Clicks1.1K
Libor Halik
1

Vědci - Nouzové stavy (lockdowny) rychlost šíření infekce zvyšují

5. januára 2021 Dr. Eran Bendavid a profesor John Ioannidis, spolu s Dr. Christopherom Ohom a Dr. Jayom Battacharyom uverejnili štúdiu Stanfordovej univerzity, Kalifornia, USA, že prominentná a často citovaná štúdia uverejnená v júni 2020 a tvrdiaca, že lockdowny fungujú, obsahovala chyby.
Nová štúdia zostavená odborníkmi zo Stanfordovej univerzity zistila, že prísne lockdownové opatrenia, ako sú nariadenia na zdržiavanie sa vo svojich domovoch a zatváranie podnikov, nemajú „jasné, výrazné prínosy“ v predchádzaní šírenia ochorenia COVID-19 a v skutočnosti môžu rýchlosť šírenia infekcie zVYŠOVAŤ. „Nie je žiadny dôkaz toho, že by reštriktívnejšie nefarmaceutické intervencie („lockdowny“) začiatkom roku 2020 podstatne prispeli k poklesu krivky nových prípadov v Anglicku, Francúzsku, Nemecku, Iráne, Taliansku, Holandsku, Španielsku či USA“. V 12 zo 16 porovnaní bol v skutočnosti pravdou opak, kedy „reštriktívnejšie NPI opatrenia viedli k nárastu denných prípadov“. Štúdia tvrdiaca, že lockdowny fungujú, obsahovala chyby
Autori si našli čas všimnúť si chyby prominentnej a často citovanej štúdie, uverejnenej v júni minulého roku, ktorá tvrdila, že reštriktívnejšie NPI a najmä lockdowny „mali veľký vplyv na zníženie prenosu“. Viacej na:
badatel.net/…tny-vplyv-na-sirenie-covid-19/
Viz i česky: 20.2.2021 MUDr. Ctirad Musil - pro lockdowny umírají lidé. Promořenost je v ČR mimořádně vysoká, asp… a slovensky LOCKDOWN je nástroj zúfalcov, NÚDZOVÝ stav je prejav zbabelosti.
Pandémia vo svete kolabuje, no elita sa ju snaží zubami-nechtami udržať (s pomocou Lockdownov) badatel.net/…-snazi-zubami-nechtami-udrzat/ 23/02/2021
L: Inu, lockdownová lež, jako každá lež, má krátké nohy.
Public domain