Clicks436
m.rekinek
1

Najwyższy rabin: Imię Mesjasza wkrótce zostanie ujawnione

15 listopada 2020 r| Israel Today Staff


Jeden z najlepszych izraelskich rabinów-celebrytów (patrz: A Match Made in Heaven ) powiedział w kazaniu wideo opublikowanym na YouTube w zeszłym tygodniu, że imię Mesjasza zostanie wkrótce ujawnione.
Rabin Nir Ben-Artzi (na zdjęciu po prawej) powiedział Izraelczykom, że Bóg jest gotowy ujawnić imię Mesjasza i wezwał ludzi, aby „byli w jedności” i „przygotujcie się!”
Rabin zwrócił uwagę na brak jedności w izraelskim rządzie i podkreślił, że jest to wyznaczony czas na wezwanie Mesjasza i powrót Sanhedrynu, rady mędrców, która nadzorowała życie Żydów w starożytności.
„Proście o Mesjasza i Sanhedryn”, głosił Ben-Artzi, „Mesjasz wkrótce przyjdzie, aby powstrzymać zarazę i pogan wokół nas przed wyrządzeniem krzywdy Ziemi Izraela”.
Na początku tego roku Ben-Artzi wezwał Żydów nadal mieszkających w diasporze do powrotu do Izraela w ramach przygotowań na przybycie Mesjasza.


Rabin Nir Ben-Artzi jest kabalistą (żydowskim mistykiem), który rości sobie prawo do przewidywania, co uczyniło go kontrowersyjnym i bardzo popularnym. Jego majątek osobisty szacuje się na ponad 100 milionów szekli (prawie 30 milionów dolarów).

israeltoday.co.il/…ah-name-will-soon-be-revealed/
Tymoteusz
Rabin Nir Ben-Artzi jest kabalistą (żydowskim mistykiem)”.

Okultysta mistykiem, dobry żart...