m.rekinek
27.1K

Wg. danych Centrum Kontroli Chorób (CDC) 70% Amerykanów odmówiło ,,śmiercionki" !

74,2 mln ludzi w USA nie otrzymało ani jednej dawki szczepionki przeciw Covid-19, a kolejne 157 mln odmówiło przyjęcia drugiej lub trzeciej dawki według CDC

Amerykanie przejrzeli propagandę prezydenta Bidena i kłamstwa na temat skuteczności zastrzyków z Covid-19, ponieważ według danych CDC 70% całej populacji USA nie miało ani pierwszej, drugiej, bądź trzeciej dawki Covid -19 szczepionki.


Prezydent Joe Biden okłamał Amerykanów i nadal okłamuje Amerykanów. W lipcu 2021 r. Biden fałszywie stwierdził , że „nie dostaniesz COVID, jeśli masz te szczepienia” i „jeśli jesteś zaszczepiony, nie będziesz hospitalizowany, nie będziesz leżał na Oddziale OIOM i nie umrzesz."

Następnie w grudniu 2021 r. Biden fałszywie twierdził: „To pandemia nieszczepionych. Nieszczepieni. Nie zaszczepieni, nie zaszczepieni. To jest problem. Wszyscy mówią o wolności, a nie o tym, żeby strzelić i nie poddawać się testowi. Zastanów się? A co z patriotyzmem? Co powiesz na upewnienie się, że jesteś zaszczepiony, aby nie przenosić choroby na nikogo innego”.

Istnieje wiele dowodów na to, że powyższe oświadczenia prezydenta Bidena są jawnymi kłamstwami ( patrz tutaj ), ale najbardziej zabawnym dowodem ze wszystkich musi być niedawna epidemia, która miała miejsce z powodu dziennikarzy i przywódców rządowych uczestniczących w „Gridiron Dinner at początek kwietnia 2022. Coroczna impreza w Waszyngtonie.

Wszyscy goście imprezy byli zobowiązani do okazania dowodu szczepienia. Tydzień później co najmniej 72 z 630 w pełni zaszczepionych/wzmocnionych gości uzyskało pozytywny wynik testu na Covid-19.

Ale wydaje się, że większość Amerykanów potrafi już przejrzeć kłamstwa prezydenta Bidena bez potrzeby wyjaśniania sprawy. Ponieważ według danych opublikowanych przez amerykańskie Centrum Kontroli Chorób 74,2 mln Amerykanów jest nadal całkowicie nieszczepionych, a kolejne 157 mln Amerykanów odmówiło przyjęcia drugiej lub trzeciej dawki zastrzyku Covid-19.

Oznacza to, że 50% całego kraju potencjalnie stało się mądre w stosunku do propagandy i kłamstw wygłaszanych przez rząd amerykański, dr Anthony Fauci i media głównego nurtu w ciągu ostatnich dwóch lat.

Centrum Kontroli Chorób (CDC) udostępnia następujące dane dotyczące szczepień przeciwko Covid-19 w Stanach Zjednoczonych:

Dane dla dawki 1


Źródło

Dane dla dawki 2


Źródło

Dane dla dawki 3


Źródło

Stworzyliśmy poniższy wykres na podstawie danych dostarczonych przez CDC powyżej, pokazujący całkowitą absorpcję szczepień w porównaniu z całkowitą odmową szczepień w USA na dawkę:

Jak widać z powyższego, według CDC, 257 milionów ludzi otrzymało pojedynczą dawkę, 219,7 miliona osób otrzymało drugą dawkę, a 100,7 miliona osób otrzymało trzecią dawkę od 2 maja 2022 roku.

Oznacza to, że oprócz 74,2 miliona niezaszczepionych kolejne 38 milionów osób, które otrzymały pierwszą dawkę, odmówiło przyjęcia drugiej dawki, a kolejne 119 milionów osób, które otrzymały drugą dawkę, odmówiło przyjęcia trzeciej dawki.

Odpowiada to 70% całej populacji USA, która nie otrzymała pierwszej, drugiej, bądź trzeciej dawki zastrzyku Covid-19.


Jednak powyższa tabela obejmuje dzieci w wieku poniżej 5 lat, które nie kwalifikują się do szczepienia przeciwko Covid-19. Stworzyliśmy więc poniższy wykres na podstawie danych dostarczonych przez CDC powyżej, pokazujący całkowitą absorpcję szczepień w porównaniu z całkowitą odmową szczepień w USA na dawkę wśród osób, które kwalifikują się do szczepienia:

Oprócz 54,7 mln osób kwalifikujących się do szczepienia przeciwko Covid-19, które zdecydowały się pozostać nieszczepione, kolejne 37,9 mln osób, które otrzymały pierwszą dawkę, odrzuciło drugą dawkę, a kolejne 90,2 mln osób, które otrzymały drugą dawkę, odmówiło przyjęcia trzeciej dawki. .

To zwiększa możliwą liczbę ludzi, którzy teraz obudzili się na kłamstwa i propagandę głoszoną przez rząd i media głównego nurtu w ciągu ostatnich dwóch lat do 182,8 miliona; 55% całej populacji USA.

Około 183 miliony ludzi w USA odmawia obecnie udziału w największym eksperymencie w świecie rzeczywistym, jaki kiedykolwiek przeprowadzono, mimo że ich „wybrany” prezydent powiedział im, że zaszczepienie się jest ich patriotycznym obowiązkiem, ponieważ fałszywie twierdził, że zaszczepieni nie rozprzestrzeniają Covid- 19.

Prezydent Biden prawdopodobnie odetchnął z ulgą, że tak wielu ludzi zdecydowało się zignorować jego kłamstwa. Ponieważ badanie oficjalnych danych opublikowanych przez rząd Kanady wykazało, że osoby trzykrotnie zaszczepione są obecnie czterokrotnie bardziej narażone na zakażenie Covid-19, dwukrotnie częściej hospitalizowane z powodu Covid-19 i dwukrotnie częściej umierają Covid-19 niż osoby nieszczepione.

Jednym z powodów, dla których może to mieć miejsce, jest to, że zastrzyki Covid-19 powodują wzmocnioną chorobę związaną ze szczepionką i wzmocnienie zależne od przeciwciał. Ale to nie wyjaśniałoby zwiększonego ryzyka infekcji.

Ale jest jeszcze jeden warunek, który wyjaśniałby zwiększone ryzyko infekcji, a także zwiększone ryzyko hospitalizacji i śmierci.

A tym stanem jest Zespół Nabytego Niedoboru Odporności. ( Przeczytaj więcej tutaj )

74.2 million people in the USA have not had a single dose of a Covid-19 Vaccine, & another 157 million have refused a 2nd or 3rd dose according to CDC
pielgrzym55
Aż tylu byłoby tam rozsądnych ludzi? Nie chce się wierzyć.
Don Mac
Co musisz wiedzieć o spotkaniu Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) w 2022 r
Co musisz wiedzieć o spotkaniu Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) w 2022 r