlasím s vaším názorem ( uměle vytvořené). Jste jediná co se lidem nesnaží vnucovat úplné hovadiny 👍 velký respekt paní Peková. A Reflexu děkuji za kvalitní rozhovor
Presne tak druhe vlna hruzy 🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦 posloucham vas z Canady vime o tom nic noveho to neni ale tavychto lidi by melo byt vice congrats✌️
COVID 19 je označován jako název nemoci! A co to ve skutečnosti znamená????? COVID 19 = CERTIFICATE OF VACCINATION ID 19. Takže vakcíny!!!! Tak kdo se nechá dobrovolně očipovat,? Jedině ovčan! Normální myslící člověk v žádném případě.
Bylo by to možné dat anglické titulky?
Super rozhovor od někoho kdo tomu opravdu rozumí a testuje, ne jako Prý(s)mula
Ďakujem za ľudí ako ste Vy, ,pani doktorka.
Vzdyt ji někdo zastřelí... Jde proti mafii
Jana Janasova včera:
Já nechápu, proč USA (CDC) tvrdi že virus nebyl nikdy izolován, a Pekova už na jaře tvrdila, že ho zkoumala a zjistila že je umělý. Tak ho musela izolovat a vidět ne? Proč neexistuje test, který by ho teda "našel , a používají šmejd který je na hovno? A díky němu vláda řádí jak kočičí pracka. ..
I na: youtube.com/watch?v=h6p6W4ZLy2I
Komentáře:
Ak by to bola pravda, tak preco su na celom svete take prisne opatrenia ???
to sa akoze cely svet spikol proti ludom ?
Komedie se musí hrát až do konce, vypadá to že globalisti společně s vládou mají připravený plán jaký už byl v NY či Lombardii, zahltí nemocnice špatnou organizací práce, momentálně tam leží cca 1000 uzdravených lidí, kteří zabírají lůžka a personál, hysterickou propagandou a testováním vyrábí vláda každým dnem stovky hypochondrů a tisíce zdravých nemocných(nakažených), rouškami si lidé poškodili imunitu takže bude více viróz než minulé roky, v nemocnicích budou pacienti bez covid např s infarktem, zápalem plic či slepákem buď okamžitě odsouzeni k smrti pro přeplněnost nebo budou označeni jako covid a připojeni na ventilátor s jistotou smrti, nemocnice budou motivováni vyššími odměnami za covid mrtvé než necovid vyléčené, tyto scénáře už proběhli v jiných zemích. Fakta jsou taková, že tento rok je nejnižší úmrtnost v čr za posledních minimálně 10 let, a na podzim přirozeně umírá daleko víc lidí než v jiné období.

Mohu doporučit následující text odbornice z praxe MUDr. Hany Zelené, Ph.D., lékařské mikrobioložky a vedoucí oddělení virologie Národní referenční laboratoře Zdravotního ústavu v Ostravě:
„Představme si, že bychom chtěli vytvořit pandemii rhinovirů, což jsou viry běžné rýmy. V současné době se z virů způsobujících infekce dýchacích cest vyšetřuje prakticky jen SARS-CoV-2. V naší specializované laboratoři tvoří z celkového počtu vyšetření v roce 2020 97 % SARS-CoV-2, pouhá 3 % jde na vrub ostatním dvanácti respiračním virům. Naprostá většina z těch tří procent byla provedena v prvních třech měsících roku. Od té doby všechno převálcoval nový koronavirus.
Od začátku roku 2020 se zde vyšetřilo 100 000 vzorků na SARS-CoV-2. Z nich bylo 6,4 % pozitivních. Za stejnou dobu se ve stejné laboratoři vyšetřilo 60 vzorků na rhinoviry. Z nich bylo pozitivních 6, včetně vzorku zemřelého měsíčního kojence. Rýma je banální nemoc, běžná viróza. Rhinoviry nikoho nezajímají, téměř se nevyšetřují.
Kdybychom místo 60 vzorků na rhinoviry (6 pozitivních, 1 mrtvý) vyšetřili 100 000 vzorků, v celé republice milión (bylo by to při stejném poměru 100 000 pozitivních a 16 000 mrtvých) a na celém světě miliardu (100 miliónů pozitivních a 16 miliónů mrtvých), už by to byla pěkná pandemie. Rhinovirus sice většinou dělá jenom rýmu, ale může být také nebezpečný. U malých dětí a starých lidí je vůbec nejčastějším původcem zápalů plic. Až 9,6 % hospitalizovaných seniorů s rhinovirem zemře právě na zápal plic.
Podobné by to bylo i s jinými viry, protože čím víc vzorků vyšetříme, tím víc případů odhalíme.
PCR pozitivita znamená jen to, že je ve vyšetřeném vzorku přítomna část virové RNA. Nikoliv celý virus. Nic to neříká o tom, zda je dotyčný infekční. Člověk nakažený SARS-CoV-2 je infekční maximálně týden. PCR, jako pomocná metoda, vykazuje pozitivitu běžně týdny i měsíce. Jde o klinicky falešně pozitivní výsledky. Vyšetření PCR je bez klinického kontextu bezcenné.
David Polivka shares this
584
👍
Libor Halik
Petice proti Prymulou budované totalitě petice.com/…m_ohledn_tzv_koronavirove_kriz
Rosllynn
Pro nás, běžné lidi je to nesmysl, zato pro Prymulu a další lidi navázané na farmaceutický průmysl je to ohromný byznys, ze kterého mají astronomické zisky. Oni potřebují koronavirus, jinak by o testy a vakcínu neměl nikdo zájem. Testovací laboratoře se činí a tahají počet nakažených jako kouzelník králíky z klobouku. Je nám vsugerováváno, že pozitivní je nakažený, přitom to není pravda.