Coburg
21.1K

Čo nám "naservírovali" americké biolaboratóriá na Ukrajine

NEJEN OPIČÍ NEŠTOVICE. AMERICKÉ BIOLABORATOŘE NA UKRAJINĚ A V NIGÉRII ODHALUJÍ DŮKAZY O NADCHÁZEJÍCÍCH EPIDEMIÍCH. VŠECHNO, CO NEJVĚTŠÍ ZLOČINCI PRO LIDSTVO „NAPLÁNOVALI“

28. května 2022
v Hlavní, Komentáře, Politika & Lid. práva, Svět, ZDRAVÍ & COVID
Velikost textu:

A A A


AC9BYE hamadryas baboon, sacred baboon (Papio hamadryas), male crying

Stáhnout PDF

RUSKO/USA: Ministerstvo obrany RF spojilo šíření opičích neštovic s americkými biolaboratořemi v Nigérii.

V Nigérii, odkud opičí neštovice pocházejí, funguje několik biologických laboratoří pod kontrolou Spojených států, řekl Igor Kirillov, vedoucí sil radiační, chemické a biologické ochrany (RCBZ) ruských ozbrojených sil.


„Podle dostupných informací existují v Nigérii nejméně čtyři biologické laboratoře kontrolované Washingtonem,“ citovala Kirillova agentura TASS.

Připomněl, že podle zprávy WHO byl západoafrický kmen původce této nemoci zavlečen z Nigérie.

Kirillov zdůraznil, že návrat patogenu pravých neštovic, o který má Pentagon zájem, by byl globální katastrofou pro celý svět.

„Nedostatek řádných kontrol a porušování požadavků biologické bezpečnosti ve Spojených státech může vést k použití tohoto patogenu pro teroristické účely. V období od roku 2014 do roku 2021 byly opakovaně nalezeny nezapočtené lahvičky viru v laboratořích Federální lékové agentury a Výzkumného ústavu infekčních nemocí americké armády (Maryland), Centra pro výzkum vakcín (Pensylvánie),“ uvedl Kirillov.

Spojené státy považují patogen pravých neštovic za prioritní patogenní biologický agens pro bojové použití. V biolaboratořích na Ukrajině američtí instruktoři učili a nacvičovali nouzovou reakci na propuknutí neštovic, uvádí ruské ministerstvo obrany.

Konkrétně během speciální operace Ruské federace byly v biologických laboratořích na Ukrajině nalezeny materiály amerických instruktorů o školení ukrajinských specialistů jak v nouzové situaci reagovat na propuknutí neštovic.

„Zájem Pentagonu o tuto infekci není zdaleka náhodný: návrat původce neštovic bude globální katastrofou pro celé lidstvo. Takže například ve srovnání s COVID-19 je tento patogen stejně nakažlivý (infekční), ale jeho letalita je 10krát vyšší,“ uvádí ministerstvo obrany RF.

Ministerstvo poznamenalo, že už v roce 2003 Pentagon vyvinul program očkování proti neštovicím, podle kterého všichni vojáci americké armády podléhají povinnému očkování, očkování v USA je povinné pro diplomaty a lékaře.

Za zmínku stojí, že opičí neštovice se do Evropy dostaly z Nigérie, kde fungují čtyři biolaboratoře Pentagonu, poznamenalo ruské ministerstvo obrany.

Ministerstvo také poznamenalo, že na Mnichovské bezpečnostní konferenci v roce 2021… byl vypracován scénář, jak čelit propuknutí infekce způsobené novým kmenem viru opičích neštovic.

Pozoruhodný je také fakt, že 98 % nemocných opičími neštovicemi jsou muži starší 20 let, netradiční sexuální orientace, dodalo ministerstvo obrany Ruské federace.

ZDROJ: TASS / 2 / 3

Překlad: Janinn
cz24.news/…chno-co-nejvetsi-zlocinci-pro-lidstvo-naplanovali/
yzop321
Ako niekto z terajšej vlády, veľká podoba.
Jindriska
Plany globalistu