12:59
Bob
224.8K
Serie śmierci / prośby do Was Źródło: Serie śmierci / prośby do Was Tak oto już nie tylko dowiadujemy się o podziale preparatów na różne serie śmiercioności ale również, dzięki hakerom (DLA KTÓRYCH …More
Serie śmierci / prośby do Was
Źródło: Serie śmierci / prośby do Was
Tak oto już nie tylko dowiadujemy się o podziale preparatów na różne serie śmiercioności ale również, dzięki hakerom (DLA KTÓRYCH OGROMNY SZACUNEK ZA ICH DZIAŁANIA NA CAŁYM ŚWIECIE) również jesteśmy w stanie zweyfikować które serie są najbardziej śmiercionośne.
Należy zauważyć tutaj jedną podstawową rzecz. Skoro ta mafia dopuszcza się największej w dziejach ludzkości zbrodni, to musi być przekonana że nie będzie jej finalnie miał kto osądzić za nią ! A zatem można by wysnuć założenie że większość ludzi wymordują a garstkę z całości (np.500 000 000) zniewolą poprzez najnowsze technologie z wykorzystaniem nanotechnologii i promieniowania elektromagnetycznego.
Nie mogliby zastrzykami uśmiercać wszystkich, bowiem ludzie by się bardzo szybko zorientowali co się dzieje. A zatem testują sobie która dawka zabija w krótkim czasie (w tym celu tylko kilka ma większe działanie natychmiastowo zabójcze a pozostali zostaną unicestwieni w późniejszym terminie, mając niezbędny dla Holokaustu składnik w sobie.
*
Ważną informacją jaką Was zainteresuję jest fakt obniżania pułapu tysięcy satelit z promieniowaniem elektromagnetycznym, które naprawdę warto śledzić, bowiem to będzie ten kluczowy ruch dla finalnej eksterminacji ! Wszelkie informacje na ten temat proszę wrzucać w komentarzach. A w wyniku dokonanego już pierwszego obniżenia ich pułapu
BARDZO PROSZĘ WAS O INFORMACJE
czy w minionych tygodniach zaobserwowaliście w swoim organizmie jakieś nowe reakcje, przypadłości, wskazujące np. na spadek odporności lub przejawiające się reakcjami Waszej głowy ? To ważne żebyśmy obserwowali takie rzeczy i wymieniali się nimi !
Proszę również osoby posiadające mierniki promieniowania o informacje czy w swoich wskazaniach dostrzegły w ostatnim czasie jakieś zmiany ?
--rN-- shares this
6
TomUrb
"Nie mogliby zastrzykami uśmiercać wszystkich" - bo ktoś musi na nich robić 🤪
stanislawp
Wszystko co konspirowane za zamkniętymi drzwiami wyjdzie do wierzchu. Nic dziwnego że liderzy polityczni w Polsce już siedzą na walizkach.
Marcin Osm shares this
2.1K
Uu