dyk
Viete čo? Každý z nás si môžete sami vymyslieť svoje vlastné tajomstvá Ruženca. Toto nie je Desatoro a ani dogma. Kazdy podľa toho, ako sa modli a čo ho osloví z Evanjelia. Nechápete o čom to je?
U.S.C.A.E.
v skutočnosti to nie je nariadené dikcia dokumentu je možnosť ba návrh a nie je tam ani náznakom že je to povinné nehovoriac o hriechu toto nie je celkom známe a kvôli poctivosti to treba spomenúť

to je samozrejmé že tradičné sú TRI okruhy tajomstiev
ekans
vysvětli to charismatickým babkám a jejich modermistickým panáčkům, Wojtyla byl medální ikona a co řekl bylo svaté
Kallistratos
Každý ať se modlí růženec jak uzná za vhodné. Hlavně když se modlí... 😉
ekans
tzv. cochcárna
ľubica
youtube.com/watch?v=Kv1G92HfWAg
toto kazanie nestravia mnohi....
dyk
Ruženec je rozjímanim na životom Ježiša, Márie a Jozefa a tak je len chválihodné, že sa to oficiálne rozšírilo o Ruženec Svetla. K tomu sa pripája aj Ruženec k sv. Jozefovi, ktorý tiež viac pomáha preniknúť do tajomstva Sv. Rodiny. A už máte PÄŤ ružencov. Je to na škodu? Nie, ale skôr naopak. Je to úžasné, že nám Duch Svätý dáva takúto pomoc.
ekans
duch to je, ale určitě ne svatý 😂 😂 😂 😂 😂 😂
Svätý Malachiáš(prorok)
Radostný, slávnostný a bolestný je iba skutočne pravý a pravdivý od svätého Boha, ktorý odovzdal cez Pannu Máriu. Ruženec svetla nieje správny je moderný,charizmatický a new age. Ruženec svetla nieje správny a je neúčinný.
Svätý Malachiáš(prorok)
Tak povedz od koho dostala keď nie od Svätej Trojici ( Otec,syn Ježiš Kristus a Duch Svätý) ? Zaujímavá je tvoja teória. Vidno,že veľa veci nevieš.
One more comment from Svätý Malachiáš(prorok)
Svätý Malachiáš(prorok)
Jasné,že si vymazal komentár žeby som ja vyzeral ako čudak ty si fakt kreten a teraz sa tváriš,že ja mám dostať rozum. Dam čo si napísal : ,,Ona to nedostala od Boha svätý ruženec."
ekans
to jsem vymazal já, nemám na kreatůry žaludek
Svätý Malachiáš(prorok)
Už som zmazal som sa zľakol,že si robí zo mňa prdel !
Svätý Malachiáš(prorok)
Nemusíš klamať lebo tvoje klamstvá sú vždy prítomné a prekrucané kallistratos mirku už 10 rokov.
Tomislav
Připojuji pátý - přirozený důvod odmítnutí nového růžence JAKO OBECNĚ ZÁVAZNÉHO. - původní růženec odpovídá trojímu aspektu lidského života, který začíná radostným narozením, postupuje bolestí a útrapami, a vrcholí jejich slavným překonáním a vítězstvím.
ekans
to bude až v Nebi ne pro všechny, zatím stůjme pevně na zemi