01:38
Clicks2.5K
Gonzales
8
DRAHOŠ - Protipotratové snahy v Polsku. Je evidentní, že Jiří Drahoš považuje snahu o zrušení potratového zákona v Polsku za velmi neblahý trend a podle jeho slov Polsko rozhodně není v seznamu zemí,…More
DRAHOŠ - Protipotratové snahy v Polsku.

Je evidentní, že Jiří Drahoš považuje snahu o zrušení potratového zákona v Polsku za velmi neblahý trend a podle jeho slov Polsko rozhodně není v seznamu zemí, ke kterým by vyjadřoval svoji náklonnost, právě naopak. Zde můžeme zřetelně vidět Drahošův postoj ke křesťanským hodnotám. Naopak Polsko je země, která si stále ještě uchovala svoji křesťanskou identitu a dokonce ji opětovně utvrzuje.
+Joseph+
zibi, pakuj spat, příplatky přesčas neplatí
Detektiv
O.Lukáš - zamyšlení na prezidentskými volbami – veškerá legrace končí!!!

NE, ne, milí přátelé!

Tyto prezidentské volby už nejsou jen dalšími v předlouhé řadě bezvýznamných. Tentokrát jde o událost natolik významnou, že ovlivní zcela zásadně existenci každého z nás, našich rodin i naší země na dobu náramně dlouhou a možná i nevratně. Pokud vám není osud váš, vašich blízkých i nás všech lhostejn…More
O.Lukáš - zamyšlení na prezidentskými volbami – veškerá legrace končí!!!

NE, ne, milí přátelé!

Tyto prezidentské volby už nejsou jen dalšími v předlouhé řadě bezvýznamných. Tentokrát jde o událost natolik významnou, že ovlivní zcela zásadně existenci každého z nás, našich rodin i naší země na dobu náramně dlouhou a možná i nevratně. Pokud vám není osud váš, vašich blízkých i nás všech lhostejný, je naprosto nejvyšší čas dát stranou vše nepodstatné, vzít rozum a zkušenost do hrsti a vyrazit k volebním urnám. To proto, že nadnárodní síly temna už nezakrytě vytáhly do boje za zničení bílé rasy, české země, našeho kulturního dědictví, hodnot, rodin, domovů, zkrátka všeho, čím jsme.

Pokusme se proto odložit uměle vytvořené předsudky, pomluvy a nenávistné projevy „expertů“ ČT a ČR, jakož i Bakalových plátků a nahlédněme do politicko-lidské kuchyně obou zůstavších kandidátů!

Jiří Drahoš:

Přeskočme informace z netu o tom, že Drahošovu spolupráci (agent Bas) si STB vynutila díky jeho homopedofilním sklonům, že odcizioval kolegům jejich nápady a patenty, že sepsal „vědeckou vítačskou chartu“ pražské kavárny, která odstartovala polarizaci společnosti. Pomiňme i konspirační úvahy, proč používá bezdioptrické brýle (podobně vypadají špionážní zařízení, které dokáže zobrazovat nápovědu nebo fungovat jako sluchátko). Pominout však nemůžeme tvrzení nezávislých médií, že je členem Římského klubu, dokonce prý šéfem české pobočky, neboť jde o zednářské společenství, ovládané západní „Černou šlechtou“ a třinácti nejbohatšími iluminátskými rodinami z USA usilujícími o vyhlazení velké části světové populace – se Slovany včele. Že tak tento pán činí v zájmu osobní kariéry je sice pochopitelné, nikoli však omluvitelné.

Jak se zdá, nemá Drahoš jasný názor na řadu zásadních otázek života, neboť soudě dle jeho výroků v médiích mění neustále své postoje - nejspíš podle pokynů svých poradců zjišťujících, co chce dělný lid slyšet a co ne (což svědčí o nevyzrálé osobnosti chudé na životní zkušešnosti). Ještě horší je spektrum těch, kteří tuto loutku pražské kavárny podporují. Jde vesměs o rádoby umělce, experty na všechno kromě morálky, zkorumpované presstituty a parazitní multikulti neziskovky plné deviantů nejrůznějšího zrna, novodobých fašistů, kteří ukazují na každého s jiným názorem a řvou „fašisti!“ V čele mrzkých charakterů podporujících Drahoše, pro které jsou slova jako vlast či národ symbolem zavilé nenávisti, stojí světově proslulý tunelář Kalousek a mj. i Muslimská obec v Praze. Náhoda?

Za nejprůkaznější informaci o tom, s kým máme tu čest, považuji to, jakých technologií moci si troufla koalice „Antizeman“, jejímž lídrem je nyní Drahoš, použít proti stávajícímu prezidentovi již v prvním kole voleb. Jmenujme alespoň ty, co se provalily v médiích: výzva voličům, aby nevolili Zemana, neboť z prvního kola prý postupuje automaticky, dále profesionálně padělaný pořad TV Barrandov - rozhovory Zemana se Soukupem, kde se najednou objevil jako host i Horáček, aby podpásově útočil na Zemana. Opomenout nelze ani trestnou dezinformační kampaň havlistického novináře Jindřicha Šídla, nebo fyzické napadení pana prezidenta polonahou ukrajinskou satanistkou skupiny FEMEN. Náhoda? Nikoliv, podle činů poznáte je! Za krajně znepokujující lze označit Drahošovu podporu masivní islamizaci ČR, jakož i zavedení tvrdé cenzury a trestání lidí za šíření pravdy. Komu zůstalala v hlavě alespoň jedna buňka na myšlení, tomu už nejspíš dochází, že tato „elita“ podporovaná Sorošovými prodejnami titulů a Bakalovými médii je nejhorší morální stokou společnosti plnou roztoků vlastizrady, korupce, primitivního hulvátství, zákeřné podlosti a fanatické nenávisti. Mají fůru titulů, které však jen dokládají starou pravdu, že vzdělání bez etiky a životní moudrosti je otcem egoismu a matkou chamtivosti.

Miloš Zeman:

Nepatřím mezi jeho zaslepené obdivovatele, přesto se vší zodpovědností a po mnoha zkušenostech z reálného života musím konstatovat, že je jedinou smysluplnou alternativou pro každého, kdo nechce, O.Lukáš - zamyšlení na prezidentskými volbami – veškerá legrace končí!!!

aby se ČR změnila v chalífát plný pedofilních úchylů, bezohledných parazitů a zákeřných vrahů, nebo další zemí německého Makrelistánu či neskončila v jaderné válce s Ruskem, je Miloš Zeman. Právě on jako jeden z posledních statečných drží eurohujery a agenty světovlády bažící po zbytku toho, co se ještě nepodařilo ukrást, po zotročení nás všech, po likvidaci bílé rasy a původního obyvatelstva atd. pevně na uzdě. Právě on přivedl do ČR stamiliardy od ruských a čínských investorů, právě on dává kapky EU psychopatům připravujícím Evropě dokonalou sebevraždu. Je mluvčím obyčejných (tedy poctivých a pracovitých) občanů a kritikem zkorumpovaných vlastizrádců.

Takže, moji milí, vyberte si:

Chcete-li šolstvíplnépedofilů homosexuáůa parazitníh neziskovek islamizujííh mozky našch děíužve šolkáh, volte Drahoš!

Toužíe-li po nepřdstavitelnékriminalitě nejhorších úhylech a psychopatech z celéAfriky, po skučníimáů po záonech šría, pod jejížroušou budou znáilňvat vaš dcery a popravovat bez soudu, volte Drahoš!
Je-li vaší snem, abychom se stali něeckou zemípod vedení landsmanšftu, aby vaš synovéumíali ve váce kdesi v zahraničíza zámy kohosi, kdo chce zotročt svě, volte Drahoš!
Chcete-li, aby juvenilníjustice po vzoru Barnevernet mohla kdykoliv ukrát vaš děi a dá je pedofilů k „ýhově nebo obchodníů s bíý masem na prostituci č orgáy, volte Drahoš!
Nevadíli vá devastace hodnot a odkazu našch přdků pošapááípravdy, rozbíenírodiny, paděáíhistorie a likvidace našívlasti, volte Drahoš!

Netvrdí, ž Drahošto vš aktivněpodporuje, ale svýi čny a náory tomu všmu dlážícestu. Na rozdí od Zemana, kterýtomu všmu věoměbráí, neboťvidí mnohem dál.

Ví, ž tyto řáky vzedmou dalšívlnu nenáisti pražkékavány k našmu sdružnía touhu po našílikvidaci (užna nípracují jako záinku si vzali cenu pro Tomáše Ortela a uvalili na ná soud a exekuci). Ale máe jen proto mlčt, otevíat cestu lží a likvidaci našízemě Ani náodou! Našětínejsme sami, užná začíajíve všítichosti kromětisícůobyvatel podporovat i nezkorumpovaní soudci a policisté, vojáci a další Věí jak moc tí riskují ale práěproto, aby jejich děi nemusely riskovat stejně změu tohoto zrůného systéu považjíza nezbytnou. A jak se rozhodnete vy? Bojíte se šřt pravdu? Nevadí! Máe strach ze škany v zamětnáí Nevadí Nemusíe psá ani mluvit, to riskujíjiní ale jedno uděat musíe, chcete-li si sami přd sebou a svýi děmi zachovat útu: Jděe znovu k volbám a prodluže součsnému prezidentovi jeho mandát!

Armagedon – boj dobra se zlem vrcholí. A uctíač temnéo slunce (sluníčář – satanisté v posledníh křčíh přvracejíobsahy pojmůvzhůu nohama, abyste si součsnou hodnotovou devastaci neuvěomovali. Vrcholí i bitva o vědomí a svědomí kažého z nás. A bohužl už také – o holou existenci obyvatel Čské republiky i jí samotné. A na vá záeží zda dopustíe, aby naš budoucnost zničli pohrobkovétěh, kteříukřžvali Ježíš, upáili Giordana Bruna nebo Jana Husa. Pomozte ná, prosí, probouzet naš spoluobčny (téěř40% vůec k volbá nepřšo) z mediáníhypnóy, z beznaděe, lhostejnosti a otupěí probuďe ve svýh přáelíh Blanickérytíř, pokropte je žvou vodou odpověnosti a doveďe je k volbám! Budou-li volby opě „cinknuté“ podivnýi hlasy ze zahraničí bude kažýnášhlas nenahraditelný Svoboda nebo otroctví Rozhodněme se spráně!

Jméem ná všch vá všm za všchny vlastence děuje
Oldřich Lukáš iniciativa Lidé lidem
miňocraft
Drahí i Milí veriaci Čechové,Moravani,Slezané.Vaše problémy nevyrieši ani ateista a blasfemik Zeman a ani zákerný šíriteľ kultúry smrti Drahoš.Pri vašom počte okolo 1100000(počítam iba katolíkov,ostatní pri svoji zanedbateľných množstvách možno iba označiť za Revúce myši) a pri návštevnosti Bohoslužieb iba okolo 8-10%,pričom polovicu aj tak tvoria prisťahovaní Slováci,musíte začať niečo robiť …More
Drahí i Milí veriaci Čechové,Moravani,Slezané.Vaše problémy nevyrieši ani ateista a blasfemik Zeman a ani zákerný šíriteľ kultúry smrti Drahoš.Pri vašom počte okolo 1100000(počítam iba katolíkov,ostatní pri svoji zanedbateľných množstvách možno iba označiť za Revúce myši) a pri návštevnosti Bohoslužieb iba okolo 8-10%,pričom polovicu aj tak tvoria prisťahovaní Slováci,musíte začať niečo robiť sami.Musite hlásať Krista a Jeho evanjelium a donútiť svojich kňazov aby vyšli s vami do ulíc.Vas postihlo ešte niečo horšie ako islamizacia,ste brutálne indiferentní ku viere v Boha vôbec!
miňocraft
Jeden kandidát sa v stave ťažkej podnapilosti tackal okolo vzácnej sv.relikvie korunovačných klenotov (namiesto pokánia ešte klamal verejne o viróze)a verejne sa vyjadril,že za čias jeho vlády(keď bol premiérom) odstavil Katolícku Cirkev,no a ten druhý je šíriteľ kultúry smrti.Každá voľba zlá.Rúhači sú obaja.V ateistickom Česku,kde sú katolíci zanedbateľnou menšinou nič divné.
Samson1
Milý Drahoši volíme drahého Miloše. 👍
Tomislav
Drahoš je proti křesťanství a prosazuje potratovou praxi
Peter(skala)
Drahouši, drahouši... tohle se nežíka 🤫 😀
majina1
Ešte nie je ani zvolený a už by riešil Poľsko, ak bude zvolený čo bude potom?