m.rekinek
12.5K

W 2020 roku Fundacja Rockefellera „przewidziała” globalny kryzys żywnościowy i energetyczny

Moment rosyjskiej inwazji na Ukrainę jest bardzo podejrzany, biorąc pod uwagę, że stała się ona kozłem ofiarnym dla praktycznie każdej złej rzeczy, która obecnie dzieje się na świecie, w tym globalnego kryzysu żywnościowego.

Okazuje się, że globalistyczna Fundacja Rockefellera od lat mówi o „zresetowaniu” globalnej podaży żywności, na długo zanim Władimir Putin zdecydował się rozpocząć „operację specjalną” na Ukrainie.

28 lipca 2020 r. Fundacja Rockefellera opublikowała dokument zatytułowany „Reset the Table: Meeting the Moment to Transform the US Food System”, który ostrzegał przed koronawirusem z Wuhan (Covid-19) rzekomo powodującym „kryzys głodu i odżywiania” w przyszłość – i taką, która jest „niepodobna do żadnego, jaki ten kraj widział od pokoleń”, dodał, odnosząc się do Stanów Zjednoczonych.

„Według Fundacji Rockefellera pandemia ujawniła głębokie problemy w amerykańskim systemie żywnościowym, które należy „zresetować” – pisze o tym dr Joseph Mercola.

„'Reset the Table' został opublikowany zaledwie miesiąc po oficjalnym ogłoszeniu przez Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) planów 'Wielkiego Resetu', a wielu autorów artykułu Fundacji jest członkami WEF”.

My również informowaliśmy o planach Fundacji Rockefellera na kilka miesięcy przed rosyjską inwazją na Ukrainę, którą teraz nagle obwinia się za globalny kryzys żywnościowy i energetyczny, który obecnie się rozwija.

Ci, którzy za tym wszystkim stoją, muszą po prostu założyć, że nikt nie zwraca uwagi na ciągłe zmiany narracyjne, które za każdym razem stają się coraz bardziej oczywiste.

„Podczas gdy raport podkreśla potrzebę „zdrowej diety” i „zrównoważonej” produkcji żywności, słowa „naturalny”, „organiczny” lub „karmiony trawą” są nieobecne, więc nie o tym mówią” – ostrzega Mercola. program ukryty w zasięgu wzroku.

„WEF od lat promuje ideę, że owady powinny być uznawane za zdrową, zrównoważoną alternatywę białkową, która może uratować środowisko i rozwiązać problem głodu na świecie”.

Zjesz robaki i spodoba ci się - mówi Fundacja Rockefellera

Czy nie uważasz za interesujące, że grupy takie jak Fundacja Rockefellera zawsze wydają się znać przyszłość, zanim ona się wydarzy? Oprócz żywności, finansów i ekonomii przepowiadają także „klęski żywiołowe” z wyprzedzeniem, często nazywając je „działaniami Bożymi”.

Jasne, niektóre rzeczy są biblijnie prorocze. Ale inne rzeczy wydają się po prostu zbyt wygodne i zbyt dokładne w stosunku do tego, co zostało przepowiedziane lata wcześniej, by po prostu być przypadkiem lub zbiegiem okoliczności.

„Wiedzą wszystko, zanim to się stanie” — mówi Mercola. „Być może naprawdę są prorokami. A może po prostu opisują nieuniknione skutki swoich własnych działań”.

Więc co dokładnie czeka nas na przyszłość? Cóż, brzmi to jak o wiele mniej mięsa i owoców i warzyw niemodyfikowanych genetycznie, a także o wiele więcej owadów, „mięsa” z hodowli laboratoryjnej i masowy głód – nie wspominając o globalnej depopulacji z powodu koronawirusa Wuhan (Covid-19) ” szczepionki."

Co ciekawe, w przedmowie „Reset the Table” otwarcie stwierdza się, że jest to „kompleksowy podręcznik” dotyczący przyszłej architektury porządku światowego. Dalej stwierdza, że „od nas wszystkich” oczekuje się, że zastosujemy się do jej nakazów.

Książka mówi również o tak zwanej „Zielonej Rewolucji”, projekcie w Afryce, który wydaje się być próbą tego, co jest teraz planowane dla całego świata.
„… pozostawił spuściznę, którą wyraźnie widzimy dzisiaj, w tym nadmierny nacisk na podstawowe zboża kosztem bardziej bogatej w składniki odżywcze żywności, poleganie na nawozach chemicznych, które zubożają glebę, oraz nadużywanie wody” – pisze Mercola.

„Chociaż kuszące jest postrzeganie tego dokumentu jako oznaki zdrowego rozsądku, jeśli zajrzałeś do planu Wielkiego Resetu WEF, zauważysz, że „Zresetuj stół” to tylko kolejny trybik w kole, który ma nas przejechać ”, dodaje.

Najnowsze informacje o sztucznie zaprojektowanym globalnym kryzysie gospodarczym można znaleźć na stronie Collapse.news .

Źródła tego artykułu obejmują:
TheBurningPlatform.com
NaturalNews.com

In 2020, the Rockefeller Foundation "predicted" the global food and energy crisis that is now unfolding
olek19801
"Przewidziała=zaplanowała"