Clicks937
Orędzia

Wzwanie do modlitwy - obecne siły podążają teraz drogą, która doprowadzi do otwartej wojny. PRZESŁANIE NASZEGO PANA JEZUSA CHRYSTUSA JEGO UKOCHANA CÓRKA LUZ DE MARÍI 10 MAJA 2021

Moi ludzie:

ODBIERZ MOJE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO; MOJE DZIECI, POZWÓL MOJEJ MIŁOŚCI WYKORZYSTAĆ TWOJE SERCE.

Jesteście pokoleniem oczyszczenia. Prowadzę was nieustannie, abyście nie zgubili się w obliczu zamieszania, jakie sieją wśród mojego ludu, którzy popełniali zło.

MÓJ KATEJON (*), WZMOCNIONY PRZEZ MOICH WIERNYCH LUDZI, PODTRZYMUJE TEMATYCZNE PLANY TEGO PRZYSZŁEGO RZĄDU ŚWIATOWEGO, KTÓRE JUŻ PRZYWOŁUJE ANTYCHRYST.

Nie zgub się w swoim własnym ludzkim ego. Obecnie największą przeszkodą dla większości Mojego ludu jest duchowa ślepota. Na co czekasz? Jak masz odnaleźć drogę powrotną do swojego starego życia w obliczu ciągłego przychodzenia i odchodzenia cierpienia i potrzeby?

Nie marnujcie tego czasu, doskonalcie się i ostatecznie zepchnijcie w przepaść to wasze ludzkie ego, które was zniewoliło myślami.

Koniec z myśleniem, że jesteś lepszy od innych, że wiesz wszystko, a twoi bracia są niekompetentni!

Nie bądźcie już dłużej „pobielonymi grobami” (Mt 23,27), których wnętrze budzi odrazę, ponieważ wasze ludzkie ego jest tak rozdęte i pełne waszego fałszu!

WIEDZA NIE OCALI TWOJEJ DUSZY, ALE RÓWNIEŻ NIEPEWNOŚĆ NIE PROWADZI CIĘ DO MNIE. O WIELE BARDZIEJ POTRZEBUJESZ DUCHOWEJ RÓWNOWAGI I WIARY WE MNIE. WCIĄŻ WOLISZ POINFORMOWAĆ SIEBIE O LUDZKICH STWORZENIACH, KTÓRE SĄ NIEDOSKONAŁE.

Moi ludzie mówią, że mnie kochają, ale się nie zmieniają ...
Mówią, że mnie kochają i nadal noszą stare, mdłe szmaty, które zarażają wszystkich wokół ...
Twierdzicie, że jesteście moimi dziećmi, a mimo to spotykam wśród was tylu sędziów, dyktatorów, morderców i złodziei, którzy okradają ich braci z pokoju ...

ALE TO NIE SĄ MOI LUDZIE; MÓJ LUD TO KOCHAJĄ MNIE „W DUCHU I PRAWDZIE” (J 4,23); Kocha swoich sąsiadów, szanuje ich i biegnie, by im pomóc.

Wśród moich ludzi jest tak wielu sędziów, którzy pełni arogancji usadowili się po mojej prawej i lewej stronie, nie otrzymawszy za to zgody Boga. „Kto chce być z wami wielkim, niech będzie waszym sługą” (Mt 20, 26), a nie sędzią nad wszystkim.

Kazanie o nagłej potrzebie nawrócenia, pokuty i nieuchronnej bliskości Mojego aktu Miłosierdzia dla ludzkości: OSTRZEŻENIE (2).

Moje instrumenty ogłaszają wam, jak pilna jest teraz, kiedy moje dzieci wracają do mojego domu w obliczu trudnych prób, których już doświadczacie, i jeszcze trudniejszych prób, które wciąż was czekają.

Nie módlcie się do Mnie ze strachu. Jestem miłosierdziem i przyjmuję wszystkich, którzy do mnie przychodzą.

Przestańcie być tymi upartymi i aroganckimi stworzeniami, które się nie zmieniają i nie topią się we własnym błocie!

Mój kościół jest tak bardzo testowany, że przybiera zły obrót ...

MOJE PRAWO JEST JEDNE: NIEZMIENNE I NIEZWYKŁE ...
JESTEM TEN SAM, WCZORAJ, DZIŚ I NA ZAWSZE (Hbr 13,8) ...

Kochajcie moją matkę i módlcie się zjednoczeni z nią, ponieważ gromadzi moje dzieci w jednej trzodzie. Łączcie się z Moją Matką 13 maja pełni miłości, oddania i zdecydowanego postanowienia o nawróceniu.

Módlcie się, moje dzieci; Mojego słowa nie da się przekręcić tak, aby odpowiadało aktualnemu czasowi ...

Bardzo was proszę, módlcie się za Kalifornię, która jest wstrząśnięta.

Wzywam was do modlitwy, ponieważ obecne siły podążają teraz drogą, która doprowadzi do otwartej wojny.

Módlcie się z pełną świadomością, że nawrócenie musi nastąpić teraz, zanim będzie za późno!

Moi umiłowani, wróćcie do Mnie, okazując skruchę i miłując się nawzajem. „Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem” (J 8,7).

Moja miłość jest niezgłębiona dla ludzkiego stworzenia. Zawróć wkrótce, bo dzień może minąć jak godzina. Moja miłość zawsze na Ciebie czeka.

Wasz Jezus Miłosierny.

AVE MARIA, PEŁNA CZYSTOŚĆ I OTRZYMANA BEZ GRZECHU
AVE MARIA, PEŁNA CZYSTOŚĆ I OTRZYMANA BEZ GRZECHU
AVE MARIA, PEŁNA CZYSTOŚĆ I OTRZYMANA BEZ GRZECHU

(*) CO OZNACZA KATEJON WEDŁUG DRUGIEGO LISTU APOSTOŁA PAWŁA DO TESALONII?

KATEJON to termin, którego apostoł Paweł używa na określenie przeszkody, która powstrzymuje nadejście Antychrysta. Ojcowie Kościoła, w tym św. Augustyn, zinterpretowali tę przeszkodę jako Cesarstwo Rzymskie, które prześladowało Kościół do męczeństwa (por. Lata 29-476).
Święty Paweł zapowiada nadejście „człowieka bezprawia” w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Wzniesie się ponad wszystko w czasach ostatecznych i „będzie udawać Boga”. Dodaje też, że na świecie „działa już tajemna władza nielegalności”.
Jednak obecne znaki czasu, wydarzenia w Kościele, polityce i ekonomii wskazują, że „tajna władza nielegalności” działa już w obecnej epoce, w której żyjemy.